Rubikowie zabrali dzieci na wakacje. "Dziewczynki nie chodzą na lekcje, tylko są na wakacjach?" Agata zabrała głos

Agata i Piotr Rubikowie świętują swoją 14. rocznicę ślubu na zagranicznym wyjeździe. Na wakacje zabrali dzieci, co zaniepokoiło jedną z internautek.

Agata i Piotr Rubikowie świętowali ostatnio czternastą rocznicę związku. Postanowili to uczcić i wybrali się na wakacje do do Singapuru. Jeśli ktoś myślał, że będzie do romantyczna podróż we dwoje, był w błędzie. Może i będzie romantycznie, ale w czwórkę. Muzykowi i jego żonie towarzyszą ich dzieci. Pochwalili się tym na Instagramie i... pojawił się krytyczny głos. Tłumaczymy dlaczego. 

Agata i Piotr Rubikowie zabrali dzieci na wakacje 

Agata Rubik na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem uroczego poranka, jaki spędziła w towarzystwie swoich córek - Heleny i Alicji - w Singapurze. Jedna z fanek była nieco zdziwiona, że w trakcie roku szkolnego dzieci nie są w szkole, a na wyjeździe. 

A w szkole nie robią problemu, że dziewczynki nie chodzą na lekcje tylko są na wakacjach? Pytam się dlatego, że planuję wyjazd na początku czerwca a córka poszła do 1 klasy...- spytała jedna z internautek.

Żona Rubika szybko wytłumaczyła, że jej pociechy mają w szkole akurat tydzień wolnego, więc nie zaniedbały swojego obowiązku. Co więcej, zdradziła, że dziewczyny nie uczą się tradycyjnym systemem.

Moje dziewczyny mają teraz w szkole tydzień wolnego. To jest system brytyjski - odpowiedziała ewidentnie zaskoczona wścibstwem internautki Agata.

Ciekawska fanka dopytała się również, jak często małżeństwo Rubików pozwala sobie na takie wakacje. Żona kompozytora nie omieszkała odpowiedzieć i wyznała, że jeżdżą tak często, jak pozwala im na to czas i pieniądze.

A Wy jak często wyruszacie na egzotyczne wakacje?

Czy Agata i Piotr Rubikowie wzięliby udział w Ameryka Express? Zobacz WIDEO:

RG

Więcej o:
Komentarze (35)
Rubikowie zabrali dzieci na wakacje. "Dziewczynki nie chodzą na lekcje, tylko są na wakacjach?"
Zaloguj się
 • Gość: przyplyw

  Oceniono 20 razy 14

  Zadziwiające, jak to żadni majętni ludzie w tym kraju nie wysyłają swoich pociech do polskich szkół...

 • Gość: Anna

  Oceniono 7 razy 7

  My jezdzimy 3x w roku, wazne jest by odpoczywac, aby odpoczac od pracy, domu, garow. Dac sie porozpieszczac....

 • Gość: Lenka

  Oceniono 8 razy 4

  Bardzo ładna kobieta i śliczne dzieci, ale co ona ma z brwiami? Tak jakby były doklejone, albo od innej twarzy.. nie wiem może tylko ja mam takie wrażenie.

 • Gość: Fifi

  Oceniono 3 razy 1

  Podróże też ksztalcą! Z resztą czasem lepiej jest spędzić wartościowy czas z rodziną, a ze sprawdzinu dostać 3!

 • edytkus

  0

  Fajny wzorek na kawce, w kształcie penis LOL

 • zuzica

  0

  krytyczny głos? To było pytanie! I na jakiej podstawie plotek dopatrzył się "ewidentnego zdziwienia" niezaistniałym "wścibstwem"?

 • Gość: I.B

  0

  Moje wnuczki teraz też mają wolne w szkole. Taki system czasami jest potrzeby . Poza tym dzieci w Polsce mają wakacje więcej niż 2 miesiące A w UK tylko 6 tygodni. Dlatego częściej mają wolne w ciągu roku .

 • Gość: Ania

  0

  Kto bogatemu zabroni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX