Paweł z "Love Island" nie mógł znaleźć miłości. "Powód? Prosty". Zdradził również, czy z Moniką łączy go prawdziwe uczucie

Paweł z programu "Love Island" zdecydował się na bardzo intymną wypowiedź. Zdradził w niej, dlaczego nie mógł znaleźć drugiej połówki. Opowiedział także o związku z Moniką Kozakiewicz.

Ostatni odcinek programu "Love Island" został wyemitowany kilka tygodni temu, mimo to jego uczestnicy wciąż budzą duże zainteresowanie. Codzienne wyczekiwanie przed telewizorem i oglądanie wciągających sytuacji sprawiły, że widzowie bardzo przywiązali się do niektórych osób. Przykładem jest Paweł Tyburski i Monika Kozakiewicz. Nikt na wyspie nie wierzył w ich uczucie. To jak jest naprawdę?

"Love Island". Paweł w intymnym wyznaniu

Jeden z bliźniaków opublikował na swoim Instagramie zdjęcia z Halloween. Paweł przebrał się za diabła, a Monika za anioła.

„Nie taki diabeł straszny, jak go malują” najlepiej przekonała się o tym Monika - zaczął swoją wypowiedź.

Zdradził, że bardzo ciężko było mu znaleźć miłość.

Myślę, że zawsze było mi trudniej zbudować stałą relację damsko-męską... Powód? Prosty... Zawsze byłem uważany za osobę, która dużo imprezuje i jest warszawskim „lovelasem”. Oczywiście mieli do tego prawo, bo nie ukrywam, że prowadziłem nocny, imprezowy tryb życia.

Paweł twierdzi, że był bardzo powierzchownie oceniany.

Oceniali książkę po okładce, bo widzieli mnie w takiej roli, jako osobę, która bawi się na całego. Grubo się mylili co do mnie.Tak serio to tylko nieliczna grupa najbliższych znała mnie, wiedziała, jak jest naprawdę i co mam w środku. Nie zmieniłem się, ja od zawsze taki byłem, jestem i będę...

W końcu spotkał Monikę, przy której czuje się naprawdę dobrze.

Po prostu Monia dała mi to, czego potrzebowałem. Spokój, ciepło, a przede wszystkim przyjaźń... Dlatego postanowiłem się dla niej otworzyć, pokazać prawdziwego siebie, dać jej to, co mam najlepsze, czyli całe serce.

"Love Island". Widzowie kibicują Pawłowi i Monice

Obserwatorzy pary byli zachwyceni tym wyznaniem.

Uwielbiam Was.
Wierzę w Was. Dopełniacie się nawzajem.
Piękne słowa i widać, że pisane prosto z serca. Życzę Wam jak najlepiej - pisali.

Kibicujecie im?

KB

Więcej o:
Komentarze (26)
Paweł z "Love Island" nie mógł znaleźć miłości. "Powód? Prosty". Zdradził również, czy z Moniką łączy go prawdziwe uczucie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gościówa

  Oceniono 4 razy 2

  Widziałam gdzieś zdjęcia bliźniaków j k jeszcze nie byli "zrobieni" wyglądali jak fajni normalni i przystojni faceci teraz masakra taka sztuczność wygląd odpychający. Monika ani ładna ani mądra w programie pusta plastikowa lala bez osobowości .

 • Gość: Ja

  Oceniono 2 razy 2

  Nie lubię Moni..pewna siebie suk..takim niestety się nie udaje- karma wraca.

 • Gość: ktos

  Oceniono 1 raz 1

  Z Monika nie ma szans ona jest zimna i wyrachowana

 • Gość: widz

  Oceniono 1 raz 1

  Mam nadzieję, że Monika go nie wykorzystuje bo coś mi się wydaje że ona wie że będzie miał kontakt z Frankiem przez co i ona będzie z nim blisko. Ona jeszcze nie odpuściła nosi ja ze on ja odtrącił i będzie chciała coś sobie udowodnić. Tak czuję i dlatego szkoda mi trochę Pawła

 • Gość: anna

  Oceniono 1 raz 1

  Najładniejsza i mająca trochę w głowie to Marietta i Franio.Trzymam za was kciuki i wszystkiego dobrego.

 • louis_von_cypher

  Oceniono 1 raz 1

  motłoch dla motlochu.

 • Gość: nomer

  Oceniono 1 raz 1

  wiocha dla wiochy...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Dziwnie się ogląda takiego ,,zrobionego " faceta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX