Samantha Markle zaatakowała siostrę. Nazwała Meghan "obłąkaną hipokrytką" i wypomniała jej brak zainteresowania chorobą ojca

Samantha Markle udzieliła wywiadu. Nie szczędziła gorzkich słów pod adresem siostry. Meghan oberwało się za emocjonalny wywiad z Afryki.

Meghan Markle wstępując do rodziny królewskiej narobiła sobie wielu wrogów. Najsmutniejsze jest to, że ma takich wśród najbliższych. Od dawna wiadomym jest, że jej stosunki z tatą nie są najlepsze. Podobne ma z siostrą, która po raz kolejny to udowodniła. Samantha Markle wystąpiła w telewizji i obraziła księżną. 

Siostra Meghan Markle nazwała ją "obłąkaną hipokrytką"

Samantha została zaproszona do programu telewizyjnego "Inside Edition". W rozmowie z gospodynią skrytykowała Meghan. Nie spodobało jej się bowiem zachowanie siostry, kiedy podczas jednego z wywiadów w Afryce powiedziała, że w ciąży było jej naprawdę ciężko, ze względu na to, że nikt nawet nie spytał jak się czuje. 

Kiedy to usłyszałam, pomyślałam: "Wow, czy kiedykolwiek pytałaś o tatę, czy wszystko z nim w porządku po dwóch atakach serca?" (...) Od kiedy osoba, która podróżuje prywatnymi odrzutowcami, jest milionerką, ma prawo narzekać?- dopytywała na głos.

Następnie wyznała, że Meghan dobrze wiedziała, co robi, wiążąc się z księciem Harrym, nazywając ją "obłąkaną hipokrytką".

Ona dokładnie wiedziała, co robi. Także ma to, czego chciała – stwierdziła.

Z naszej perspektywy to niestosowne zachowanie Samanthy. Sprawy rodzinne powinno się załatwiać w jak najwęższym gronie i nie mówić o nich publicznie. Wniosek jest tylko jeden, zarówno siostra księżnej, jak i jej ojciec, chcą wyraźnie skorzystać na sławie Meghan. Przykre.

CW

Więcej o:
Komentarze (121)
Meghan Markle zaatakowana przez siostrę. Nazwała ją "obłąkaną hipokrytką"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Opioa

  Oceniono 34 razy 12

  Wstrętny ta niby siostra. Co, pieniędzy nie dostała? No i dobrze, niech sobie zarobi. Z rodziną to najlepiej na zdjęciu i to dopiero, jak się ich z tego zdjęcia wytnie... Hahaha...

 • Gość: Babcia Frania

  Oceniono 31 razy 11

  Rodzina to najgorsze co się Może przytrafić.Moja siostra wiecznie coś wymyśla.Zabrała cały majątek i wiecznie jej mało .Podobnie w przypadku księżnej nue dadzą jej spokoju.Ojciec i rodzeństwo będą jej bruździć.Szkoda że zabierają jej czas na takie bzdury.

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 25 razy 7

  Znowu szczucie!!!
  Skoro autorka przepisuje plotki z innych tabloidow, To niech je przepisze W CAŁOŚCI!
  Ojciec i brat Meghan odnieśli się do tej wypowiedzi Samanthy i stwierdzili, ze kobietą wymyśla bzdury i chce się dorobić na Meghan.
  To samo dzieci Samanthy i matka, która się nimi opiekuje - już dawno mówili, że kobieta ma "z deklem".
  Trochę się uspokoila bo Amerykanie ją zlinczowali, ale teraz znowu zaczyna!
  To ona wykończy ojca, tak jak wcześniej napuscila na niego media!

 • Gość: Maria Anna

  Oceniono 35 razy 7

  10 lat nie gadali rodzina się od niej odwrocila a jak jej sie powiodło to mają do niej pretensje że nie dała kasy ani zaszczytow parszywa i falszywa siostra i ojciec czemu z matką sytuacja jest inna

 • Gość: Zd

  Oceniono 17 razy 7

  Waszym zdaniem niestosowne ale jak najbardziej super news, żenada

 • Gość: Gosc

  Oceniono 16 razy 6

  Ciekawa rodzinka. Jeden wart drugiego!

 • Gość: Anonim

  Oceniono 42 razy 6

  Klamota ze starym miała nadzieję na kawusie w pałacach, pogaduszki z królową, pieniążka, a tu taki zonk i teraz się msci

 • Gość: Plebs

  Oceniono 27 razy 5

  Co za prostaki ta cala rodzina,a ta Megan prostaczka-cwaniara . Plebs !!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX