Elżbieta z "Rolnika..." wzięła ślub! Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie. "Miłość, co miała być pokarmem bogów"

Elżbieta Derlatka nie znalazła miłości w programie "Rolnik szuka żony", ale to nie oznacza, że jest singielką. Ostatnio pochwaliła się, że wyszła za mąż!

Elżbieta była jedną z najbardziej wyrazistych uczestniczek poprzedniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Razem z Marią i Małgorzatą walczyły o serce Jana. Koniec końców mężczyzna nie zakochał się w żadnej z nich.

Wiele wskazuje na to, że Ela poznała mężczyznę, z którym postanowiła spędzić resztę życia. Tak przynajmniej sugeruje jej aktywność na Instagramie. Zaczęło się od zdjęcia z tajemniczym mężczyzną. Fani "Rolnika..." z miejsca zaczęli domyślać się, że ów amant jest nową sympatią Eli. Atmosferę podgrzało kolejne zdjęcie z dwoma obrączkami.

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub

Jedno z ostatnich zdjęć na profilu Elżbiety na Instagramie nie pozostawia już żadnych złudzeń. Dwie splecione i zaobrączkowane dłonie najwyraźniej są potwierdzeniem zamążpójścia kobiety.

Miłość, co miała być pokarmem bogów. I nam pozwolono się nią delektować - czytamy w opisie pod zdjęciem.

W komentarzach od razu pojawiły się życzenia od fanów programu.

Wszystkiego dobrego. Dużo szczęścia i miłości.
Gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
Składam nowożeńcom na nowej wspólnej drodze życia piękne życzenia zdrowia, szczęścia i miłości - piszą.

Dołączamy się do życzeń!

Więcej o:
Komentarze (14)
"Rolnik szuka żony". Elżbieta wzięła ślub. Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Elzbieta

  Oceniono 1 raz -1

  Mało ciekawa i elegancka ta kobieta po co się tak lansuje czy za to płacą...... Ten Jan to przystojny zadbany mężczyzna trochę frywolny... Nie pasowała do niego

 • Gość: maria

  Oceniono 2 razy -2

  Szybko ten ślub. Ja też szybko wyszłam za mąż i szybko się rozwiodłam. Na szczęście rozprawa rozwodowa poszła gładko głównie dzięki Detektyw Skrzypek. Teraz jestem wolna.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -3

  Po co odrazu ślub!!!

 • Gość: Dana

  Oceniono 9 razy -3

  Rzygać się już chce tymi rolnikami, niech idą do obory gó... sprzątać a nie kolejna się lansuje. Jak to wszystkim kariera się marzy, zusów nie płaca i celebrytami jeszcze chcą być na siłę

 • Gość: Antek

  Oceniono 6 razy -4

  Znowu wielka gwiazda klamczucha cyniczna kto jej nie zna to ja kupi tak naprawde to powinna sie.schowac I need pokazywac

 • Gość: Ania

  Oceniono 17 razy -5

  Rozumiem że kobieta z rolnika, to ciężko tyra na roli,ale na ślub mogła chociaż paznokcie zrobić, a nie takie ogryzki zaniedbane ludziom pokazuje, aż mi słabo się zrobiło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX