Sandra Kubicka słono płaci za udział w "Tańcu z Gwiazdami". Modelka traci kontrakty. "Mam nadzieję, że to wszystko jeszcze wróci"

Sandra Kubicka przyznała się Pomponikowi, że przez "Taniec z Gwiazdami" traci kolejne zlecenia w modelingu, a co za tym idzie pieniądze. Celebrytka nie wydaje się jednak tym faktem rozgoryczona.

Sandra Kubicka nieźle radzi sobie w "Tańcu z Gwiazdami". Modelka zyskuje coraz wyższe noty i sympatię fanów. Przyznaje też, że dzięki udziałowi w show ma lepszą kondycję, a jej sylwetka ciągle się zmienia. Niestety, choć program jest dla Kubickiej wielką przygodą, to też zabiera jej mnóstwo czasu. Modelka w ciągu tygodnia poświęca wiele godzin na treningi. Nie może pozwolić sobie na zagraniczne wyjazdy i związane z nim sesje zdjęciowe. 

Kubicka przez "Taniec z Gwiazdami" traci więc szansę na intratne kontrakty. Sama przyznała, że musiała zrezygnować z oferty modelingu w Norwegii. 

Przez „Taniec z gwiazdami” nie mam czasu na kolację ze znajomymi, czy żeby pójść na drinka do baru. Naprawdę jestem codziennie po kilka godzin na sali treningowej, przez to muszę się wyspać, zregenerować pójść na masaż. Zawsze chciałam polecieć do Skandynawii, gdzie miałam ofertę super kontraktu w Norwegii, ale nie poleciałam. Musiałam odmówić, ponieważ jestem tutaj, bardzo dobrze mi idzie i nie zapowiada się, żebym niedługo szła do domu, więc mam nadzieję, że to wszystko jeszcze wróci. Nic nie dzieje się bez powodu - powiedział w rozmowie z serwisem Pomponik. 

Myślicie, że udział w "Tańcu z Gwiazdami" pomoże Kubickiej w karierze?

AG 

Więcej o:
Komentarze (34)
Sandra Kubicka słono płaci za udział w "Tańcu z Gwiazdami". Modelka traci kontrakty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Romek

  Oceniono 55 razy 49

  Ojeju, no jak ona daje radę to ja nie wiem. Brzmi jak bardzo ciężkie życie, musi być niesamowicie silna psychicznie, ja bym sobie z taką sytuacją nie poradziła.

 • Gość: gość

  Oceniono 35 razy 21

  Traci dlatego, że jest nieciekawą osobą, źle traktującą zwierzęta - przecież wyrzuciła psa, kto, jaka firma chce firmować swoje produkty kimś kto tak się zachowuje?! Nikt!

 • Gość: Zniesmaczona

  Oceniono 33 razy 17

  Stręczycielka zwierząt! Podła baba i tyle!

 • Gość: Ania

  Oceniono 19 razy 9

  Nikt nie kazał Jej godzić się na Taniec z Gwiazdami. Mogła zajmować dalej się modelingiem. I chodziłaby dalej na te drinki i kolacje. A Taniec przeżyłby bez Jej udziału.

 • zdzisiopierdzisio

  Oceniono 7 razy 7

  Podobno najlepiej płacą w Emiratach za taki modeling. Parę koleżanek po fachu mogłoby się pochwalić.

 • algreg

  Oceniono 14 razy 6

  nogi słabiutkie ,w sam raz na wybieg w Łomży .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX