Gwiazdy na imprezie Halloween u Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Wpadł nawet Antek Królikowski, ale (na bank!) go nie rozpoznacie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan urządzili wielką domówkę z okazji Halloween. Wśród gości znalazł się również Antek Królikowski z dziewczyną, jednak przebrania mocno ich zakamuflowały.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w tym roku sami zdecydowali się zorganizować przyjęcie z okazji Halloween. Impreza odbyła się u nich w domu, a wśród zaproszonych gości znalazły się również gwiazdy, m.in. Antek Królikowski z dziewczyną. 

Antek Królikowski z dziewczyną na imprezie u Majdanów

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie lubią półśrodków i tak również było tym razem. Jak już robić imprezę halloweenową, to na wypasie. Do domu zaprosili liczną grupę znajomych i przyjaciół, a wśród nich znaleźli się Antek Królikowski, Leszek Stanek, Łukasz Jemioł czy Omenaa Mensah. Wszyscy odpowiednio się przebrali i nie omieszkali relacjonować przyjęcia na Instagramie.

Gospodyni wieczoru przebrała się za główną postać z filmu "Czarownica 2", za to jej małżonek, podobnie jak Robert Lewandowski, za Jokera. Goście również nie zawiedli i postawili na coraz to bardziej zmyślne stroje. Najtrudniej było rozpoznać Antka Królikowskiego i jego dziewczynę, którzy nałożyli białe maski i bluzy, a w ręku trzymali karabiny. Wspólną fotką pochwaliła się na Instagramie dziewczyna aktora. Podoba wam się ich przebranie?

Radosław Majdan przestraszył się swojej żony bez makijażu. Nagrał tym samym zabawne wideo:

RG

Więcej o:
Komentarze (140)
Gwiazdy na imprezie Halloween u Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Wpadł nawet Antek Królikowski, ale (na bank!) go nie rozpoznacie
Zaloguj się
 • Gość: hall

  Oceniono 77 razy 31

  W Polsce celebryci jak małpy wszystko ściągają z zachodu. Nie ważne jak to śmiesznie wygląda byle tylko idioci "dziennikarze" mieli co pisać

 • Gość: goscx

  Oceniono 30 razy 18

  Niektore gwiazdy ciezko rozpoznac.....ja bym powiedzial, ze trudno rozpoznac, ktore to gwiazdy

 • opt

  Oceniono 30 razy 16

  A co w tym żenującego , gdy ludzie się bawią? Żenujące jest to ,że ludzie rozsądni coś mówią a nikt ich nie słucha. Kiedy ktoś wspomni o negatywnych skutkach obchodzonych świat, to od razu zarzuca mu się brak patriotyzmu, brak kultury, negowanie tradycji i wszystkiego co polskie - tak to wyglądało w programach telewizyjnych zawłaszczonych przez PiS. Kiedy ksiądz redaktor jakiegoś tygodnika katolickiego powiedział ,że znicze są dla ludzi a modlitwa dla zmarłych i należy ograniczyć ten festiwal , to nikt ze zebranych nie kontynuował tego rozsądnego wątku, tylko dalej lansowano atak na Polskę i wszystko co polskie. Chciałem zapytać tych wszystkich zebranych czy patriotyzm mierzy się ilością sztucznych kwiatów, ilością plastikowych donic i ilością zapalonych zniczy?

 • Gość: Ela

  Oceniono 39 razy 13

  A nich się bawią, robią komuś tym krzywdę? Ludzie zacznijcie żyć swoim życiem, a nie wiecznie sami się nakręcacie, bo inni żyją inaczej, lepiej czy na bogato-odejdźcie od neta i zmieńcie coś w swoim życiu, może wtedy zazdrość i zawiść będzie mniejsza.

 • perkis1234

  Oceniono 29 razy 9

  Trochę to żenujące. Dorośli, wcale nie młodzi ludzie a zachowują się jak gimbaza.

 • Gość: An

  Oceniono 12 razy 8

  A ja myślałam że zabawa w Halloween jest dla dzieciaków a nie dla podstarzałych .... malgosia dorośnij i pomyśl o swoich synach co im robisz !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX