Siostra Anny Przybylskiej pokazała jej grób. To zdjęcie udowadnia, ile osób o niej pamięta

Siostra Anny Przybylskiej z okazji dnia Wszystkich Świętych pokazała grób aktorki. Po zdjęciu widać, jak dużo osób o niej pamięta.

Anna Przybylska zmarła pięć lat temu, jednak jej najbliżsi wciąż pielęgnują pamięć o aktorce. Fani również tęsknią za swoją idolką i z pewnością potwierdza to zdjęcie, które zamieściła siostra zmarłej aktorki. Pokazała, jak obecnie wygląda grób Ani na cmentarzu przy parafii św. Michała Archanioła w Gdyni.

Grób Anny Przybylskiej

Anna Przybylska była jedną z bardziej lubianych polskich aktorek, a jej walka z rakiem była komentowana przez wszystkie media. Niestety aktorce nie udało się wygrać z chorobą. Zmarła 5 października 2014 roku. Pogrzeb gwiazdy zgromadził tysiące żałobników, którzy regularnie odwiedzają jej miejsce pochówku. Jak dziś wygląda grób Anny Przybylskiej? Agnieszka Kubera, siostra gwiazdy, zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie grobu, z 1 listopada.

Dziękuję za pamięć. Jak widać po uprzątnięciu jeszcze trochę zostało... - napisała pod zdjęciem.

Anna Przybylska w pamięci fanów

Na fotografii widzimy grób Anny Przybylskiej pełen zniczy i kwiatów. Tych było na tyle dużo, że nie mieściły się na nagrobku i były stawiane wokół niego. Ta ilość robi wielkie wrażenie, ale warto zaznaczyć, że zdjęcie zostało zrobione tuż po tym, jak siostra aktorki uprzątnęła część zniczy. Wcześniej musiało być ich jeszcze więcej.

Mąż Anny Przybylskiej, Jarosław Bieniuk, kilka miesięcy temu stał się bohaterem wielkiego skandalu. Pewna kobieta oskarżyła go o gwałt. Piłkarz nie przyznał się do winy, tłumaczył się w "Dzień Dobry TVN":

RG

Więcej o:
Komentarze (71)
Siostra Anny Przybylskiej pokazała jej grób. To zdjęcie udowadnia, ile osób o niej pamięta
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Piernikowa

  Oceniono 41 razy 21

  Z niesmakiem spojrzałam dzisiaj na grób obłożony ogromną ilością zniczy. Po chwili do mnie dotarło, że leżą tam cztery osoby. Matka i troje małoletnich dzieci zamordowanych przez męża i ojca... O tym nie da się mówić. [*]

 • Gość: Ja

  Oceniono 27 razy 15

  Nutka7. 17 niezgadam się poprostu duzo osob pamięta o" Ania " i dlatego jest tyle zniczy znicz oddaje pamięć. Nie jest śmieciem. I rzaden grób to nie śmietnik milo by ci bylo gdyby ktoś cie obraził? Pomyśl. STOP HEJT

 • Gość: as

  Oceniono 106 razy 14

  Histerię po jej śmierci uważałam za szczyt żenady. Ale cyrk po śmierci Woźniaka-Staraka przebił to tysiąckrotnie. Smutne to, że wybitnych ludzi żegna garstka i dwa zdania w gazecie, a po miernotach z parciem na szkło lamentują tłumy

 • oloros11

  Oceniono 17 razy 13

  ona z tym naturalnym uroczym sposobem zżyci , niezla profesk=jonalna gra zdobyla serca wielu Polakow - i to nie ulega kwestii dodatkowo smierc w tak dramatycznych okolicznościach nadaje jakiś specjalmy status mnosto ludzi ja kochalo i będą panietac - i dobrze to jest bardzo ludzkie

 • rodak_z_perth

  Oceniono 17 razy 9

  Gazeto, kto to jest RG, który podpisał się pod materiałem?
  Jakim trzeba być gnojem aby w takim dniu pod artykułem wspominającym wspaniałą osobę wkleić materiał o nieudowodnionych oskarżeniach wobec jej męża.

 • nasza_droga_sic_gw

  Oceniono 18 razy 8

  Ta wzmianka o mężu Pani Przybylskiej i jego kłopotach to w jakim celu Drogi Dziennikarzu GazWybu?

 • a.k.traper

  Oceniono 5 razy 5

  Przeciętnie rozgarnięty człowiek widząc, że nie ma miejsca przystanie na chwilę, pomodli sie albo pomyśli i pójdzie dalej, to więcej warte niż te tysiąc lampek w nieładzie. Można przy innej okazji postawić lampkę.

 • pawelekok

  Oceniono 9 razy 3

  Ona miała w sobie to coś. Za co była świetną aktorką i lubianą i pożądaną kobietą. To potworne, że ktoś taki tak wcześnie odszedł.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX