Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska ścierają się na planie "PnŚ"? Modelka odniosła się do tego. Zdradziła przy okazji, że spotykają się w nietypowym miejscu

Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska są prowadzącymi programu "Pytanie na Śniadanie". W sieci pojawiły się plotki, że panie rywalizują ze sobą na planie formatu. Teraz modelka temu zaprzecza.

Marcelina Zawadzka w rozmowie z "Wideoportalem" została zapytana o relacje zawodowe z i Idą Nowakowską. Obie panie znają się wszak od dawna - wspólnie prowadziły show "Bake off Junior", brały udział w "Dance, dance, dance" (choć tu ich role były różne - Zawadzka była zawodniczką, Nowakowska zasiadała w jury). Teraz są gospodyniami "Pytania o śniadanie".

W rozmowie z "Wideoportalem" Zawadzka rozwiała wszelkie plotki donoszące, że nie dogaduje się z Nowakowską. Przyznała się też do tego, że na planie programu śniadaniowego widzą się rzadko. Częściej spotykają się natomiast w... kościele. 

Posłuchacie całej rozmowy. 

AG 

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (8)
Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska ścierają się na planie "PNŚ"? Modelka wyjaśniła i zdradziła, że spotykają się w nietypowym miejscu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pislamabad

  Oceniono 8 razy 8

  Dwa wybitne pustaki. Nie da się ich zakwalifikować do żadnej kategorii "dziennikarstwa". Strojenie durnych min, śmichy-chichy mające maskować brak wiedzy, słownictwa, obycia, spokoju przed kamerą

 • Gość: hala

  Oceniono 8 razy 8

  Obie bardzo ładne i bardzo miłe..no ale do prowadzenia Pytania Na Śniadanie kompletnie się nie nadają.Czasami sama czuję żenadę widząc je w akcji..zwłaszcza Zawadzką-widząc ją przełączam kanał i tyle.

 • najgorszy.sort.polakow

  Oceniono 2 razy 2

  Tej Nowakowskiej z niczym nie kojarzę i nie zamierzam tego zmieniać, natomiast Zawadzka dała się poznać siłą rzeczy, bo od dawna wszędzie jej pełno. To okropna, wyszczekana, a przy tym niespecjalnie lotna ani wykształcona dziewucha. Hałaśliwa, głupkowata, drapieżna, agresywna harpia, stanowczo nazbyt pewna siebie. A na dodatek jest z niej mimo wszystko kawał baby przez ten niefortunny wzrost.

 • Gość: Kris

  Oceniono 1 raz 1

  Marcelina jest piękna,Ida też jest ładna i do tego jeszcze wysportowana, super!

 • Gość: beti beti

  0

  CENTAURUS.pI sms 7412 ZREBAKI -pomóżmy uratować!!

 • Gość: Rita

  0

  Dwie bdznadzieje, okropne Zawadzka ma gębę jak Otwarty stodoła, a ta druga jakaś dziwna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX