Odważne wideo Winiarskiej na Instagramie. "Najlepsze proszki to por*chać troszki". Jednym się spodoba, innym... Niekoniecznie

Maria Winiarska świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych i często zamieszcza zabawne filmiki. Tak stało się i tym razem. Aktorka ma nietypową poradę na bóle.

Maria Winiarska poszła śladami swojej córki i założyła sobie konto na Instagramie. Aktorka świetnie się porusza w mediach społecznościowych i nie ukrywa, że sprawia jej to niemałą frajdę. Tym razem podzieliła się ze swoimi obserwatorami nagraniem, w którym ma dla nich niekonwencjonalną radę na bóle.

Maria Winiarska na Instagramie

Maria Winiarska zyskała sympatię polskich internautów, czego dowodem z pewnością jest ogromna rzesza obserwujących na Instagramie. Konto aktorki śledzi już ponad 100 tys. osób, a to za sprawą dużego dystansu do siebie i zabawnych postów Winiarskiej. Tym razem mama Zofii Zborowskiej zaszalała i zamieściła na Instastory nagranie, w którym radzi swoim fanom, że na każde bolączki najlepsze jest współżycie. Wszystko oczywiście w zabawnej konwencji. 

To jest najlepsze lekarstwo na wszystkie choroby. Najlepsze proszki poruchać troszki- wykrzyczała Winiarska do telefonu

Wideo szybko stało się hitem w mediach społecznościowych. Podoba wam się takie poczucie humoru?

Maria Winiarska daje nietypowe porady na bóle. ZOBACZ WIDEO:

RG

Więcej o:
Komentarze (25)
Odważne wideo Winiarskiej na Instagramie. "Najlepsze proszki to por*chać troszki". Jednym się spodoba, innym... Niekoniecznie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ania

  Oceniono 20 razy 16

  Specyficzne poczucie humoru jak dla mnie no ale to moje zdanie innym moze sie podobac

 • Gość: Agat

  Oceniono 13 razy 7

  Przecież to jest cytat że sztuki teatralnej, w której Pani Maria teraz gra. Pozdrawiam hektarów.

 • jaceksea

  Oceniono 20 razy 6

  Cóż za świętojebliwe komentatory! Nikt nie bierze pod uwagę, że to aktorka komediowa, prawie całe życie w kabaretach, mąż komik... A zresztą komu ja to tłumaczę i po co!

 • Gość: zocha

  Oceniono 31 razy 5

  zawsze była paskudna a teraz to wieźma a te jej popipszone szpetne córunie okropne babay

 • Gość: Gosc

  Oceniono 15 razy 3

  Teraz wiadomo po kim te udane córeczki takie popier...lone - szczególnie ta niezrównoważona emocjonalnie uzależniona od insta Hanka.

 • Gość: opowieści Babuni

  Oceniono 4 razy 2

  najlepsza Hanka, opowiada na instagramie, że od pół roku nie pracuje już razem z mężem i teściową w biurze nieruchomości. Jej mąż 1 raz od dłuższego czasu wyjechał w biznesach za granicę, o czym Hania opowiada mówiąc, że "na szczęście" będzie miała opiekunkę; po czym Hanka wrzuca na instagrama post że SAMA (zapomniała o opiekunce) sobie ze wszystkim radzi PRACUJĄC (chyba zastępując) kiedy jej mąż większość m-ca SPĘDZA (chyba jednorazowo) za granicą. I taka bohaterka instagramowych kłamstwek. Pani Marysiu na Pani miejscu oduczyłbym córkę kłamać.

 • Gość: Monika

  Oceniono 14 razy 2

  No i brawo za humor i dystans 😂kofam

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy -1

  popieprzone stare pudło.

 • Gość: Aga

  Oceniono 3 razy -1

  A taka fajna była kiedyś,pozory jednak myła

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX