Sandra Kubicka rozstała się z partnerem? Przestali się obserwować na Instagramie. Modelka: Ja mam ogromny stres ostatnio [TYLKO U NAS]

Sandra Kubicka rozstała się z partnerem? Tak twierdzą fani! Postanowiliśmy skontaktować się z modelką i dowiedzieć się, jaka jest prawda.

Sandra Kubicka jest obecnie gwiazdą tanecznego show Polsatu i musimy przyznać, że na parkiecie wywija niczym zawodowa tancerka. Nie jest tajemnicą, że razem z Barbarą Kurdej-Szatan radzą sobie najlepiej i to prawdopodobnie one zmierzą się w finale 10. edycji programu. Modelka dzielnie ćwiczy więc na sali treningowej, przez co ma niewiele czasu dla swojego narzeczonego, który spełnia się w roli ojca i musiał ostatnio wylecieć z Polski. Fani zauważyli ponadto, że Kaio i Sandra nie śledzą się na Instagrama. Pojawiły się plotki, że rozstali się. 

Sandra Kubicka komentuje relacje z Kaio

Zasmuceni podejrzeniami fanów, postanowiliśmy napisać do Sandry Kubickiej. Modelka nie była nimi zaskoczona, jednocześnie przecząc, jakoby rozstała się z narzeczonym. 

Wiem o tym. Nie rozstaliśmy się. Kaio nie może na razie wrócić do Polski, bo musi być ojcem i zająć się córką na miejscu. Ja nie mogę wrócić do Miami, bo biorę udział w "Tańcu z Gwiazdami".

Sandra zdradziła nam również, że to, że przestali się obserwować na portalu społecznościowym, jest wynikiem "cichych dni". 

Mamy po prostu ciche dni. Ja mam ogromny stres ostatnio i potrzebuję trochę spokoju dla głowy. 

Mamy nadzieję, że relacje modelki i jej narzeczonego polepszą się i Sandra zorganizuje swoje wymarzone wesele już wkrótce. Nie tak dawno w wywiadzie z Plotkiem bardzo ekscytowała się tym tematem

CW

Sandra Kubicka bawiła się ze znajomymi po evencie H&M. Zobaczcie te nagrania. 

Więcej o:
Komentarze (23)
Sandra Kubicka rozstała się z partnerem? Przestali się obserwować na Instagramie. Modelka: Ja mam ogromny stres ostatnio [TYLKO U NAS]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ewka

  Oceniono 18 razy 16

  To było przecież do przewidzenia 😂 Które to już zaręczyny z kolei? Czekamy na kolejnego byczka.

 • Gość: iza

  Oceniono 14 razy 12

  no oczywiscie, ze sie rozstali, gosciu w końcu przejrzał na oczy. a jeszcze jego córka nie lubiła tej pseudo-modelki, więc sprawa stała się jasna, gdy klapki z oczu spadły.

 • Gość: Gosc87

  Oceniono 12 razy 10

  Mam ciche dni, więc przestajemy się obserwować. Co to jest, podstawówka? Rozstali się, a ona teraz będzie udawać glupka, jak za każdym razem

 • Gość: Znajome

  Oceniono 9 razy 9

  To zagrywka. Zrobi z siebie biedna i porzuconą, wtedy naiwni ludzie będą głosować . Wygra TzG i będzie wielki powrót .

 • Gość: Haha

  Oceniono 11 razy 9

  Ta Kobitka jest tak infantylna, że nie zdziwię się jak kolejny ją rzuci... Co jej się jakiś oświadczy to relacjonuje swoją wielką miłość na każdym kroku, faceci czują się przytłoczeni takim pustym zachowanien

 • Gość: Tak myślę że

  Oceniono 9 razy 7

  Rozstanie tylko głupio się przyznać. Właściwie to niedawno się rozstała z poprzednim, znalazła nowego i znów coś nie pyka.

 • Gość: Zibi

  Oceniono 7 razy 5

  nie wiem co jest w jej twarzy...
  niby nie jest brzydka, a jest jakoś dziwnie odpychająca;
  jakas taka przaśna

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 4

  to ta babka, która męczyła psa? czy to jakaś inna była? już mi się te wszystkie patocelebrytki zlewają w jedno

 • Gość: Joanna

  Oceniono 4 razy 2

  Ona razem z tą Opozdą nadają się do jednego worka. Lecą na facetów z dużym portfelem, wydoją ile mogą a potem kopa w tyłek. To teraz taka norma..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX