"Party": Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaręczyli się! Aktor oświadczył się ukochanej podczas ich wspólnej podróży do Włoch

Jak podaje magazyn "Party", Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaręczyli się. W artykule czytamy, że aktor miał wręczyć ukochanej pierścionek we Włoszech, dokąd pojechali na początku października.

Wiele wskazuje na to, że jedna z najbardziej popularnych par, czyli Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska, szykują się do ślubu. Jak donosi magazyn "Party", aktor miał oświadczyć się ukochanej w wyjątkowej scenerii. Wykazał się wyjątkowym romantyzmem i poprosił ją o rękę w Wenecji.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaręczyli się

Dziennikarze próbowali potwierdzić te doniesienia, jednak aktor był bardzo tajemniczy. Ani nie potwierdził, a nie zaprzeczył, co może świadczyć o tym, że jest to prawda. Taka reakcja Roznerskiego nie powinna raczej nikogo dziwić, gdyż bardzo dba o to, żeby jak najmniej faktów z jego życia prywatnego trafiało do mediów. Nawet wiadomość o tym, że jest w związku z aktorką "M jak miłość", trzymał długo w tajemnicy. Fanów poinformowali o tym w marcu 2018 roku, dodając takie same zdjęcia na swoich profilach na Instagramie.

Także w wywiadach niechętnie opowiada o swoim związku, jednak kiedy to robi, to z szacunkiem wypowiada się o Adrianie Kalskiej. Zdradził, że pomogła mu w ciężkim okresie życia, kiedy to miał nadmiar obowiązków i poczuł się przez to przygnieciony. Uświadomiła mu, że powinien się zastanowić nad tym, kim jest i przestać udawać. Za to jest jej do tej pory bardzo wdzięczny.

Jednak znając ich podejście do medialności ich związku możemy się spodziewać, że wiadomość o ich ślubie dotrze do nas dopiero po tym, gdy powiedzą sobie sakramentalne TAK.

Te gwiazdy przechytrzyły media i wzięły ślub w tajemnicy:

Serdecznie gratulujemy!

AW

Więcej o:
Komentarze (17)
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaręczyli się! Aktor oświadczył się ukochanej podczas ich wspólnej podróży do Włoch
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Normals

  Oceniono 13 razy 13

  Rozwód będzie na warszawskiej Woli. Większość tutejszych "bohaterów" tak ma...

 • Gość: pytam się

  Oceniono 10 razy 10

  Że się tak zapytam kim są te osobniki nazywane jedną z najbardziej popularnych par??

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 6 razy 6

  A Zdzichu Boruta zareczyl sie z Krycha Bigosowa w Tumidaju.

 • najgorszy.sort.polakow

  Oceniono 4 razy 4

  Doczekała się wreszcie, choć stresu było co niemiara.

 • gesipipek65

  Oceniono 5 razy 3

  KIM SĄ TE DWA PUSTAKI , ze W GW zasługują na uwagę ?

 • foolbuster12

  Oceniono 2 razy 2

  Słowem bliskoznacznym do "zaręczenia" jest "zapewnienie". To znaczy, że powiedzieli sobie "zapewniam Cię, że się z Tobą ożenię/wyjdę za Ciebie za mąż". Ale u aktorów takie zapewnienia nie obowiązują dłużej niż parę lat. Potem będzie oczywiście rozwód. Lepiej by siedzieli cicho, choćby i w Wenecji.

 • pilot.tv

  Oceniono 4 razy 2

  Podstawowa informacja: kim są ci ludzie, ze ta informacja znajduje się na 1 stronie gazety? Jakie ich zareczyny maja wpływ na swiatową gospodarke lub polityke? Popularne to nazwa papierosów.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 1 raz 1

  Gratulujemy i życzymy szczęścia. :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX