Justyna Żyła pokazała siostrę na Instagramie. Fani są jednogłośni. "Bardzo podobne". Fakt! Szczególnie przez jeden aspekt

Justyna Żyła zniknęła nieco z show-biznesu, jednak wciąż prężnie działa w mediach społecznościowych. Ostatnio zamieściła wspólne zdjęcie z siostrą, czym zaskoczyła swoich obserwatorów. Siostry są jak dwie krople wody.

Justyna Żyła zasłynęła w polskim show-biznesie głośnym rozwodem ze skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. Burzliwe rozstanie dało jej niemałą popularność, a także otworzyło jej bramy do nowych projektów. Dostała program w telewizji, zaczęła prowadzić własnego bloga kulinarnego, a także była uczestniczką poprzedniej edycji "Tańca z gwiazdami".

Justyna Żyła pokazała siostrę

Justyna Żyła za pośrednictwem swojego Instagrama chętnie dzieli się rodzinnymi zdjęciami. Na jej profilu nie brakuje wspólnych fotek z dziećmi, jednak do tej pory nie pokazywała swojego rodzeństwa. W niedzielę zdecydowała się na wspólny spacer z siostrą Magdaleną, co zrelacjonowała, publikując wspólne zdjęcie. 

Słonecznie. Widać podobieństwo? - pyta Żyła pod zdjęciem.

Justyna i Magda są do siebie bardzo podobne, co tłumnie potwierdzili fani w komentarzach. Co ciekawe, ci zauważyli, że podobieństwo najbardziej widać po ich zębach.

Siostry bez dwóch zdań.
Po uśmiechu i kolor zębów w tym samym miejscu taki sam.
Prawie identyczne, pięknie.
Oczywiście, że podobne jesteście. Ząbki te same - piszą pod zdjęciem.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Podobieństwo widać gołym okiem. Wiedzieliście, że Justyna Żyła ma siostrę? 

Justyna Żyła spotkała się z niemałą falą krytyki w "Tańcu z gwiazdami". Jak sobie radziła z niepochlebnymi komentarzami?

RG

Więcej o:
Komentarze (15)
Justyna Żyła pokazała siostrę na Instagramie. Fani są jednogłośni. "Bardzo podobne". Fakt! Szczególnie przez jeden aspekt
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 5

  ciekawe czy też tak samo głupia .

 • Gość: K

  Oceniono 6 razy 2

  Ta sama wada zgryzu. Pozdrawiam

 • Gość: Bleeee

  Oceniono 7 razy 1

  Uśmiech mają podobny ale obie brzydkie jak pieron!

 • Gość: Zuza

  Oceniono 2 razy 0

  Jak posmaruje twarz Dermotanem to ich żeby wyglądają na bielsze . Ale ogólnie to nie rozumiem czym się zachwycać ? Dlaczego o nich mowa . Jeszcze mamę dajcie babcie , dziadka i ich psa . Nie macie naprawdę nic pod ręka ciekawego ? Nikt mądrzejszy , ciekawszy wam nie przyszedł do głowy

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 0

  Fajne siostry, brawo...

 • Gość: Pola

  Oceniono 3 razy -1

  Obie siostry ładne, bez dwóch zdań. Piękne oczy i uśmiech.

 • Gość: obosze!

  Oceniono 1 raz -1

  Taaak... pokazała

 • Gość: Julka

  Oceniono 2 razy -2

  Nie każda dziewczyna która się podkręci żeby wygodach lepiej lamparcie na szkło . Ja lubię się zrobić dla siebie . Jestem w lepszym humorze jak się sobie podobam . Nikt mi nie zabroni smarować się tym Dermotanem jeżeli mi to odpowiada . To chyba zrozumiałe .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX