Kim jest Martyna Gliwińska? Opowiada o ciąży z Jarosławem Bieniukiem, kiedyś łączyła ich gorąca relacja

Martyna Gliwińska oznajmiła, że jest w ciąży. Co więcej, zdradziła, że ojcem jej dziecka jest Jarosław Bieniuk, z którym łączyła ją niegdyś zażyła relacja.

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniukzostaną rodzicami? Sama zainteresowana zdradziła, że jest w ciąży w magazynie "Na Żywo". Kim jest Martyna Gliwińska i co łączy ją z Jarosławem Bieniukiem?

Martyna Gliwińska - kim jest? 

Gliwińska pochodzi z Gdyni i ma 28 lat. Choć jest zawodową tancerką, skupiła się na pracy w sieci. Samą siebie opisuje jako projektantkę wnętrz i miłośniczkę mody. 

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk - historia związku

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk pierwszy raz publicznie pojawili się razem w 2016 roku. Było to dwa lata po śmierci Anny Przybylskiej, żony Jarosława Bieniuka. Gliwińskiej przez cały czas nie dało się uniknąć porównań do zmarłej żony piłkarza.

W pierwszych "oficjalnych" miesiącach o Martynie Gliwińskiej u boku Bieniuka bardzo ciepło wypowiadały się mama i siostra Ani Przybylskiej, prosząc również fanów zmarłej aktorki, żeby wstrzymali się od porównań.

Nie zastąpi mi Ani, ale możemy się przecież polubić - mówiła matka Ani Przybylskiej w rozmowie z Wp.pl.

W 2017 roku para rozstała się, co później potwierdzała sama Gliwińska. Podobno Bieniuk "nie spełniał oczekiwań jako człowiek i partner". Jednak pomimo rozstania utrzymywali ze sobą przyjacielskie relacje. Na tyle przyjacielskie, że wrócili do siebie, jednak i ten związek zakończył się rozstaniem.

Martyna Gliwińska w rozmowie z "Super Expressem" mówiła, że jej związek z Jarosławem Bieniukiem trwał trzy lata. Pełen był górek i dołków, ostatecznie jednak rozpadł się.

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk - przyjaciele

Nawet ostateczne rozstanie nie spowodowało zerwania kontaktu. Kiedy na Jarosława Bieniuka spadły poważne oskarżenia, to właśnie Gliwińska bardzo go wspierała.

Jestem przy Jarku i będę zawsze, bo tak postępują prawdziwi przyjaciele. Przez trzy lata trwania naszego związku bardzo zżyłam się z jego dziećmi, a one ze mną. Nie mogę ich teraz tak zostawić - mówiła w "SE" w lipcu tego roku.

Okazuje się, że pomoc Martyny Gliwińskiej dla Jarosława Bieniuka na nowo rozgrzała uczucie między nimi. W efekcie dzisiaj mówi się o ciąży Martyny z Jarosławem.

Więcej o:
Komentarze (49)
Kim jest Martyna Gliwińska? Opowiada o ciąży z Jarosławem Bieniukiem, kiedyś łączyła ich gorąca relacja
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Zorro

  Oceniono 56 razy 48

  Ania nie była żoną Bieniuka. Dajcie se już siana z tą żoną.

 • Gość: 7&

  Oceniono 47 razy 39

  Przybylska nie była żoną Bieniuka. Kiedy w końcu to załapiecie?

 • Gość: Fafik

  Oceniono 47 razy 39

  Koleś jest szemrany, łazi po burdelach, wyciąga szczury do hotelu, przecież nie polubił tego nagle po rozstaniu. Ona tez widziała co brała, szkoda dzieciaka

 • roziu_to_moj_nick

  Oceniono 26 razy 20

  Chwila! ona jest w 7 miesiącu ciąży. Rodzi za 2 lub 3 miesiące.
  Afera z Bieniukiem była w czerwcu... coś tu nie gra.

 • Gość: Anna

  Oceniono 19 razy 17

  Zona ? Od kiedy ? Po smierci wzieli slub ????

 • Gość: Monika

  Oceniono 17 razy 17

  Nic dziwnego że Ania Przybylska pieczę nad majątkiem powierzyła Mamie i siostrze bo kobiety po ziemi chodzą a on...same znaki zapytania a odpowiedzi lepiej nie znać.

 • Gość: gosc

  Oceniono 15 razy 15

  Mamusia i tesciowa przejely obowiazki to chlop tylko lozka zmienia.

 • agenciputinawon

  Oceniono 12 razy 12

  Dwa prymitywne tłumoki. Czy musicie o tych głąbach pisać?
  PS. Nie czytam, od razu patrzę na komentarze.

 • asr1

  Oceniono 11 razy 11

  najważniejsze, że grzechu antykoncepcji nie zażywali , żenada !!! kogo to obchodzi ???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX