Robert Lewandowski skrytykowany za to, jak poinformował o ciąży żony. Youtuberka nie zostawiła na nim suchej nitki

Ogłoszenie przez Roberta Lewandowskiego ciąży Anny na boisku, spotkało się ze zdecydowanym entuzjazmem. Pojawiły się jednak krytyczne opinie. Pewnej youtuberce nie spodobało się zachowanie piłkarza.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Robert i Anna Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Radosną nowinę ogłosił piłkarz w trakcie rozgrywanego meczu. Tuż po strzelonym golu zaprezentował na murawie tzw. "cieszynkę". Włożył pod koszulkę piłkę i zaczął ssać kciuka, dając do zrozumienia, że wkrótce ponownie zostanie ojcem. To nie do końca spodobało się Malinie Błańskiej.

Robert Lewandowski skrytykowany

Błańska jest dziennikarką specjalizująca się w tematyce kobiecej i społecznej. Przez wiele lat była związana z jednym z największych portali kobiecych, jednak zdecydowała się odejść z korporacji i zająć własnym kanałem na YouTubie. Malina jest również bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama, na którym to właśnie skrytykowała Lewandowskiego za ogłoszenie ciąży podczas meczu.

No ej, a dlaczego w tym małżeństwie ambasadorem brzucha jest on? Ona nie piśnie słowa, póki on nie strzeli gola. Za pierwszym razem wzruszył mnie jego gest. Za drugim wkurzył. Z szacunku do autonomii wizerunkowej żony, o którą ona też ciężko walczy, mógł oddać jej przekazanie tej nowiny - stwierdziła.

Z jednej strony trudno się z nią nie zgodzić, jednak warto pamiętać, że ogłoszenie ciąży podczas meczu jest nieco bardziej spektakularne, niż wstawienie zdjęcia na Instagrama. Jakie jest Wasze zdanie? 

Robert i Anna Lewandowscy w październiku wybrali się na Octoberfest. Towarzyszyła im oczywiście córka Klara:

RG

Więcej o:
Komentarze (160)
Robert Lewandowski skrytykowany za to, jak poinformował o ciąży żony
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: nusia

  Oceniono 109 razy 89

  Nie przepadam za nimi ale na bank ustalili tę formę przekazania informacji o ciąży razem , więc po co się jakas obca baba wtrąca????

 • Gość: Anna

  Oceniono 70 razy 50

  Zawsze jest Ktoś, komu nie będzie pasowało. Ludzie, przestańcie wszystko krytykować, cieszcie się życiem, najlepiej własnym.

 • Gość: tim

  Oceniono 55 razy 37

  Kto jak kto, ale Anna Lewandowska, która w marketingu odnajduje się jak ryba w wodzie, nie potrzebuje adwokata w postaci jakiejś tam youtubereczki. Po cóż więc Plotek ją (youtubereczkę) promuje, skoro jej zdanie nikogo nie obchodzi?

 • Gość: Mg

  Oceniono 81 razy 33

  Trochę śmieszny sposób na ogłoszenie ciąży. Taki dziecinny itp. Chore.

 • Gość: Joe

  Oceniono 38 razy 32

  Ta youtuberka to 'świetny' materiał na przyszłą teściową. A&R żyją sobie szczęśliwie, a ta wpi...ala się bezsensownie.

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 57 razy 29

  Kolejna wyzwolicielka słowa lewaczek? "A dlaczego to on dysponuje jej brzuchem, a nie ona?". Czemu takie baby chcą się wypowiadać za wszystkie kobiety? Także za te normalne.

 • Gość: jh

  Oceniono 48 razy 28

  Mało znana ale widać mega cwana ta yutuberka, wie pod kogo sie podczepić żeby pisali-brawo! Trzeba jej oddać że sprytnie to zrobiła.

 • 1234pablo

  Oceniono 23 razy 21

  Upadacie na dno dna. Artykuł o tym, że coś nie spodobało się "pewnej youtuberce". Na głównej. Stop, na gó...anej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX