Charlotte to typowa księżniczka. Daje popalić swoim nauczycielom. "Kocha zwracać na siebie uwagę"

Księżniczka Charlotte od września chodzi do szkoły. Jak się okazuje, niezłe z niej ziółko.

Księżniczka Charlotte to mała łobuziara! Tak przynajmniej twierdzi anonimowy informator brytyjskiego tabloidu "Daily Mail". O tym, że czterolatka jest dość niesforna, wiadomo było już wcześniej. W końcu zdarzało jej się pokazać język fotoreporterom. Teraz okazuje się, że księżniczka Charlotte daje się we znaki także swoim nauczycielom.

Księżniczka Charlotte rozrabia w szkole

Księżniczka Charlotte od września uczy się w elitarnej szkole Thomas's Battersea. Rozpoczęcie nauki było dla niej bardzo ekscytującym przeżyciem, ale czterolatka szybko dała się poznać nie jako przykładna uczennica, a rozrabiara. Jak donosi "Daily Mail", córka Williama i Kate przeszkadza nauczycielom w prowadzeniu lekcji, jest głośna i pokazuje im język.

Jest bardzo pewna siebie i kocha zwracać na siebie uwagę. George jest bardziej powściągliwy niż jego siostra. Już teraz wykazuje cechy doskonałego przywódcy - twierdzi źródło.

Spodziewaliście się, że z Charlotte jest aż takie ziółko?

Tak wyglądał pierwszy dzień księżniczki Charlotte w szkole:

Więcej o:
Komentarze (92)
Księżniczka Charlotte mocno daje popalić swoim nauczycielom. "Kocha zwracać na siebie uwagę"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Zwykła ja

  Oceniono 48 razy 18

  Nie „niezle ziolko”, tylko „rozpuszczona gowniara”. Które dziecko pokazuje nauczycielom język, zakłóca przebieg lekcji? I nie oszukujmy się, jakby któreś z nas, śmiertelników tak odpieprzało na lekcjach to uwagi w dzienniczku, rodzice do szkoły a w domu wpie... Żałosne

 • Gość: K

  Oceniono 16 razy 12

  "...córka Williama i Kate przeszkadza nauczycielom w prowadzeniu lekcji, jest głośna i pokazuje im język."
  Jakie wychowanie , takie efekty.

 • Gość: czwmy

  Oceniono 16 razy 12

  Osoba pewna siebie nie zwraca na siebie uwagi kontrowersyjnym zachowaniem czy dorosla czy dziecko To co robi ta mala ta krzyk prosze o uwage patrzcie na mnie

 • Gość: bnm

  Oceniono 18 razy 10

  rozpuszczona ze az wstyd

 • Gość: Kat

  Oceniono 19 razy 9

  Zwyczajny rozwydrzony bachor.

 • Gość: Lol

  Oceniono 33 razy 9

  Nie wystarczy urodzić dziecko, trzeba je również wychować. Mała jest rozpuszczona i krnąbrna.

 • Gość: d

  Oceniono 21 razy 7

  Nie bez powodu Karol się wkurzył, ze dzieci za dużo czasu spędzają z matka Kaśki, która tak sie panoszy, że złośliwie nazywał ją królową.
  Poza tym Kaśka, kótra nie umie przez osiem lat zapanować nad podwiewanymi kieckami i płaszczami i rechocze, jak prezentuje na oficjalnych spotkaniach gołą du..e w stringach, podobnie reaguje rechotem jak jej dzieci, na aplauz tłumów reagują wywaleniem ozora, co widać na zamieszczonej focie.
  DNO!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX