Księżna Kate przyszła na spotkanie z mamami do pubu. Nie weszła do środka w zwyczajny sposób. Skorzystała z Tajnego Przejścia

Księżna Kate przyszła do pubu na spotkanie z mamami innych dzieci ze szkoły, do której chodzi książę George. Nie skorzystała jednak z głównego wejścia - weszła specjalnym "sekretnym" przejściem, zrobionym specjalnie dla... księcia Harry'ego.

Księżna Kate w ostatni weekend spotkała się z innymi mamami dzieci z klasy księcia Georga. Spotkanie odbyło się w uroczej atmosferze w jednym z pubów w Chelsea, jednak Kate nie weszła tam jak zwykły śmiertelnik, głównym wejściem.

Księżna Kate w pubie

Księżna Kate do pubu "The Hollywood Arms" dostała się od tyłu. Nie weszła jednak od kuchni, tylko skorzystała z całkowicie specjalnego przejścia, zbudowanego jeszcze dla księcia Harry'ego.

Wiele lat temu, kiedy Harry był jeszcze imprezującym kawalerem, często odwiedzał "The Hollywood Arms". Na tyle często, że właściciele zdecydowali się stworzyć mu osobne wejście, nazywane dzisiaj przez brytyjskie media "tajemnym".

Książę Harry korzystał z niego dość często, wchodził i wychodził niezauważony. Tak samo było z księżną Kate. Do środka weszła z jednym ochroniarzem i żadnemu przyczajonemu fanowi nie udało się zrobić jej ani jednego zdjęcia.

Księżna Kate jest bardzo aktywna w społeczności szkolnej

Wydawać by się mogło, że księżna Kate - ze względu na swój status i na fakt, że w przyszłości będzie KRÓLOWĄ - raczej nie będzie miała czasu, żeby angażować się w życie szkoły swoich dzieci. Tymczasem jest zupełnie odwrotnie. Zarówno ona jak i książę William uczestniczą w zebraniach i dodatkowych zajęciach dla dzieci i ich rodziców. Kate, jak widać, spotyka się również z pozostałymi rodzicami na stopie prywatnej.

Jest to jeden z obowiązków rodziców dzieci, które uczęszczają do szkoły "Thomas's School Battersea". Założenie dyrekcji jest bowiem takie, że do szkoły może i chodzi samo dziecko, ale proces nauki i wychowywania to zadanie dla wszystkich - również rodziców, którzy są zachęcani do współtworzenia wspólnoty szkolnej. A księżna Kate od tego obowiązku się nie wymiguje.

Więcej o:
Komentarze (26)
Księżna Kate przyszła na spotkanie z mamami do pubu. Nie weszła do środka w zwyczajny sposób. Skorzystała z Tajnego Przejścia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: bebe

  Oceniono 31 razy 9

  Kate to istny cud natury: wysoka, smukla, wycwiczona, proporcjonalna, piekna twarz I wlosy-skarb na glowie, usmiech, a przy tym bardzo sympatyczna I naturalna. William m super gust.

 • Gość: m

  Oceniono 8 razy 6

  Uff, już myślałem że weszła na rękach.

 • Gość: G. x

  Oceniono 21 razy 5

  No rzeczywiście jest "bardzo zapracowana"!
  7 osób osobistej służby oraz 4 opiekunki do dzieci!
  I ta "ciężka praca", czyli ok. 20 "wyjść" publicznych rocznie!
  Większość kobiet pracuje zawodowo i wychowuje dzieci bez pomocy służby.
  A w BRK wszyscy też mają dzieci i nikt nie robi z tego takiej sensacji dla tabloidow!

 • gadolinn

  Oceniono 7 razy 1

  juz mam dosc czytania o tych ch...kach rodem ze sredniowiecza. od kiedy takie pierdy interesuja Polakow, ktorzy krolika nie maja juz od ponad 200 lat?

 • Gość: Kasia

  Oceniono 15 razy -5

  Zagnić nierobów do zwykłej roboty. Jak myślicie czy np kasa w londyńskim tesco byłaby odpowiednia?

 • Gość: GOSC

  Oceniono 7 razy -7

  EH, CO ZA TOP MODEL.TAK KOBIETY TO ZBOTOKSOWANE GLONOJADO USTA I PIERSI 👹, A MEZCZYZNI PO ULICY CHODZA LADNIEJSI I ELEGANTNIEJSI.ZAMKNIJCIE TEN TOP MODEL.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX