"The Voice of Poland". Michał Szpak wyrzucił z programu swoją przyjaciółkę. Ta szybko odpowiedziała. "Pożałujesz tego"

"The Voice of Poland". Za nami ostatnie starcie uczestników przed odcinkami na żywo. Michał Szpak wyrzucił z programu swoją przyjaciółkę, a ta zamieściła w Internecie ostry wpis. Niby żartobliwy, ale czy na pewno?

Viola Orifeuk była jedną z uczestniczek najnowszej edycji "The Voice of Poland". Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż ta przyjaźni się z Michałem Szpakiem, który był również jej trenerem w programie. Nieoczekiwanie "przyjaciel" wyrzucił wokalistkę z programu tuż przed odcinkami na żywo. 

Michał Szpak wyrzucił swoją przyjaciółkę z "The Voice of Poland"

Jak pokazał najnowszy odcinek "The Voice of Poland", znajomości nie mogą zapewnić wszystkiego. Viola Oriefeuk pożegnała się z programem decyzją swojego przyjaciela Michała Szpaka. Ten najwyraźniej uznał ją za mniej obiecującą od czwórki, która przeszła dalej. Odrzucona uczestniczka zamieściła na Instagramie podsumowujący wpis i tym samym wbiła szpilę byłemu już trenerowi.

Stało się... WYWALIŁ MNIE!!! Dziękuję za ten przecudowny czas w programie. Nauczyłam się bardzo dużo i poznałam cudownych ludzi. To był jeden z najlepszych momentów w moim życiu, które sprowadziły mnie z powrotem do czegoś, co kocham robić od momentu, gdy byłam marzycielem…- podziękowała na początku

W dalszej części emocjonującego wpisu Viola zwróciła się bezpośrednio do Michała, nazywając go swoją "psiapsi". Co więcej, zaznaczyła, że "odwdzięczy się" za to, że ją wyrzucił z programu.

Psiapsi, chcę Ci podziękować za to, że jesteś przy mnie, i że zawsze mogę na Ciebie liczyć! Jesteś prawdziwym przyjacielem! Kocham Cię moja psiapsi-psiapsi-siostro forever and ever! Ale obiecuję, że Ci się odwdzięczę za to, że mnie wyrzuciłeś z programu! Pożałujesz tego!!! Cover to prezent niespodzianka dla Ciebie. Moja ulubiona Twoja piosenka w mojej interpretacji...- napisała pod postem.

Pozostaje nam czekać na odpowiedź "psiapsi". Kibicowaliście jej w "The Voice of Poland"?

Michał Szpak zawsze pomiędzy koncertami i nagraniami znajduje czas na ćwiczenia na siłowni. Zobacz, jak dba o swoje ciało:

RG

Więcej o:
Komentarze (115)
"The Voice of Poland". Michał Szpak wyrzucił z programu swoją przyjaciółkę. Ta szybko odpowiedziała. "Pożałujesz tego"
Zaloguj się
 • Gość: M.

  Oceniono 49 razy 45

  Gadajcie co chcecie, ale szpak postapil uczciwie, nie baczac na to, ze sie przyjaznia i za to wielki szacun! On i chlopaki z afromental sa najbardziej merytoryczni w swoich komentarzach i daja najbardziej wartosciowe wskazowki. Gosc sam ma talent i duzy warsztat, pomaga mu jeszcze w tym programie siostra (spiewaczka operowa), wiec hego wybory sa zawsze obiektywne i najtrafniejsze. Wygra na 100% gosc od margaret, ale wieksza kariere zrobi alicja od chlopakow z afromental. Pozdrawiam.

 • Gość: Fikimiki

  Oceniono 39 razy 31

  Ocenił sprawiedliwie.byli lepsi od niej.a co myślała że po koleżeński ją zostawi w programie.napewno mu było przykro

 • y.y

  Oceniono 37 razy 31

  Pustak straszny. I te pretensjonalne wstawki po angielsku, patrzcie na mnie, ojej, taka jestem światowa. Dramat.

 • dlugi0330

  Oceniono 28 razy 26

  To ma być przyjaciółka? Moim zdaniem ona przyjaźni się wyłącznie ze sobą. I kocha się tak samo.

 • Gość: Gosio

  Oceniono 30 razy 22

  MESKI GLOS ZERO URODY I ZENUJACE PARCIE NA SZKLO.. jak w top model sie nie udalo(wogole zastanawialam sie dlaczego ona z siostrami przesly dalej ) to teraz udaje ze spiewa... nawet moj 5-letni syn ma leszpy akcent niz ta pseudo spiewaczka

 • Gość: Patrycja

  Oceniono 22 razy 20

  Szpak postąpił dobrze no bo nie oszukujmy się byli lepsi od tej "pseudospiewaczki"
  Najpierw top model
  Teraz to
  To co będzie później?

 • Gość: kiko

  Oceniono 26 razy 18

  beztalencie z niej i chamisko jak się okazuje

 • true_lysander

  Oceniono 20 razy 16

  Droga Violo, okazałaś się Tanią.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX