Księżna Kate dodała swój pierwszy wpis na Instagramie. Opublikowała urocze zdjęcia. Post dotyczy ważnego tematu

Księżna Kate i książę William wrócili już z Pakistanu do Wielkiej Brytanii. Jednak na Instagramie książęcej pary wciąż dodawane są nowe wpisy z ich wyjazdu. Jeden z nich dodała pierwszy raz sama księżna.

Księżna Kate i książę William ostatni tydzień spędzili w Pakistanie. W tym czasie mieli okazję odwiedzić kilka miast, zagrali w krykieta, spotkali się z premierem i prezydentem państwa, obejrzeli topniejący lodowiec. Z każdego z tych miejsc na Instagramie książęcej pary pojawiała się krótka relacja, dodana przez zatrudnione do tego osoby od obsługi social media. W jednym przypadku zrobili wyjątek - co nie zdarzyło się wcześniej.

Księżna Kate dodała swój pierwszy wpis na Instagramie

Do tej pory wszystkie posty na Instagramie książęcej pary podpisywane były "Kensington Palace", co oznaczało, że udostępnili je i opisali pracownicy Kate i Williama. Teraz pierwszy raz zrobiła to osobiście księżna Kate.

Księżna odwiedziła wraz z Williamem jeden z pakistańskich domów dziecka (SOS Village), gdzie mieszka 150 dzieci. Kate, poruszona losem osieroconych dzieci, napisała następujące słowa o tym miejscu:

Społeczność w tej wiosce zbudowana jest wokół rodziny - najlepszej, jaką można sobie wyobrazić, gdzie wszyscy razem otaczają dzieci miłością i opieką. Dzieci, które przeżyły traumatyczne sytuacje, spotykają się tutaj z dobrocią, są w stanie zbudować relacje, których tak bardzo potrzebują, żeby wzrastać.

Swój pierwszy oficjalny post podpisała bardzo prosto: Catherine. Smaczku dodaje fakt, że również królowa Elżbieta, kiedy debiutowała na Instagramie, podpisała swój post "Elizabeth R." (R. jest skrótem od "Regina" - królowa w łacinie).

Więcej o:
Komentarze (19)
Księżna Kate dodała swój pierwszy wpis na Instagramie. Opublikowała urocze zdjęcia. Post dotyczy ważnego tematu
Zaloguj się
 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 4 razy 4

  "Wypowiedź" Kate wrzucona przez biuro W&K na instagrama ma niewiele wspólnego z "osobistą obsługą" tegoż instagrama.
  To chyba nawet dziecko z podstawówki wie!
  A królowa nigdy nie obslugiwala Instagrama swojego biura. Po prostu SYMBOLICZNIE KLIKNEŁA "OPUBLIKUJ"! Wszystkie media o tym pisały, ale plotek też jest niegramotny i nie potrafi czytać ze zrozumieniem!

 • Gość: kopiowanie

  Oceniono 11 razy 3

  też chce pokazać że ma swoje zdanie :D :D dobrze , niech się uczy od swojej szwagierki z USA :)

 • owca888

  Oceniono 4 razy 2

  Litości! "Królowa w łacinie". Co "autorka" miała na myśli? A może to google translator? Chyba że chodziło o królową łaciny, np. tej podwórkowej :)
  Trzy słowa i 2 błędy. Interpunkcyjny i składniowy; "królowa" bez cudzysłowu i "w" zamiast "po".
  Czy ktoś to czyta przed publikacją?

 • Gość: uhu

  Oceniono 10 razy 2

  brytyjskie tabloidy ogłoszą ją teraz drugą Marią Curie bo raczyła się wypowiedzieć :) a po Markel znów jeżdżenie jak pies po burej su....e

 • Gość: k

  Oceniono 26 razy 0

  Sądząc po jej niegramotnej wypowiedzi w tv, Kate nie jest wstanie zbudować tak długich zdań złożonych, więc więcej niż pewne jest to, że to nie ona pisała, tylko się podpisala:)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX