Księżna Kate udzieliła pierwszego wywiadu telewizji informacyjnej. Widać było, że zjadała ją trema

Mimo że księżna Kate jest już z księciem Williamem od wielu lat, to dopiero teraz udzieliła swojego pierwszego wywiadu telewizji informacyjnej. Jak wypadła?

Księżna Kate i książę William ostatnie dni spędzili w Pakistanie, gdzie odbyli podróż dyplomatyczną. Przypomnijmy, że para książęca została ostrzeżona przed ewentualnymi atakami, jednak mimo to oboje zdecydowali się polecieć. Nie da się ukryć, że ten czas spędzili bardzo owocnie. Niektóre rzeczy robili po raz pierwszy.

Księżna Kate w pierwszym wywiadzie

Kate jest żoną Williama od ośmiu lat, a dopiero w Pakistanie udzieliła swojego pierwszego wywiadu telewizji informacyjnej. Rozmawiał z nią Max Foster, który jest królewskim korespondentem dla CNN. Księżna w rozmowie opowiedziała o pobycie w Azji Południowej.

To było niesamowite móc pozwiedzać, ale później zobaczyliśmy niektóre z działań społecznych, które były naprawdę wyjątkowe - mówiła.

Księżna opowiedziała również m.in. o tym, że razem z Williamem odwiedzili Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. W trakcie wywiadu można było wyczuć lekkie zakłopotanie ze strony Kate. Myślicie, że miała tremę?

Księżna Kate i książę William podczas wizyty w Pakistanie:

KB

Więcej o:
Komentarze (22)
Księżna Kate udzieliła pierwszego wywiadu telewizji informacyjnej. Lekko się krępowała
Zaloguj się
 • Gość: G. x

  Oceniono 11 razy 11

  Bardzo "merytoryczny" wywiad tak jak bardzo "melrytoryczny" jest ten artykuł.
  To było "niesamowitym przeżyciem" przeczytac ten artykuł!

 • Gość: kk

  Oceniono 20 razy 10

  Matko, co za jałowy bełkot!
  Taki sam, jaki serwuje w "rozmowach" podczas różnych wizyt.
  Poziom żenujący. Osoba dorosła niee mająca kompletnie nic do powiedzeni, bo też poza wyglądaniem i zosatniem żoną króla, nic więcej ją nie interesuje, co nie tylko widać, ale i słychać.
  Jak jej ktos nie napisze wystąpienia na kartce, które ma tylko odczytać, to poiwiedzenie kilku s ow od siebie ją przerasta.
  Tutaj widać jak na dłoni przepaść intelektualną i osobowościową miedzy Kate i Meghan.

 • Gość: kk

  Oceniono 8 razy 8

  Księżna Kate brzydko się starzeje.

 • Gość: Oxoxo

  Oceniono 3 razy 3

  Juz wtedy gdy we czworo z Williamem Kate i Meghan udzielili wywiadu nie pamiętam dokładnie co to było za wydarzenie, ale Meghan zrobiła tam wtedy ogromne wrażenie. Kate jak niemota siedziała i się przyglądała a Meghan miała naprawdę coś sensownego do powiedzenia. Bylam pod wrażeniem. Zresztą jej inteligencję, wykształcenie i świetną osobowosc widać we wszystkich jej wywiadach. Kto zna angielski niech sobie obejrzy na YT.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX