Lewandowska w ciąży! Pokazała się na stadionie. Oczywiście kibicowała mężowi

Anna Lewandowska jest w ciąży. Wieść za pomocą cieszynki na meczu Bayernu przekazał Lewandowski.

Anna Lewandowska na długo zapamięta dzisiejszy mecz Roberta Lewandowskiego. Wcale nie chodzi o jego kolejne bramki, a o radosną nowinę, którą ogłosił ze stadionu. Para spodziewa się drugiego dziecka.

Anna Lewandowska w ciąży na stadionie

Podczas dzisiejszego meczu Roberta Lewandowskiego w Monachium nie mogło zabraknąć jego żony, Anny. Trenerka dzielnie kibicowała mu z trybun. Gdy Robert zaprezentował słynną już cieszynkę, setki par oczu niemal od razu zwróciły się na jego żonę. Poszukiwania ciążowego brzuszka uważamy za rozpoczęte!

Na dzisiejszy mecz Anna Lewandowska wybrała ciepły zielony płaszcz. Zaprezentowała się więc w swobodnym stylu, ale jednocześnie wyglądała bardzo elegancko.

Anna Lewandowska będzie miała drugie dziecko

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w niemalże identyczny sposób poinformowali trzy lata temu o pierwszej ciąży. Robert również w czasie meczu włożył pod koszulkę piłkę po strzelonym golu, czym oznajmił ciążę swojej żony. Kilka miesięcy później na świat przyszła Klara.

Raz jeszcze gratulujemy!

Jak Ania Lewandowska spędza swoje 31. urodziny?

Więcej o:
Komentarze (72)
Anna Lewandowska oficjalnie pokazała się w ciąży na stadionie. Kibicowała Robertowi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • B P

  Oceniono 47 razy 41

  Anna Lewandowska w ciąży na stadionie. To ja mam pytanie ,czy poza stadionem już nie będzie w ciąży?
  Dziwny ten świat , nie do pojęcia.

 • agatek72

  Oceniono 39 razy 35

  Czyli mamy jakieś 7 m-cy newsów co zjadła, co wypiła, jakiego papieru toaletowego użyła Anna Lewandowska. Czekam na informację jakiego wózka będzie używać.

 • Gość: rt

  Oceniono 32 razy 28

  "Podczas dzisiejszego meczu Roberta Lewandowskiego w Monachium nie mogło zabraknąć jego żony, Anny. Trenerka dzielnie kibicowała mu z trybun. Gdy Robert zaprezentował słynną już cieszynkę, setki par oczu niemal od razu zwróciły się na jego żonę. Poszukiwania ciążowego brzuszka uważamy za rozpoczęte!"

  szambo....

 • Gość: Marysia

  Oceniono 15 razy 13

  No i co z tego?

 • Gość: Dópa

  Oceniono 15 razy 11

  A stolec był?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX