Katarzyna Bujakiewicz wspiera Jarosława Bieniuka w wychowaniu dzieci. Przy Oliwii nigdy nie porusza jednego tematu

Katarzyna Bujakiewicz była wielką przyjaciółką Ani Przybylskiej. Aktorki wspierały się wzajemnie i były sobie bardzo bliskie. Teraz Katarzyna Bujakiewicz jest wsparciem dla rodziny zmarłej Ani Przybylskiej.

Nie jest żadną tajemnicą, że Katarzyna Bujakiewicz i Anna Przybylska przez lata była bliskimi przyjaciółkami. Spędzały ze sobą każdą wolną chwilę, były dla siebie wsparciem, również w najtrudniejszych momentach. Gdy Anna Przybylska zmarła na raka trzustki, Katarzyna Bujakiewicz nie straciła kontaktu z jej rodziną, wręcz przeciwnie. Jak się teraz okazuje, ma stały kontakt z Jarosławem Bieniukiem i jego dziećmi.

Katarzyna Bujakiewicz wspiera Jarosława Bieniuka

Po śmierci Anny Przybylskiej Jarosław Bieniuk został sam z trójką dzieci: nastoletnią Oliwią, Szymonem i Jasiem. Piłkarz mógł liczyć na pomoc i wsparcie swojej mamy oraz rodziny Ani Przybylskiej, ale nie tylko. Teraz Katarzyna Bujakiewicz przyznała bowiem w rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl, że wspiera Jarosława Bieniuka i często rozmawia z jego dziećmi.

Ja byłam przyjaciółką Ani. Nie chcę wchodzić w kompetencje Jarkowi, ale mamy kontakt i jak są jakieś pomysły Oliwii na różne jej życiowe drogi, to rozmawiamy o tym, konsultujemy, myślimy. Mój telefon jest zawsze dostępny. Więc jak ona tylko będzie potrzebowała porozmawiać ze mną, co dalej z życiem to jestem - powiedziała Katarzyna Bujakiewicz w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Z pewnością dla Jarosława Bieniuka kontakt z Katarzyną Bujakiewicz jest bardzo cenny, zwłaszcza ze względu na dorastającą Oliwię, która potrzebuje kobiecych porad. Aktorka nie ukrywa jednak, że Jarosław Bieniuk jest dobrym tatą i doskonale radzi sobie z wychowaniem dzieci, ale zawsze może na nią liczyć i zadzwonić z prośbą o pomoc.

Katarzyna Bujakiewicz zdradziła, o czym nie rozmawia z Oliwią

Katarzyna Bujakiewicz zdradziła także, co obecnie jest najtrudniejsze dla Oliwii Bieniuk. Okazuje się, że nastolatka ma dość nieustannych porównań do swojej mamy. Właśnie dlatego Katarzyna Bujakiewicz nie rozmawia z nią o Annie Przybylskiej.

Oliwia jest w takim wieku, że tego nie potrzebuje. Myślę, że trzeba jej dać przestrzeń, aby ona znalazła siebie. A nie cały czas była oceniana przez pryzmat mamy, bo to jest dla niej najtrudniejsze - powiedziała aktorka.

 Nie da się ukryć, że taka przyjaciółka rodziny to prawdziwy skarb.

KM

Jakiś czas temu Jarosław Bieniuk mógł liczyć na kobiece wsparcie ze strony Martyny Gliwińskiej. Para jednak nie jest już razem: 

Więcej o:
Komentarze (10)
Katarzyna Bujakiewicz wspiera Jarosława Bieniuka w wychowaniu dzieci
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: dididi

  Oceniono 13 razy 11

  a o czarnym neseserku?

 • Gość: %/

  Oceniono 10 razy 4

  Ciocia Kasia wspiera Oliwie w robienie z siebie rewki na fejsie i istagramie?

 • Gość: WACEK ZAWADZKI

  Oceniono 2 razy 2

  Małgosia Rozenek doradza jak ładnie wyeksponować kragłości przy wymiataniu spod stołu kuchennego

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  Bieniuków znać , to jak z mafią się zadawać , MĄDRA KOBIETA , TELEFON WŁĄCZONY .

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 0

  Katarzyna , to z tą patologią nie ma nic wspólnego . Telefon włączony non - stop i finito . Bieniuków znać , to to samo jak z mafią , szemranym towarzystwem mieć coś do czynienia .

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 0

  mogliby w koncu wyjasnic te sprawe chcemy poznac finał skoro juz wypłyneło to do opinii publicznej !

 • zelig777

  Oceniono 1 raz -1

  Artykuł sponsorowany?

 • timbwolf3

  Oceniono 1 raz -1

  Ciocia Kasia bedzie wspierac tez czwartego potomka meza przyjaciolki ?
  "Spędzały ze sobą każdą wolną chwilę" jaaaaaaaaaasne

 • Gość: Jula

  Oceniono 8 razy -4

  Szacun

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX