Komentarze (184)
Anja Rubik walczy o edukację seksualną i angażuje papieża. "Najwięcej szumu robi pani nie mająca potomstwa"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 1

  Czepiłas się Anka tej polskiej rodziny i myslisz że cos tu działasz ,hahaha...

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 1

  Po co się wtracasz co ludzie robią w łóżkach ,to każdego prywatna sprawa...Zajmij się swoim życiem ..

 • public_enemy

  0

  ojej, skoro ci co nie mają dzieci nie mogą ich edukować, to proszę wycować lekcje religii ze szkół, a "epidiaskopowi" zabronić wypowiadania się na tematy związane z antykoncepcją i wychowaniem seksualnym.

 • a.k.traper

  0

  Mam pytanie jako człowiek bardzo dojrzały, który już ma potomków dorosłych: co ma zmienić edukacja seksualna w szkole w stosunku do tego co obecnie jest i czemu ma to służyć, tylko bez durności ideologicznych proszę?

 • Gość: Dópa

  Oceniono 4 razy 0

  Zjadłaby coś, bo dópy nie ma żadnej.

 • Gość: Marcin

  Oceniono 6 razy 0

  Kariera w modelingu kończy się szybko a później trzeba coś ze sobą zrobić...

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Żryjcie się do upadłego ,powodzenia...Ja ide obejrzeć wspaniały gilm Gild.. 🤗

 • Gość: Bubu

  Oceniono 6 razy 0

  Dlaczego Pani Rubik podobnych teorii nie głosi w purytańskiej Ameryce tylko w Polsce, w której nie żyje na codzień? Bo w Ameryce jest to politycznie niepoprawne a u nas każdy pseudo celebryta może gadać co mu ślina na język przyniesie

 • Gość: Babcia Frania

  Oceniono 4 razy 0

  A Franio ,mądry facet zrobi tak jak zechce i nikt nie będzie mu brużdził.P.Rubikjuż niech zajmie sui czymś pożytecznym

 • Aleksandra Łożyńska

  Oceniono 16 razy 0

  Żenada. Wyjęte z kontekstu słowa papieża o tym, ze seks to dar... Czyli można tym darem się rozkoszować wszędzie, z każdym i w dowolnej konfiguracji? Ludzie! Papież wypowiedział te słowa w stronę krajów trzeciego świata. Dziś specjalistów od praworządności, wolności, seksu co nie miara... Pani Rubik lepiej zajelaby się logopedyczna częścią swojej kariery...

 • Wies Kwiec

  Oceniono 4 razy 0

  Ta internauta "od potomstwa" pewnie nie uprawia seksu, a jeśli już tak to tylko po to aby w przyszłości dostarczyć J Kaczyńskiemu przyszłych wyborców. Ale on już wtedy będzie pod ziemią. Więc warto zapoznać się z orgazmem.

 • Gość: Ka

  Oceniono 1 raz -1

  Kurcze,w jakich czasach przyszlo mi żyć? Jedna pani w internetach promuje edukacje seksualną w myśl hulaj dusza piekła nie ma i podpina pod to papieża. Inna pani w internetach broni natury np.dzików i drzew ale w skórzanych dodatkach chodzi i produkuje eko kosmetyki w plastikowych pudelkach. Inna pani buddystka tak mocno jest za czarntm piątkiem i zabijaniem życia. Jeszcze inna za wgetarianizmem(czy w naturze stworzenia na szczycie łańcucha pokarmowego nie zjadają tych mniejszych i słabszych?Rozumiem sprzeciw wobec nieludzkich warunków hodowli ale żeby własnego królika z własnej klatki humanitarnie hodowanego nie zjeść dla idei?). Inna pani pochwalila sie ,ze usunęła ciążę ,bo nie miała miejsca w domu. A ludzie jej pogratulowali odwagi...
  Chcemy edukacji seksualnej od małego,legalizacji zabijania dzieci. Potem nasze dzieci pozbawione norm moralnych(bo jak wszystko powyżej jest takie ok i normalne a Boga nie ma) zechcą zalegalizować eutanazję. A wktótce potem starzy,bezwolni i niepotrzebni rodzice będą utylizowani...Kurczaki... Zaczynam się bać o własną skórę . Te internety tak uczą moje dzieci. A moje dzieci siedzą ze smartfonem. W autobusie nawet i łykają to wszystko. Katolicyzm nie jest trendy. Parada równości jest ok ale parodia mszy na niej też ok. Hipokryzja jest ok.

 • Gość: Sia

  Oceniono 1 raz -1

  Ludzie,otwórzcie oczy! Nie wierzcie ślepo w to,co mówią panie Rubik,Rusin czy Ostaszewska i tym podobne. Nie zatruwajmy małych główek takimi rzeczami! Przyszłych nazistów też uczono od małego w szkole pewnych rzeczy,tak,by potem uznawali to,co robią za normalne. Odpowiednio przygotowany człowiek bez wahania zabijał niemowlę,jak ćwiczył z kotkiem na lekcjach. Resztę dopowiedzcie sobie sami! Komu zależy ,żeby nasze dzieci uznawały za normę to,co normą nie jest?
  Gdyby natura chciała,żeby dziecko wychowywało dwóch tatusiów,to mężczyźni też zachodziliby w ciążę.
  Ludźmi uzależnionymi od seksu,ludźmi pozbawionymi hamulców najłatwiej manipulować...
  Czy chcecie,żeby wasze dzieci zamiast bawić się w berka obmacywały się non stop w szkolnej toalecie ,bo od początku będą uczone,że to norma? Czy właśnie takie uczenie seksualności ,rozbujanie jej już u dzieci nie pryniesie więcej niechcianych ciąż?
  Pomyślcie zanim zaczniecie fundować to waszym dzieciom!

 • Gość: ziemniak

  Oceniono 1 raz -1

  moze ten obecny zapolodni taka stara anorektyuczke hahhahhah

 • Gość: mysza

  Oceniono 1 raz -1

  co ty anorektyczko mozesz powiedziec na temat wychowywania dzieci, nie plodne nie powinny sie wypowiadac i wstydzic ze nie potrafi urodzic jej pochwa nawet dziecka

 • Gość: tera

  Oceniono 1 raz -1

  u nas seksem, prokreacją, aborcją, antykoncepcją i pedofilią zajmują się głównie zboki z PO ,Czerwone Pajace , Rysie, Stefany

 • bahmat

  Oceniono 1 raz -1

  a kartofel jaki szum robi a chyba nawet nigdy nie pociupciał

 • fields1

  Oceniono 3 razy -1

  "W jej obronie stanęli inni internauci, którzy słusznie zauważyli, że seksualność nie zawsze musi iść w parze z posiadaniem potomstwa" - taaa. Zwłaszcza homoseksualność.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz -1

  Ja tez dzieci miec nie bede.Wystarczy 7 mld na (biednej matce)ziemi.Ludzka zaraza.

 • Gość: Maria

  Oceniono 3 razy -1

  A Ania Rubik jakie ma wykształcenie, żeby edukować młodzież. Ja skończyłam UMK, Ekonomię i wcale to mnie nie uprawnia do śpiewania w operze. To chyba jasne. Żaden rozsądny rodzic nie chce, aby modelka, bez przygotowania edukowała ich dzieci. A to, że ktoś jest prawnikiem i wydaje mu się, że zna leki na przeziębienie, nie uprawnia go do leczenia ludzi ! I o czym tu dyskutować. Po prostu śmiech na sali !

 • martusia_25

  Oceniono 3 razy -1

  Ważne, że na seksie a szczególnie masturbacji, zna się jak nikt. A, że nie wie, co potomstwo ma wspólnego z seksem, to nie jest aż takie istotne.

 • Gość: Piotr

  Oceniono 5 razy -1

  Nie ma wykształcenia a robi z siebie przynajmniej lekarza specjalistę od seksuologii.Kobito! daj spokój tym swoim wyimaginowaną przez ciebie edukacją seksuologiczną.Wiemy,że miałaś wielu facetów.ale wiedzę seksualną zostaw specjalistom,i być tym czym byłaś dotychczas.

 • tomek.tw30

  Oceniono 3 razy -1

  Jak Andźja będzie edukować seksualnie to tylko się cieszyć. Nie dość, że laski będą chodziły na golasa to jeszcze nogi będą rozkładać zawodowo.

 • piotrm74

  Oceniono 7 razy -1

  To nie chodzi o to że się ma potomstwo to chodzi oto żeby się od małego nauczyć jak dobrze sobie zrobić dobrze z lub bez partnera...

 • Gość: gosc

  Oceniono 15 razy -1

  Hmm zastanawiające jest, że o edukacji dzieci i ich chodzeniu na religię najbardziej wrzeszczą bezdzietni - naprawdę, bo u mnie w pracy była jakaś chora petycja o zakazie religii w szkołach i spojrzałam na kartkę z podpisami (wtedy nie było RODO) i patrzę, a tam sami 25latkowie podpisani co nawet dziewczyny nie mają albo starzy faceci bez dzieci, naprawdę, sorry, ale nie było ANI jednego rodzca podpisanego. Tak samo jest z Anją - najgłośniej wrzeszczy, a temat jej nie dotyczy. Ona się wypowiada na temat edukacji w "zacofanej Polsce" a sama przyznała, że uczyła się w szkole we Francji, bo tam miała bliżej na wybiegi.... Jak już kobieto nie masz tych dzieci, nie uczyłaś się w polskiej szkole, nie mieszkasz w Polsce i nie odprowadzasz tu podatków, to naprawdę, bardzo ale to bardzo cię proszę - zachowaj takie akcje co mają z Polaków robić ciemnogród dla samej siebie.... Niejeden 15latek wie więcej niż Ty, a to, że trafiłaś na przygłupów to w każdej grupie społecznej się zdarza.... Ps. Nie jestem fanatyczką, tylko uważam, że RODZICE powinni mieć prawo decydować o edukacji ich dzieci a nie wygłodzona modelka.... Książka się jej nei sprzedaje czy co???? :D Trochę rozsądku ludzie, błagam.

 • Oceniono 9 razy -1

  Ten częstochowski medalik bezdzietny na początku niech urodzi i potem coś po seksie i macierzyństwie powie bo na razie tylko może na temat seksu

 • sirius_philips

  Oceniono 19 razy -1

  A dlaczego normalny człowiek ma słuchać 'moralizatorki' co świeci cyckami i gołą dvpą gdziekolwiek się da? Właśnie dlatego NIE POTRZEBA takiej pseudo-edukacji po to aby nasze dzieci nie myślały, że normalne jest latać nago, gździć się publicznie i mieć głowę non-stop zapchaną seksem. Tym lewakom non stop wszystko koło genitaliów się obraca - seks to, seks tamto, mniejszości seksualne, LGBTy, róbta co chceta, wszeteczeństwo, cudzołożnictwo, zboczenia seksualne itp itd etc - teraz chcą programować dzieci praktycznie od kołyski. Co za zezwierzęcenie... Łapy precz zboczeńcy i puste laski, którym uroda przemija to muszą za coś 'wartościowego' w życiu się wziąć. Modelki w świecie mody to luksusowe prostytutki, zawsze tak było jest i będzie. Niech mi tu goła baba ze środowiska KOMPLETNIE wypełnionego zepsuciem, pustotą, próżnością i zarządzanego przez wszelkie odmiany LGBTów nie moralizuje co jest dobre a co złe dla MOJEGO DZIECKA. Won, zepsuta do cna przedstawicielka najbardziej próżnego środowiska na świecie!

 • Gość: Lutzki

  Oceniono 11 razy -1

  No tak... Papa Francesco. A cóż on mówi o seksie przedmałżeńskim, pozamałżeńskim, masturbacji? Edukacja - tak, ale nie w zerówce i nie przez forpoczty LTBG.

 • jurii.sachar

  Oceniono 13 razy -1

  juz się tej babie na mozg rzuciło....juz kostka Rubika jest mądrzejsza i pożyteczniejsza od niej....

 • Gość: Ata

  Oceniono 6 razy -2

  Precz z łapskami od naszych dzieci. Okazuje się, że najwięcej do powiedzenie w sferze seksu mają osoby, które nie potrafią ułożyć sobie swojego życia prywatnego (po rozwodzie) , nie mające dzieci (i pewnie nie chcący je mieć) i do tego są bez elementarnego przygotowania. Czy to nie komedia ?

 • Gość: Tuza

  Oceniono 6 razy -2

  jestem 40 latka -nie zaszłam w ciążę przedwcześnie tylko wtedy kiedy tego chciałam bo edukowała mnie mama ,pani ginekolog, życie. Każdy rodzic ma swoj rozum i przekazuje to co chce swojemu dziecku-nikt inny tego lepiej nie zrobi. Pani Rubik proszę edukować Amerykanów -jeśli ma Pani odwagę( w to wątpię) -my sobie sami poradzimy.

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy -2

  Ojciec święty to nie kolega dla Rubik.jak będzie miała swoje dzieci to może sama ich kształci o seksie

 • Gość: Japier....

  Oceniono 5 razy -3

  Anja Rubik - "nie ma potomstwa, nie powinna się wypowiadać" - HEJT!!!!
  Kaczyński - "nie ma potomstwa, nie powinien się wypowiadać" - miażdżymy! celnie! w punkt!

 • Gość: tosia

  Oceniono 13 razy -3

  Aniu! 100% racji. Kurczę , facet z kotem za towarzysza życia i nawiedzona stara panna maja decydować co mam zrobić z moim ciałem ?I ci sami maja decydować op tym jak ochronię dziecko przed pedofilem, bo zamkną mnie za uswiadamianie go ws sexu? albo moja córka, nie wiedząc co jej grozi , rozłozy nogi przed chetnym na młodą dziewczynę popaprańcem? Tym palantom sex kojarzy sie chyba tylko z filmami porno. sex to nie dewiacja. sex to przyjemność, miłość i świadomość,ze możesz się na niego zgodzić albo nie.

 • Gość: eM!

  Oceniono 25 razy -5

  Zgodnie z Konstytucją art. 48.1 Rodzice mają prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Wychowanie to powinno uwzględniać stopień dojrzałości dziecka, a także wolność jego sumienia, wyznania i jego przekonania. Nie każdy chce, być "aktywny sexualnie" nie będąc w związku. Nie każdy chce, aby jego dziecko podążało tym tropem. Zgodnie z art. 18 Ustawy Zasadniczej małżeństwem jest związek kobiety i mężczyzny. Zanim założy się koszulkę z nadrukiem "konstytucja", należy przeczytać i się nie kompromitować.

 • Gość: Sandra

  Oceniono 32 razy -8

  Ta ustawa ma na celu zapobieganie pedofili i nie ma w niej mowy o zakazie nauczania o seksualności ale pani Rubik jest za tępa źeby tą ustawę przeczytać, nie lubię jej nie ma ani dzieci ani nawet zwierząt tylko dobrzy ludzie zakładają rodzinę albo posiadają zwierzątko.

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy -9

  Stuhr przestał ,to ta zaczęła zadymy.

 • Gość: ola

  Oceniono 24 razy -10

  Rubik nie kończyła szkół i daje sobie radę na potęgę z sexem więc o co jej chodzi po co edukacja w szkole

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX