Ewa Farna wyszła z dzieckiem na spacer i zapozowała do zdjęcia. Pokazała żółty wózek. Piękny, ale niestety drogi

Ewa Farna dołączyła właśnie do "instamam", które zdążyły pochwalić się już wózkiem swojego dziecka. Jak na prawdziwą gwiazdę przystało, pojazd nie należy do najtańszych.

Na początku czerwca Ewa Farna została mamą. Na świat przyszedł owoc jej miłości i męża Martina, chłopiec Artur. Jak można było się spodziewać, muzycy nieczęsto chwalą się zdjęciami z maleństwem, a jeśli już, to są to ujęcia z zasłoniętą twarzą. Do podobnych należy to ostatnie, opublikowane przez piosenkarkę na Instagramie. 

Ewa Farna na spacerze z synkiem

Artystka w pełni postanowiła wykorzystać ciepły, wolny dzień i zabrała synka na spacer. Jak zwykle zwróciliśmy uwagę na jej stylizację. Torba Diora i buty Susanna z ćwiekami od Chloe to nasze ulubione części jej garderoby. 

Patrzymy również na karocę Artura. Syn artystki wozi się w żółtym pojeździe, zakupionym w jednym z czeskich sklepów. Sprawdziliśmy jego cenę. Jak na znaną, młodą mamę przystało, nie należy do najtańszych. Aby być posiadaczem takiego wózka trzeba wyjąć z kieszeni ok. 5300 złotych. 

Warty swojej ceny? 

CW

Mam Ewy Farnej kazała jej schudnąć? Artystka zabrała głos w tej sprawie.

Więcej o:
Komentarze (23)
Ewa Farna wyszła z dzieckiem na spacer i zapozowała do zdjęcia. Pokazała żółty wózek
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 15

  Jakbyście włożyli jakiś wysiłek w przeczytanie tekstu to byście się dowiedzieli, że Ewa z pewną firmą przekazała 5 takich wózków dla rodzin zastępczych. Ale wy widzicie tylko to co chcecie...

 • Gość: Anka

  Oceniono 14 razy 10

  BRAWO Ewa, takie działania to ja pochwalam. Ale niektórzy juz hejtują, a ja bym była za żeby każda celebrytka tak robiła,ale nie wiekszosć bierze dla siebie i szczęsliwe.

 • Gość: gość

  Oceniono 10 razy 8

  Reklamy w celu charytatywnym popieram, i nawet liczę na więcej i częściej u innych

 • Gość: on

  Oceniono 10 razy 8

  Ewa bardzo fajna babka!

 • Gość: Izka

  Oceniono 8 razy 6

  To nie o chwalenie się chodzi drogi PLOTKU, może przeczytajcie co napisała a nie robicie artykuł jedynie na podstawie fotografii słabe bardzo słabe.

 • Gość: Gosia

  Oceniono 7 razy 5

  Super wygląda i super akcja oczywiście

 • Gość: Anna

  Oceniono 10 razy 4

  Super jest w czechach, sobrze ze wubrala ten spokojny i piekny kraj.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 3 razy 3

  Bardzo ładne ujęcie. :)

 • Gość: Monika

  Oceniono 1 raz 1

  Jak mam być szczera to nie koniecznie ten wózek przypadł mi do gustu. Zdecydowanie bardziej podoba mi się yuna z camini który kupiła moja siostra dla swojego maluszka. Ma fajny roślinny akcent który dodaje uroku :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX