"The Voice of Poland". Do finału jeszcze daleko, ale fani programu już mają faworytkę. "Musi wygrać. Jest najlepsza"

"The Voice of Poland". Alicja Szemplińska od początku typowana jest na faworytkę. Po występie w etapie Nokautów jesteśmy pewni, że zobaczymy ją w finale.

"The Voice of Poland". Etap Nokautów przyniósł dużo emocji, ale też kontrowersji. Na facebookowym fanpage'u programu rozgorzała gorąca dyskusja o tym, kto słusznie trafił do odcinków live, a kto nie. Niektóre decyzje jurorów faktycznie mogły zaskoczyć.

"The Voice of Poland". Wielcy nieobecni

Fani show najbardziej żałują trzech osób: Marzeny, Mikołaja i Klaudii. Cała trójka faktycznie jest niezwykle utalentowana, ale trzeba przyznać, że jurorzy musieli dokonywać naprawdę trudnych wyborów - w Nokautach były już tylko mocne głosy. Niewątpliwie natomiast jest jeden, który podbił serca nie tylko jurorów, ale też internautów. Alicja Szemplińska z drużyny Tomsona i Barona od początku jest typowana na faworytkę i będziemy w ogromnym szoku, jeśli nie wygra tego programu. Jej wykonanie utworu Olety Adams "Get here" powaliło nas na kolana. I nie tylko nas.

 
Kiedy patrzę na Alicję i jej słucham, mam tylko jedno skojarzenie, wizualne i wokalne, młodziutka Whitney Houston. Talent i uroda tej samej miary. Diament. To właśnie nna jest tegorocznym the voice od Poland. Musi wygrać. Jest najlepsza - pisze fan programu na Facebooku.
Alicja...cudowny głos. Trzymam kciuki.
Ala. Tadeusz też dobrze śpiewa, ale Ala jako jedyna ma oryginalny, niepowtarzalny głos.

Dziewczyna ma wszelkie predyspozycje, by zrobić wielką karierę. Jest piękna, utalentowana i skromna. Przypominamy jej występ z etapu "Przesłuchań w ciemno":

Też trzymacie za nią kciuki czy macie innego faworyta?

WJ

Więcej o:
Komentarze (31)
"The Voice of Poland". Do finału jeszcze daleko, ale fani programu już mają faworytkę. "Musi wygrać. Jest najlepsza"
Zaloguj się
 • Gość: Lula_by

  Oceniono 21 razy 15

  Ja się bardzo męczę, gdy słucham jej śpiewu... Nie wiem, skąd te zachwyty... Mnie akurat ujęły męskie głosy z drużyny Kamila...

 • Gość: Kkk

  Oceniono 15 razy 11

  Mi się jej głos nie podoba, jak ktoś napisał jest męczący

 • yv71

  Oceniono 15 razy 9

  bez charyzmy,uroda wygląda na zrobioną,śpiewa sztucznie,człowiek się meczy jak jej słucha.Zdecydowanie fajniejsi byli faceci.

 • Gość: Anka

  Oceniono 11 razy 7

  Posłuchać jednej piosenki w jej wykonaniu jest męczące, a już nie mówię o całym koncercie. Dodatkowo jak dla mnie artystka jednego stylu wszystkie popmatyczne piosenki takie same męczy ucho. Jak dla mnie zachwycanie się nią jest mega na wyrost.

 • Gość: emanuel

  Oceniono 10 razy 6

  1. Poszukajcie na Youtubie jej starsze wystepy sprzed 2 lat, spiewala zupelnie inaczej, spiewala okropnie. :D
  2. Czy ona juz sobie zrobila napompowane usta?

 • Gość: Kris

  Oceniono 8 razy 4

  Ło jezu... Ona jest tragiczna, ta jej maniera wokalna jest meczaca i tak malo muzykalna. Pamietam ja z blindów, szok ze jeszcze tu jest, tam jest co najmniej kilka lepszych glosow.

 • Gość: uf

  Oceniono 3 razy 3

  Do Witney do jej baardzo daleko.Za ciężko, gburowato.

 • Gość: Ada

  Oceniono 3 razy 3

  Wolę głos Darii, zdecydowanie.Alicja męczy swoimi niskimi rejestrami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX