Anna Wendzikowska skrytykowana za stylizację. Różowa sukienka nie wszystkim się spodobała. Dziennikarka obroniła się

Anna Wendzikowska pochwaliła się ostatnio dosyć interesującą kreacją. Jak się okazuje, nie wszystkim się spodobała.

Anna Wendzikowska stara się, aby jej profil na Instagramie był jak najbardziej atrakcyjny. Obserwuje ją już ponad 400 tysięcy osób, więc dba o to, aby zdjęcia, które publikuje, były interesujące dla użytkownika. Najczęściej dzieli się wspomnieniami z wyjazdów i kadrami z życia zawodowego. Ostatnio podzieliła się również zdjęciem pewnej stylizacji, z której musiała się nieco tłumaczyć.

Anna Wendzikowska odpowiada na komentarz fana

Prezenterka telewizyjna opublikowała fotografię, na której widać przede wszystkim jej szałową stylizację. Różowa sukienka w dolnej części składa się z piór, które przykuwają chyba największą uwagę. Na nią zarzuciła czarną marynarkę z oryginalnymi wzorami. W opisie posta zaprosiła fanów na najnowszy odcinek programu, który prowadzi.

W komentarzach pojawiło się wiele komplementów. Jednak nie wszystkim spodobała się kreacji dziennikarki.

Mi się nie podoba, bywają na co dzień o wiele lepsze stylizacje - napisała obserwatorka.
No ta akurat nie na co dzień, tylko do programu. A program o Hollywood, więc można nieco zaszaleć - odpowiedziała Wendzikowska.

Ania pochwaliła się nagraniem, na którym śpiewa jej córeczka:

A jak Wam podoba się sukienka?

KB

Więcej o:
Komentarze (50)
Anna Wendzikowska skrytykowana za stylizację. Różowa sukienka nie wszystkim się spodobała. Obroniła się
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cedar_wood

  Oceniono 20 razy 18

  obiektywnie rzecz biorąc jest bardzo ładną kobietą... ale jest tak snobistyczna, antypatyczna, megalomańska, że jej po prostu nie da sie lubić.

 • miszka_szyfman

  Oceniono 9 razy 9

  Jakaś dziwna jest uroda tej pani jakby sztuczna ?

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  Oskubala różową kurę ...🙈

 • Gość: Eks

  Oceniono 13 razy 9

  Sukienka jak sukienka ale z biustem chyba coś nieporządanego się dzieje.

 • Gość: irenn

  Oceniono 12 razy 8

  Tej jej wszystkie tzw wywiady są robione w studiu TVN. Studio dostaje wytyczne, jakie ma być tło, okno firanki podłoga, oświetlenie itp. Dostaje też pytania i odpowiedzi. Wywiad jest już gotowy co najmniej kilka dni przed emisją. TVN kupuje to, płaci A Wędzikowska siada w studiu i zadaje pytania na które odpowiedzi już dawno udzielono. Ona widzi Brada Pitta na ekranie TV. On jej nie widzi i nigdy nie będzie widział ! Dokładnie takie same wywiady są pokazywane w różnych wersjach językowych: francuski, hiszpański, włoski, duński, niemiecki, chiński i wieje innych. Przekręt ten został pokazany i opisany na Youtube, widać jak Wędzikowska zadaje dokładnie te same pytania i słyszy te same odpowiedzi co inni !! :)

 • gesipipek65

  Oceniono 16 razy 8

  U tego glonojada już prawie wszystko poprawione u chirurgów

 • Gość: rew

  Oceniono 18 razy 8

  Moim zdaniem jej wywiady z " gwiazdami" są sfingowane, zero wspólnego planu dla obu osób- od razu widać, że wypowiedzi gwiazdy są powycinane z innych stacji, pytania wendzikowskiej dograne- no bo dlaczego nigdy nie pokaże się ich razem? Ona i stacja serio myślą, że nikt się nie połapie?

 • Gość: lustro

  Oceniono 7 razy 7

  lusterko,lusterko powiedz przecie,kto jest najpiękniejszym na świecie ? Najpiękniejsza jest natura...ta pani jest przerobiona na twarzy i klatce piersiowej,wygląda karykaturalnie jak na swój wiek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX