Znana dziennikarka do Meghan Markle: Nikt ci nie współczuje! Dalej jest jeszcze mocniej

Meghan Markle przyznała się w jednym z ostatnich wywiadów, że po narodzinach dziecka jej życie stało się trudne. Teraz te słowa skomentowała amerykańska dziennikarka Wendy Williams. Trzeba przyznać, że nie miała dla księżej litości.

Meghan Markle i książę Harry udzielili ostatnio wielu kontrowersyjnych wypowiedzi. Przypomnijmy, że młodszy syn Diany publicznie ogłosił, że składa pozew przeciw tabloidowi, gdyż boi się o Meghan i nie chce, żeby ta zginęła jak jego matka. Później księżna Sussex na w wywiadzie narzekała na trudny macierzyństwa. Lamentowała też, że nikt nie pyta ją o to, jak się czuje. 

Kontrowersyjną wypowiedź księżnej skomentował nawet książę William. Swoje zaniepokojenie miała wyrazić też królowa Elżbieta. Teraz do wywiadu odniosła się znana amerykańska dziennikarka - Wendy Williams. 

Wendy Williams do Meghan Markle: Nikt ci nie współczuje

Wendy Williams w swoim show "The Wendy Williams Show" nie zostawiła na Meghan Markle suchej nitki. Jedna z najpopularniejszych amerykańskich prezenterek nie kryła, że ostatnia wypowiedź Meghan o tym, że jej życie jest naprawdę trudne, niezwykle ją zdenerwowała. Williams zwróciła się bezpośrednio do księżnej i wytknęła jej, że sama zdecydowała się na życie u boku księcia i wiedziała, z czym to się wiąże. 

Doskonale wiedziałaś, co robisz. Nie próbuj teraz wzbudzać w nas współczucia. Nikt Ci nie współczuje. Wiedziałaś, co robisz! - mówiła na antenie programu.  

Dziennikarka radziła też księżnej, by ta wyprowadziła się z Anglii i uciekła do Ameryki lub Afryki.

Przeprowadzając się do Ameryki, naprawdę wykopiesz królewską rodzinę ze swojego życia - grzmiała. 

Williams zaznaczyła później, że lubi Meghan Markle i księcia Harry'ego, ale księżna nie powinna być zaskoczona że paparazzi są wszędzie i śledzą życie rodziny królewskiej. Na koniec gospodyni show sarkastycznie dodała, że Meghan jako aktorka sama zabiegała o sławę, a ta jej teraz przeszkadza. 

Trzeba przyznać, że coś w tym jest.

AG 

Więcej o:
Komentarze (201)
Znana dziennikarka do Meghan Markle: Nikt ci nie współczuje! Dalej jest jeszcze mocniej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kasia

  Oceniono 104 razy 46

  Rozwódka aktorka nie najmłodsza przyjęta godnie ze wszystkimi przywilejami narzeka na macierzyństwo przy takiej pomocy i środkach finansowych aż wstyd to czytać !

 • Gość: paulinaaa

  Oceniono 56 razy 24

  Księżna Sussex nie ma problemu z mediami, jako takimi, tylko walka toczy się o to, że media celowo piszą w taki sposób, aby wzbudzić w czytelnikach nienawiść do niej i pogardę na kilku tłach, w tym rasowym. Posuwają się do kłamstwa i manipulacji. W etyce dziennikarskiej leży takie przekazanie informacji, by przekaz był możliwie jak najbardziej neutralny emocjonalnie, a czytelnik sam obiektywnie ocenił, jakie uczucia wzbudza w nim artykuł i wyrobił sobie zdanie. To składnia do MERYTORYCZNEJ a nie emocjonalnej dyskusji. Brytyjskie media zalewają ludzi artykułami, z których wynika, że Meghan jest najgorszym potworem, która wywołuje tylko skandale i niszczy BRK. Czytelnik nie dostaje faktów, tylko opinie nagrzanych dziennikarzy, którzy dostają za to pieniądze, że robić gó****urzę w mediach, a to już jest nieetyczne i powinno być surowo ukarane. W wyniku podobnych medialnych działań zginął tragicznie prezydent Adamowicz w Gdańsku i nagle było wielkie bum na #stopmowienienawiści. Szkoda, że wszyscy już o tym zapomnieli...

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 47 razy 23

  Szanowna Pani AG.
  Poprosimy o szczegóły tego facke newsa:
  1)Kiedy Meghan narzekala na trudy macierzyństwa (w wywiadzie mówi o nagonce, gdy była w ciąży )
  2)Kiedy królowa zajęła negatywne stanowisko?
  3) Kiedy William publicznie się wypowiedział negatywnie na temat H&M
  4) Kiedy Harry potwierdził konflikt z bratem (w wywiadzie zaprzeczył! )
  5) W którym miejscu oficjalnego oświadczenia Harrego i kancelarii adwokackiej jest mowa o śmierci Meghan?
  Proszę o wyjaśnienie treści tego facke newsa, który Pani anonimowo wyprodukowała!
  Inaczej szefowa plotka, zostanie zgłoszona do wladz i odpowiedniej instytucji, tak jak jej poprzedniczka, niejaka Agnieszka Rowicka!
  Są jakieś granice kłamstw i szczucia!!!
  Każdy może sam sprawdzić
  wiarygodność tych bzdur i obejrzeć sobie wszystkie wywiady!

 • Gość: fee

  Oceniono 75 razy 23

  racja. mialo być uwielbienie i luksus a jest niechęć i ostracyzm. sama sobie winna.

 • Gość: Smutne to wszystko

  Oceniono 28 razy 22

  Straszne jak bezwzgledni potrafią być ludzie dla siebie nawzajem ,wstyd za takich dziennikarzy .Przecież ta Pani nie wie co czeka ją jutro ,może rak ,może wypadek ,może inna tragedia .Ludzie nie mają współczucia dla innych i nic ich nie obchodzą ,krzyczą w twarz przykre slowa masakra .

 • Gość: Ania

  Oceniono 28 razy 22

  Ludzie jacy wy jesteście podli i zazdrośni. Jest w was tylko jad.
  Całe to zło wróci do Was podwójnie.
  Marnosc nad marnosciami..

 • Gość: Lo

  Oceniono 73 razy 21

  Trochę się megan przeliczyla. Miała być księżniczką i na własnych zasadach żyć i pokazywać się paparazzi a tu się okazało że są nakazy zakazy protokół nikt jej nie lubi harego zaczynają jak ją traktować. Dużo chłopak traci. Szkoda. Powinna się ogarnąć i albo zacznie być księżna albo niech wraca do Ameryki być wycieruchem na jachtach.

 • Gość: WROC

  Oceniono 33 razy 19

  Nikt nie ma prawa oceniać czyjegoś życia a w przypadku dziennikarzy trzeba powiedzieć jedno oni żyją życiem innych i na tym zarabiają. W przypadku tej pary chcą przekroczy ich granice prywatności na którą ta para się nie godzi. Oby tylko nie doprowadziło to do dramatu.

 • byann

  Oceniono 30 razy 18

  Niesamowite. Jeden z synów starej raszpli zamordował byłą żonę, a drugi gwałcił nieletnie z Epseinem, ale to Harry i Meghan wzbudzają "kontrowersje".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX