Meghan Markle i książę Harry chcą przeprowadzić się do USA? Para już rozgląda się za nową posiadłością

Zagraniczne media donoszą, że książę Harry i księżna Meghan poważnie zastanawiają się nad przeprowadzką do USA. Mają dość życia z rodziną królewską?

Meghan Markle nie ma łatwo w rodzinie królewskiej, a ogromne zainteresowanie jej osobą tylko sprzyja kolejnym wpadkom i konfliktom. Już od kilku miesięcy mówiło się, że książęca para rozważa wyprowadzkę z Wielkiej Brytanii. Najnowsze informacje donoszą, że Meghan i Harry poczynili już pierwsze kroki ku przeprowadzce do USA.

Meghan Markle i książę Harry wyprowadzają się do USA?

W najbliższych tygodniach książę Harry i księżna Meghan wybierają się na sześciotygodniową podróż do Stanów Zjednoczonych. W tym czasie będą mogli odpocząć od królewskich obowiązków, a także spędzą Święto Dziękczynienia w towarzystwie mamy Meghan - Dorią. "The Sun" donosi, że podczas tego pobytu para książęca ma zamiar rozejrzeć się za nową posiadłością, w której mieliby w przyszłości zamieszkać. Osoba z otoczenia rodziny królewskiej w rozmowie z tabloidem zdradziła, że to pierwszy krok, aby odłączyć się od rodziny królewskiej.

Wszystko wskazuje na to, że konflikty z mediami i obowiązki przerosły książęcą parę. Myślicie, że przeprowadzka do Stanów Zjednoczonych to dobry pomysł?

Meghan Markle prawie całe swoje życie mieszkała w USA, więc przeprowadzka nie byłaby dla niej niczym nowym. To w amerykańskim show-biznesie czuła się jak ryba w wodzie, w przeciwieństwie do brytyjskich salonów.

RG

Więcej o:
Komentarze (153)
Meghan Markle i książę Harry chcą przeprowadzić się do USA? Para już rozgląda się za nową posiadłością
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ola

  Oceniono 51 razy 33

  Jesli Megham i Harry mieliby się przeprowadzić do USA to rozumiem rezygnują z pieniędzy podatników brytyjskich Bo już nie będą pełnić funkcji w kraju ? Będą żyć na własny koszt jak to jest w tym wypadku ?

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 19 razy 13

  Skoro nawet Andrzej, Książe Yorku ma posiadłości np. w Szwajcarii i w USA, to dlaczego H&M nie mają sobie kupić jakiejś posiadłości w USA???
  Szczególnie, ze ich projekty i fundacje mają zasięg międzynarodowy i obejmują współpracę z organizacjami w USA?
  Bill Gates też ma w Londynie filię swojej organizacji, chociaż jest Amerykaninem.
  A interpretację faktów przez Plotka na poziomie sensacji dla kucharek należy pominąć milczeniem!

 • Gość: Goss

  Oceniono 33 razy 13

  Przeprowadza się i nadal będą dostawać kasę z pałacu .Dobrze się Meghan ustawiła znalazła naiwniaka

 • Gość: uhu

  Oceniono 29 razy 13

  myślę że rozglądają się za lokum w razie jakby rzeczywistość w Londynie była nie do wytrzymania. Dobrze robią .

 • Gość: Dgh

  Oceniono 20 razy 10

  Wcale im się nie dziwię. Trochę wolności i luzu i większej kontroli nad własnym życiem. Wystarczy spojrzeć na Kate- bez swojego zdania, ubrana jak babcia, nijaka, jak paprotka w pokoju. Idealna do roli nijakiej żony swojego męża rodzącej zapasowych monarchow. Nie każdej dorosłej kobiecie taka rola odpowiada.

 • Gość: Marycha

  Oceniono 20 razy 10

  Meghan Markle prawie całe swoje życie mieszkała w USA, więc przeprowadzka nie byłaby dla niej niczym nowym. - a czy ona sie tam przypadkiem nie urodzila, nie jest obywatelka amerykanska... znopw jakis ajer-redaktor

 • Gość: G. x

  Oceniono 10 razy 8

  Myślimy droga autorko, ze przepisywanie bzdur z najglupszych brukowcow to wasza specjalność!
  Czy nie lepiej sprawdzić informacje na oficjalnej stronie BRK?
  Ale to chyba przekracza wasze możliwości intelektualne.

 • Gość: gggg

  Oceniono 11 razy 7

  niech jadą, córka króla Szwecji mieszka w Miami, z mężem i dziećmi, ostatnio obcięli jej rodzinie królewski status, da się? da się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX