Małgorzata Kożuchowska świętuje 5. urodziny syna. Tort robi wrażenie. Przy okazji pokazała wnętrze swojego mieszkania

Małgorzata Kożuchowska hucznie świętowała 5. urodziny swojego syna. Aktorka na Instagramie pochwaliła się przyjęciem, a przy okazji pokazała nieco swojego mieszkania.

Małgorzata Kożuchowska konsekwentnie strzeże swojej prywatności, a zdjęcia z najbliższymi to u niej rzadkość. Tym razem aktorka zrobiła wyjątek i pokazała, jak świętuje urodziny synka. Przy okazji pokazała część swojego mieszkania.

Małgorzata Kożuchowska świętuje urodziny syna

Małgorzata Kożuchowska dokładnie 5 lat temu po raz pierwszy została mamą. 20 października 2014 roku na świat przyszedł Jan Franciszek. Od tamtej pory cała jej atencja skupiona jest na właśnie na synku. Aktorka nie pokazuje publicznie się z dzieckiem, jedynie od czasu do czasu publikuje wspólne zdjęcie, jednak zawsze z niewidoczną twarzą malucha.

W niedzielę Małgorzata Kożuchowska świętowała 5. urodziny syna, czym pochwaliła się na Instastory. Po zdjęciach, jakie opublikowała, wnosimy, że przyjęcie odbyło się w mieszkaniu aktorki. Impreza była w klimacie kosmicznym, o czym świadczą spektakularne dekoracje. Atrakcji nie brakowało.

Tort, przekąski, balony z helem, figurki. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Kątem oka możemy dostrzec, jak mieszka Małgorzata Kożuchowska. W jednym z pokoi aktorka ma klasyczny, drewniany parkiet, na którym stoi niebieska kanapa i mała szafka nocna. Część przyjęcia urodzinowego odbywała się ogrodzie, w którym nie brakuje bujnych kwiatów i drzew. Mimo że nie widać zbyt wiele, to i tak cztery kąty aktorki robią wrażenie.

Myślicie, że Małgorzata Kożuchowska następnym razem pokaże nieco więcej?

Zobacz, jak Małgorzata Kożuchowska śpiewa w samochodzie.

RG

Więcej o:
Komentarze (38)
Małgorzata Kożuchowska świętuje 5. urodziny syna. Tort robi wrażenie. Przy okazji pokazała wnętrze swojego mieszkania
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cehaem

  Oceniono 22 razy 14

  Jak to? Tak bez krucyfiksu? Rozanca? Rozpuscila nam sie, nasza swieta Goska!

 • Gość: Czterdziestolatka

  Oceniono 13 razy 13

  Tylko Kożuchowska,Rozenek,Siwiec,mamy ich powyżej uszu.A co robiła,a co kupiła,a co ma w mieszkaniu,a gdzie była ,a jaką robiła sobie fryzurę, nowe majtki.Co nas to wszystko obchodzi,a niech idzie nawet nago,byle by zostawiła nas w spokoju.Jest tyle młodych ładnych 18-tek a pokazujecie nam stare baby,które pół kilo kosmetyków mają na gębie.Czy one na tym zarabiają? czy robią to z nudów i z powodu swojego EGO.

 • sskrytykrytyk

  Oceniono 11 razy 11

  Nie No kieeeerwaaaa pokazała wnętrza...kawalek podlogi!!! Ja cieeeee plotek sie zesral z podniecenia!

 • wilma.flintstone

  Oceniono 11 razy 11

  No faktycznie, pokazala, pol metra parkietu i poduszke na sofie. Boszszsz.....

 • Gość: Mama 5-latka

  Oceniono 14 razy 10

  Tylko co to nas obchodzi.My też mamy dzieci i mają urodziny le nikt się tym nie przechwala,to jest rodzinna sprawa a nie głosić to na całą Polskę.Ile ci za to płacą??????

 • Gość: Asa

  Oceniono 6 razy 4

  Ona jest tak sztuczna jak te balony. Miny robi jak gotowa na wszystko nastolatka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX