Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska w "Usterce". Na planie doszło do zatrzymania. Interweniowała policja

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska gościnnie wzięły udział w programie "Usterka". Nikt nie spodziewał się, że z pozoru niewinne nagranie skończy się interwencją policji.

Znane z programu "Gogglebox" Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska gościnnie wzięły udział w programie "Usterka". Pod okiem ukrytych kamer podglądały dzień próbny potencjalnych opiekunek do dziecka. To, co zobaczyły, przerosło ich wyobrażenia. 

Zatrzymanie na planie programu "Usterka"

Pierwszą osobą, która zjawiła się na dniu próbnym był mężczyzna po pięćdziesiątce. Jego zadaniem było zajęcie się dwójką dzieci, z których jedno miało zakaz korzystania telefonu. Był to pewnego rodzaju test na to, czy potencjalny opiekun będzie konsekwentny. Mężczyzna zareagował na niesubordynację chłopca, jednak posunął się o kilka kroków za daleko. Początkowo egzekwował odebranie komórki słownie, ale szybko przeszedł do czynów. Przytulał, łaskotał i ściskał chłopca, co mocno zaniepokoiło Bombę i Mrozowską, a także produkcję programu. Nagranie zostało przerwane, a na planie pojawiła się policja. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia, a sprawą zajęła się prokuratura. 

Na podstawie zawiadomienia z dnia 26 sierpnia 2019 r. Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ursynów w Warszawie w dniu 27 sierpnia 2019 r. wszczęła śledztwo w sprawie dopuszczenia się w dniu 26.08.2019 r. w Warszawie przez ustaloną osobę wobec małoletniego poniżej lat 15 innej czynności seksualnej, tj. o czyn z art. 200 § 1 kk.- komunikuje prokuratura.

Za popełnienie tego czynu oskarżonemu grozi od 2 do nawet 12 lat więzienia. Wyrok jeszcze nie zapadł, a sprawa jest w toku. Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z pewnością nie spodziewały się takiego początku programu.

Sylwia Bomba z "Gogglebox" coraz lepiej radzi sobie w show-biznesie. Mało kto wie, że kiedyś ważyła aż 90 kg. Jesteście ciekawi, jak udało jej się zrzucić zbędne kilogramy?

RG

Więcej o:
Komentarze (47)
Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska w "Usterce". Doszło do zatrzymania potencjalnego pedofila. Interweniowała policja
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pan.szklanka

  Oceniono 113 razy 97

  Jakby to powiedział arcybiskup Michalik dziecko szuka miłości. Ono lgnęło, zagubiło się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciągnęło.
  Opiekuna należy przenieść do programu "Ziarno".

 • Gość: Kasia

  Oceniono 46 razy 44

  Co one takie opuchnięte? jedna w ciąży to ok, ale ta druga?

 • poziom1908

  Oceniono 60 razy 42

  Przytulał, łaskotał i ściskał chłopca - gdyby to robiłą babka, to OK.

 • Gość: MAKS

  Oceniono 41 razy 39

  Ktoś je bije że takie opuchnięte?

 • kkrispl

  Oceniono 50 razy 34

  Na miejscu tego gościa, natychmiast bym wytoczył tym glonojadom i produkcji proces. Niech udowodnią, że przytulanie, głaskanie i ściskanie dziecka to "inne czynności" (przecież ich nie lał) a jak nie to niech pierdyką 1mln. przed sadem za straty moralne i pomówienie (za to dla każdej z glonojadów po 1 rok w zawiasach)...

 • Gość: D.A.

  Oceniono 37 razy 31

  te babsztyle sa tak szpetne, ze szok

 • Gość: goja

  Oceniono 34 razy 30

  one sa w maskach na halloween czy zawsze tak koszmarnie wygladaja? jak z horroru, inna sprawa to,po cholere zatrudniac oblesnego chlopa, jako opiekuna do dzieci ? bab zabraklo, czy stacja szukala sensacji?

 • Gość: gosc

  Oceniono 40 razy 28

  Te koszmarne baby jagi powinny byc zatrzymane za straszenie dzieci swoimi okropnymi gebami, napompowane, pokrojone, jakies powykrzywiane, nadmuchane otwory gebowe zamiast ust, bleeeee, bez charakteryzacji moga grac w horrorach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX