Anna Lewandowska potwierdziła ciążę na Instagramie!

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka. Trenerka potwierdziła nowinę, którą cieszynką przekazał Robert Lewandowski w czasie meczu Bayernu z Olympiakosem.

Anna Lewandowska jest w ciąży! Tę radosną nowinę potwierdził Robert Lewandowski podczas dzisiejszego meczu w Monachium. Po strzelonym golu włożył piłkę pod koszulkę, a następnie wsadził kciuk do ust - dokładnie tak samo, jak ogłosił pierwszą ciążę Anni trzy lata temu.

Anna Lewandowska jest w ciąży

Cieszynka Polaka rozgrzała kibiców zarówno na stadionie, jak i przed telewizorami. Wiele osób zastanawiało się, czy Anna Lewandowska rzeczywiście spodziewa się dziecka. Ciężarna "Lewa" szybko potwierdziła domysły. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się już zdjęcie, na którym wyraźnie widzimy Roberta podczas wykonywania radosnego gestu.

Jak można się spodziewać, Annę Lewandowską z miejsca zasypały komentarze z gratulacjami.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski będą mieć kolejne dziecko

Nie wiadomo jeszcze, w którym miesiącu ciąży jest Anna Lewandowska. Przypomnijmy, że piłkarz i jego żona są już rodzicami Klary. Ich córka przyszła na świat dwa lata temu.

Więcej o:
Komentarze (86)
Anna Lewandowska potwierdziła ciążę na Instagramie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 61 razy 39

  Potwierdziła ciążę na instagramie...Normalnie kobieta idzie do ginekologa potwierdzić ten stan.

 • Gość: gość

  Oceniono 37 razy 25

  No to teraz się zacznie, dowiemy się, że opieka nad dwójką dzieci jest możliwa ! Oczywiście do tego trzeba mieć nadludzką siłę, którą dysponuje tylko Ania i zajadać się kulkami mocy według jej receptury. Na szczęście ma kochającego męża Roberta (tu zdjęcie całej rodziny - dzieci oczywiście tyłem), który mimo tego iż zarabia olbrzymie pieniądze to się tego absolutnie nie wstydzi ! Nauczmy się w końcu my szare polaczki rozmawiać o pieniądzach ! :D

 • mo.ye

  Oceniono 29 razy 19

  Dobrze, że potwierdziła, bo możliwe jest, że RL zostaje po raz drugi ojcem, a Ann nic o tym nie wie.

 • Gość: NIEDZIELNIK WIECZORNY

  Oceniono 28 razy 14

  "Jak zajść drugi raz w ciążę - poradnik dla mam jedynaków.
  Już wkrótce. WSZĘDZIE.

 • Gość: uuu

  Oceniono 15 razy 13

  W przeciagu godziny zdążyliście wyprodukować 3 artykuły o tej ciąży, jpl, no jutro to cały blok dzienny będzie jej poświęcony🙈

 • farcry3

  Oceniono 10 razy 10

  No to się zaczęło :-((( Mimo, że jest Pani osobą irytującą to życzę Pani zdrowia i ochrony własnej prywatności choćby dla dobra dziecka. Gdybym był "lewnadowskim" albo "lewandowską" czułbym się nieswojo czytając komentarze pod artykułami o mnie i mojej rodzinie. Przecież macie z czego żyć a robicie potencjalnie krzywdę Klarze i przyszłemu dziecku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX