Ewa Minge ostro skomentowała zamieszanie wokół pochówku Piotra Woźniaka-Staraka. "Jak bardzo podłym człowiekiem trzeba być?"

Ewa Minge znana jest z tego, że lubi komentować w sieci to, co dzieje się w polskim show-biznesie. Ostatnio po raz kolejny zabrała głos.

Od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minęły już prawie trzy miesiące. Bliscy zmarłego producenta powoli wracają do codzienności. Okazuje się jednak, że miejsce jego pochówku wzbudza wiele kontrowersji i nie wszystkim się podoba.

Od kilku tygodniu nie cichnie poruszenie wokół miejsca spoczynku Piotra Woźniaka-Staraka. Przypomnijmy, że został on pochowany w specjalnie wybudowanych katakumbach na terenie rodzinnej posiadłości na Mazurach. Taka informacja trafiła do mediów jeszcze w sierpniu. Sytuacja wydaje się być jednak bardziej skomplikowana.

Ewa Minge o pochówku Piotra Woźniaka-Staraka

Sanepid złożył wniosek do inspektora nadzoru budowlanego o zbadanie miejsca, w którym pochowano producenta. Okazuje się, że może nie być katakumbą. Sprawa trafiła do prokuratury, a następnie na policję. Całą sytuację postanowiła skomentować Ewa Minge.

Tak się zastanawiam, jak bardzo podłym człowiekiem trzeba być, aby wpaść na taki pomysł? Donos na policję? Ludzie na swojej własnej ziemi, pochowali swój dramat. Zamknęli kawałek miłości, którą śmierć bliskiego człowieka zamieniła w proch, aby być jak najbliżej tego prochu - czytamy w długim i emocjonalnym wpisie.

Projektantka nie kryje oburzenia. Zgadzacie się z nią?

Edward Miszczak o Piotrze Woźniaku-Staraku: "Człowiek dotknięty palcem bożym"

Więcej o:
Komentarze (155)
Ewa Minge ostro skomentowała zamieszanie wokół pochówku Piotra Woźniaka-Staraka. "Jak bardzo podłym człowiekiem trzeba być?"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 173 razy 99

  Do Ewy Minge,,,, Prawo ma być jednakowe dla wszystkich ,,,,,Zrozumiała Pani,,,,,,,,,,Nie wszystko można kupić

 • Gość: inga

  Oceniono 115 razy 69

  jasne, każdy niech grzebie zmarłych na swojej ziemi i wszędzie będą groby jedno wielkie cmentarzysko. Bez przesady mogli go pochować jak wszyscy na cmentarzu. Mam swoja prywatną działkę ciekawe czy ktoś mi pozwoli na niej spocząć mi i całej mojej rodzinie. Trochę wyobraźni, ci podli ludzie zachowali sie tak jak zachowali by sie w przypadku każdego śmiertelnika pogrzebanego niezgodnie z prawem. Wszyscy są równi (zwłaszcza po śmierci) szanowna Pani czy to z grubym portfelem czy bez niego.

 • Gość: mania

  Oceniono 80 razy 58

  przepraszam bardzo -ale czy TYLKO DLATEGO, że był bogatym człowiekiem mamy piać peany na temat jego życia ?!?!? w totalne zapomnienie ma pójść jego infantylne, nieodpowiedzialne i nieodpowiednie zachowanie ?!?!? i że przez niesamowitą głupotę zabił siebie i prawie zabił inną osobę - a przynajmniej NARAZIŁ na utratę zdrowia lub śmierci ?!?!? może jeszcze powinniśmy gloryfikować takie zachowania ?!?!? pani Ewo - proszę się nie kompromitować !!! ciszej nad tą trumną ...

 • Gość: Qwerty

  Oceniono 90 razy 52

  A jak TĘPĄ babą trzeba być żeby nie rozróżniać samowolki od przestrzegania prawa, które obowiązuje wszystkich obywateli? To straszna tragedia dla jego rodziny, ale to nie oznacza, że można sobie bliskich grzebać gdzie popadnie. Jeśli udowodnią, że respektowali prawo dotyczące pochówku w należycie przygotowanym do tego miejscu, a więc w katakumbach, to nie ma problemu, ale minge już podnosi alarm choć prawa nie zna wcale.

 • Gość: przeszczepiona twarz Ewy

  Oceniono 82 razy 48

  Jaka podłość, co ty piszesz chora kobieto? Pochowali " wizjonera" i " młodego Boga" nielegalnie, nie licząc się z obowiązującym prawem- to odpowiednie służby zareagowały. I jeszcze jedno- Tobie nie chodzi o cierpienie Staraków, Ty kombinujesz jak złowić dwie bogate klientki Starakową i Szulim, żałosna liżydupko.

 • lasalu

  Oceniono 72 razy 48

  "(...) bo wszystko idzie w tym kierunku, zeby Cie dobić"
  Jprdl. Nie wszystko kręci się wokół was, marni celebryci.

 • Gość: big

  Oceniono 55 razy 41

  Po tym wszystkim moja babcia zażyczyła sobie aby pochować ją w naszym ogródku - pod jabłonką.

 • Gość: Wojtek

  Oceniono 69 razy 41

  Jakim czlowiekiem? Moze takim, ktora chowa zmarlych zgodnie z polskim prawem? Pieniążki co niektórym w glowie poprzewracaly.

 • tymczasem_chwila

  Oceniono 64 razy 40

  Zdaje się, że póki co, w tym kraju zwłoki mają swoje miejsce do tego przeznaczone? Czy też Starakom wydaje się, że wszystko można kupić? PRAWO, obowiązuje (jeszcze) w tym kraju PRAWO!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX