"Top Model". Fani oburzeni werdyktem jurorów. "Ona miała to wygrać! Co Wy zrobiliście?"

Dziesiąty odcinek "Top Model" dostarczył widzom wiele emocji. Z programu odpadły aż dwie osoby, w tym faworytka widzów do zwycięstwa, Ania Jaroszewska.

Kolejny odcinek "Top Model" za nami. Działo się w nim naprawdę wiele. Uczestnicy mieli aż trzy zadania, w tym profesjonalną sesję z pracownikami polskiego "Vogue'a". Najlepsze zdjęcie wykonał Stanisław, a najsłabsze Michał Gała. Odpadła również Ania Jaroszewska, która była faworytką widzów. 

"Top Model" - opinie internautów

W dziesiątym odcinku jurorzy musieli odprawić do domu aż dwóch uczestników. Z marzeniami o fashion week'u pożegnał się ulubieniec Dawida Wolińskiego - Michał, oraz zwyciężczyni aż dwóch paneli - Ania. To właśnie jej "porażka" doprowadziła widzów wręcz do szału. Pod jej zdjęciem - na oficjalnym Instagramie programu - nie brakuje słów krytyki. 

Jedna z najbardziej profesjonalnych osób w całym programie, która zawsze sobie świetnie radziła z każdym zadaniem i często ratowała swoim profesjonalizmem d**y innych. Niesamowicie świadoma modelka, piękna kobieta, po prostu wspaniała. Odpadła przez zdjęcia, na których wygląda cudownie. Jestem bardzo zawiedziona decyzją jury.
Ania ma typową "modelkową" urodę i do tego potencjał. Dlaczego odpadła?
Chyba oszaleli! Nie rozumiem dlaczego Ania odpadła.
Trochę nie fair, bo przez cały program dawała z siebie wszystko, była chwalona i doceniana, a tu nagle odpada.
Ania miała to wygrać! Co Wy zrobiliście?!

Co ciekawe, w strefie zagrożenia razem z Anną i Michałem znalazła się też Klaudia El Dursi. Ostatecznie wyszła z niej zwycięsko, a niektórzy to właśnie ją obwiniają o to, że zajęła miejsce rudowłosej modelki. 

Nie wiem co mam powiedzieć, ale Ania nadawała się bardziej niż Klaudia.
Według mnie bardziej się nadaje na fashion week niż Klaudia.
Ona wyleciała, żeby Klaudia mogła lecieć! Dno dna!

A Wy jak sądzicie? Jurorzy faktycznie popełnili błąd?

CW

Katarzyna Szklarczyk wygrała poprzednią edycję "Top Model". Zobaczcie, co powiedziała podczas pierwszego wywiadu po ogłoszeniu werdyktu. 

Więcej o:
Komentarze (180)
"Top Model". Fani oburzeni werdyktem jurorów. "Ona wyleciała, żeby Klaudia mogła lecieć!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • starveling

  Oceniono 40 razy 40

  Przecież kiepski wynik sesji nie był tak naprawdę efektem pracy tylko Ani. Fotografka - wiedząc o specyfice urody i karnacji modelki - jakby specjalnie wybrała miejsce wykonania zdjęć stawiające Anię w bardzo niekomfortowej sytuacji, z czego ona zresztą zdawała sobie sprawę, nie robiąc z tego afery.

 • Gość: zawód

  Oceniono 41 razy 37

  Żenujące jest to, że Klaudia jest przepychana bo jest "znajomą" ludzi z jury i producentów. Ania zasłużyła na wyjazd.

 • Gość: ola

  Oceniono 37 razy 33

  Jaki procent na swiecie ma taka oryginalna urodę? Niewielki a faworyzuje się Klaudię. !!!!! Takich jak Klaudia na swiecie jest bardzo dużo zobaczcie agencje czasopisma modowe takich jak Ania brak . Bardzo szkoda powinna być kolejna zwyciężczynią top model a znając życie będzie nią Klaudia

 • Gość: Haha

  Oceniono 37 razy 31

  Na tej sesji widać było u klaudii wiek, odstaje od innych uczestników. Niby Ania zrobiła najmniejszy progress a Klaudia jaki? Ciagle ta sama mina, maniera i na koniec pokazowa zdziwienia jaka to ona w szoku ze jedzie! Zasłoniła buzie bo sie śmiała i wiedziała co ja czeka.

 • Gość: Karol

  Oceniono 32 razy 28

  Klaudia i tak już nie będzie modelka bo jest za stara a Ani zabrali szanse jest zresztą dużo ładniejsza od wyrachowanej Kaludii

 • Gość: gosc

  Oceniono 30 razy 26

  ZNAJOMOŚCI, przecież ta cała Klaudia to zna tych z jury z imprezek. Pozdrawiam. TVN - WSTYD i DNO, pokazujecie, że znjomości u was liczą się nawet w przypadku programów rozrywkowych a co dopiero jeśli chodzi o jakieś poważne tematy, ekonmiczne czy polityczne??? W ogóle nie jesteście wiarygodni....

 • Gość: Nhenm

  Oceniono 27 razy 25

  Najśmieszniejsze jest to, że moim zdaniem Ania i tak obroniła zdjęcie, mimo bardzo niekomfortowych warunków. Wyszła na nim dobrze, na pewno zasłużyła na fashion week. A El Dursi? Na każdym zdjęciu tak samo i moim zdaniem miała zdecydowanie najsłabsze zdjęcie. Takie zdjęcie w dresie w aucie to już milion razy widziałam, oczywiście jest piękna, jasne, ale to piękna 30-tka, Ania mimo że też do najmłodszych nie należy ma coś takiego w twarzy, że przyciąga wzrok. Poza tym Ania wyglądała jak z okładki, mimo niekorzystnego oświetlenia i w ogóle nie narzekała, mimo że kazali jej patrzeć w słońce, nawet przy mało wrażliwych oczach to ogromne utrudnienie. To pokazuje jej klasę. Ona ma coś takiego w sobie jak mają światowej klasy modelki. Na zdjęciach wychodzą po prostu zjawiskowo, nawet na tych, które są stylizowane na "brzydkie". Jej uroda przyciąga wzrok. Komentowali, że wyszła ciężko. Nie wyszła, po prostu buciory dały taki efekt. A Klaudia wyszła bardzo banalnie. Moją faworytką i tak jest Olga ale mimo wszystko Ania i Gała zasłużyli na fashion week. Ania zrobiła mniejszy progres, bo ona od początku robiła świetne zdjęcia. El Dursi ciągle średnia a Gała zrobił mega progres, tym bardziej nie rozumiem decyzji. Porównajcie sobie zdjęcie Ani, Gały i Klaudii i sami zobaczcie kto zasłużył na fashion week.

 • Gość: kobieta

  Oceniono 27 razy 23

  To że Ania odpadła, to jakiś przekręt.Wzięli kobietę w latach i bez efektu, a pozbyli się tego diamentu jakim jest Ania? O czy my nie wiemy? Panie Pieróg?

 • Gość: Jaga

  Oceniono 26 razy 22

  Widać że lansują Klaudię. Ona już dawno miała swoje 5 minut. Młodości nie zastąpi się koneksjami. Szkoda ślicznej Ani, która przegrała z arabską urodą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX