Anna Lewandowska smutna, bo "jest tylko człowiekiem". Pierwszy raz pokazała tak poważne zdjęcie. Fani pomagają: Fajnie, że to piszesz, wszyscy jesteśmy ludźmi

Anna Lewandowska dodała zdjęcie, na którym jest smutna. To pierwszy raz, kiedy pokazała takie ujęcie.

Anna Lewandowska zazwyczaj na Instagramie zaraża pozytywną energią. Na zdjęciach, jakie dodaje, jest uśmiechnięta i radosna. Jednak teraz i ją dopadła jesienna chandra. Trenerka przyznała, że nie zawsze tryska humorem i ma też gorsze dni.

Anna Lewandowska zasmucona

Nie tylko dodała zdjęcie, na którym jest smutna, lecz także napisała kilka słów:

Tak wyglądam, kiedy jestem smutna i zmartwiona. Rzadkooooo, bo rzadko to fakt, ale tak jak wszyscy jestem tylko człowiekiem i też zdarzają mi się smutniejsze momenty i gorsze samopoczucie - zaczęła wpis.

Przyznała też, że rzadko dodaje takie zdjęcia, ale smutek jest emocją, która również i jej towarzyszy - tak, jak każdemu. Przy okazji zwróciła się do swoich fanów:

Czasem jest tak, że jak ktoś nas pyta co słychać, odpowiadamy, że jest nam chwilowo gorzej, że coś nam nie wyszło, coś nas boli, albo że zwyczajnie jest nam smutno, ale... Co nas nie zabije to nas wzmocni. Prawda?

Swój wpis zakończyła przesłaniem:

Nie ma ludzi idealnych, nie musimy się też starać tacy być. Ważne, by zawsze być sobą i być w zgodzie z sobą. Jutrzejszy dzień będzie. ZAWSZE PATRZĘ POZYTYWNIE - zapewniła.

Pod spodem posypały się komentarze. Fani Anny Lewandowskiej dodają jej otuchy i zapewniają, że ma prawo do gorszych dni i odczuwania smutku. Dziękują jej także za szczerość, na jaką się zdobyła.

Trzymaj się, masz prawo być smutna, zmęczona, zamyślona - fajnie, że o tym piszesz, wszyscy jesteśmy ludźmi. A to tylko stan przejściowy. Pozbądź sobie smutna tak długo jak potrzebujesz - pewnie to długo nie potrwa.
Bardzo ładny post... Taki szczery.
Fajnie, że udowadniasz, że jesteś TYLKO CZŁOWIEKIEM. Dziękuję, że wrzuciłaś to zdjęcie. Dziękuję za tę prawdę. Nikt nie jest na 100 proc. szczęśliwy przez 100 proc. swojego czasu - piszą.

Jednak zły humor na pewno już ją opuścił. Wszystko dzięki temu, że trenerka znowu pobiła rekord - miejsca na jej obóz wyprzedały się w zaledwie 6 minut.

AW

Więcej o:
Komentarze (94)
Anna Lewandowska smutna, bo "jest tylko człowiekiem". Pierwszy raz pokazała tak poważne zdjęcie. Fani pomagają: Fajnie, że to piszesz, wszyscy jesteśmy ludźmi
Zaloguj się
 • Gość: fuszi

  Oceniono 56 razy 52

  K.rwa mać, ja pierd.lę, sam nie wierzę, że tu wszedłem, to przeczytać:)))))

 • Gość: Jędza

  Oceniono 60 razy 50

  Tylko Ania potrafi zmieścić taką ilość banałów w jednym poście. Głębokie to jak kałuża.

 • Gość: gość

  Oceniono 33 razy 27

  "Fajnie, że udowadniasz, że jesteś tylko człowiekiem". WTF ?! A one myślały, że kim ona jest ?

 • daniell157

  Oceniono 25 razy 21

  Ale głębokie ja pienie co to za rozmyślania pijaka pod monopolem

 • Gość: A.

  Oceniono 20 razy 18

  Ale bzdury... Jak ktoś jest naprawdę smutny, to nie w głowie mu robienie selfie

 • Gość: Mnich

  Oceniono 16 razy 16

  Wszedłem i się załamałem... Nigdy takich bzdur nie czytam, ale nie mogę przejść obok takiego banału. Zarabiając drubą kasę, mieć na koncie kupę baniek i męża, który miesięcznie zarabia tyle co ja w 10 lat to można faktycznie być smutnym. Co za bzdury... Mając ich kasę to mógłbym być smutny tylko jakby umarł mi najbliższy członek rodziny.

 • Gość: asha

  Oceniono 18 razy 16

  Ale nie pokazała PALCY. To się nie liczy.

 • Gość: Opk

  Oceniono 25 razy 15

  Niestety ale żadne ocieplanie wizerunku przez firmy pr nie pomocą jej i jej mężowi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX