Seweryn Gazda - wokalista zespołu disco polo został ojcem. Pokazał zdjęcie z noworodkiem,  zdradził też imię i płeć dziecka

Sylwester Gazda z zespołu Power Play został po raz pierwszy ojcem. Na Instagramie pochwalił się zdjęciem z dzieckiem. Zdradził również płeć oraz imię.

Wokalista zespołu disco polo Power Play - Sylwester Gazda - ma wielkie powody do radości. Właśnie urodziło mu się pierwsze dziecko. Dumny tata pochwalił się powiększeniem swojej rodziny na Instagramie.

Sylwester Gazda z Power Play został ojcem

W maju 2018 roku Sylwester Gazda ożenił się ze swoją ukochaną. Para pobrała się w malowniczych Włoszech, a uroczystość była kameralna, jedynie dla najbliższych. Niedawno powitali na świecie pierwsze dziecko. Piosenkarz pochwalił się, że doczekał się syna, któremu wraz z małżonką nadali imię Aleksander. 

3,690 kg mego szczęścia. #sylwestergazda #szczesliwytata #syn #aleksander #aleks #family #together #love #littleboy- napisał pod zdjęciem z synem.

W komentarzach nie brakowało gratulacji od fanów, a także innych gwiazd m.in. Pauliny Sykut-Jeżyny. My również serdecznie gratulujemy i witamy małego Aleksa na świecie!

Jak się dobrze przygotować na przyjście na świat dziecka? Sprawdź kilka porad, jak dobrze przygotować wyprawkę dziecięcą:

RG

Więcej o:
Komentarze (7)
Sylwester Gazda z zespołu Power Play został ojcem. Pokazał zdjęcie z noworodkiem, a także zdradził imię i płeć dziecka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: PIKO

  Oceniono 3 razy 3

  GRATULACJE DLA MLODYCH RODZICOW

 • Gość: Paula

  Oceniono 2 razy 2

  Gratulacje dla rodziców bardzo ładny chłopiec

 • Gość: Hsd

  Oceniono 1 raz 1

  Która to już żona? Bo w 2007roku już jedną miał . . .

 • Gość: Lula

  0

  Ona występowała w teledyskach Power Play

 • Gość: Jop

  0

  Wow ale nowina dziecko się urodziło

 • Gość: Ada

  0

  A ja mam córkę Aleksandrę i wszyscy wołają ja aleks🤔

 • Gość: Ja

  Oceniono 1 raz -1

  No i co w związku z tym?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX