Dziennikarz spytał Liama z One Direction, czy często widzi się z synem. Nie takiej odpowiedzi się spodziewaliśmy

Liam Payne od ponad dwóch lat jest ojcem. Jak odnajduje się w nowej dla siebie roli?

Liam Payne zdobył międzynarodową sławę jako jeden z pięciu członków One Direction. Po tym jak zespół ogłosił przerwę w działalności, idole nastolatek zaczęli nagrywać solo. O Liamie głośno było jednak nie dzięki jego muzyce, a burzliwym romansom. Owocem związku ze starszą o 10 lat Cheryl jest syn. Jak się okazuje, wokalista nie ma zbyt wiele czasu nie spotkania z dzieckiem.

Liam Payne nie widuje się z synem?

Po kilka latach oczekiwań Liam Payne ogłosił, że jego solowa płyta zostanie wydana jeszcze w tym roku. Co za tym idzie, Brytyjczyka czeka seria wywiadów, występów w telewizji i finalnie trasa koncertowa. Jeden z dziennikarzy zapytał go więc, jak ma zamiar pogodzić pracę z wychowywaniem 2-letniego syna. Jego odpowiedź nas zaskoczyła.

Nie wiem, jestem podekscytowany koncertami. Wyjeżdżanie w trasę i promowanie płyty jest bardzo wymagające. Trudno jest wrócić do domu i się z nim spotkać. Muszę dobrze ustalić grafik - powiedział.

Payne został ojcem w wieku 24 lat. Trzeba przyznać, że to dość młodo. Ani wiek, ani status gwiazdy nie powinny go jednak zwalniać z obowiązków ojcowskich. Też tak myślicie?

Więcej o:
Komentarze (21)
Liam Payne nie widuje się z synem? "Muszę dobrze ustalić grafik"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • B P

  Oceniono 25 razy 25

  Wiek nie ma większego znaczenia. To przecież dorosły facet ale pewnie taki niedojrzały pozostanie. Nikt nie wpoił mu zasad , nie nauczył odpowiedzialności za swoje życie i wybory. Coraz częściej się spotyka takich ludzi, jest społeczne przyzwolenie na wieczne dzieci.

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 24

  Dobrze ustalić grafik. Koncert, wywiady i może gdzieś upchnę syna. Żałosne zachowanie.

 • Gość: komentująca1

  Oceniono 7 razy 7

  Ale palant.

 • Gość: Kamea

  Oceniono 2 razy 2

  Komentujacy tutaj to wypisz wymaluj jak bohaterki filmu Kondratiuka "Dziewczyny do wziecia". Starszy lepszy, bo stateczny, a młodszy niestateczny;)

 • Gość: Następny dzielny tata

  Oceniono 2 razy 2

  Żałosne.
  Moze wyrwane z kontekstu, może źle przetłumaczone. Ale jeśli to prawda to żałosne.
  Żałosny pupek.

 • Gość: Daria

  Oceniono 2 razy 2

  A ja mam nieraz wyrzuty sumienia, że za krótko w ciągu dnia bawię się że swoim synem... Współczuję takim dzieciom

 • Gość: Aspołeczny Jamnik

  0

  Jak to dziecko nie jest zapewne jego i jest to kolejny babygate. Sama Katy Perry wyznała przecież, że proponowali jej dziecko by o niej zaczęto mówić i wbić jedynie pieniądze na nim. Tak samo zapewne mają Cheryl i Liam. Otwórzcie ludzie oczy, teraz wszystko się da fałszować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX