Natalia Siwiec wzięła udział w sesji zdjęciowej, ale nie wyszło idealnie. Modelka sama śmieje się z mistrza drugiego planu

Natalia Siwiec dodała na Instagramie zdjęcie z sesji zdjęciowej, w której wzięła udział. Internauci zwrócili jednak uwagę na drugi plan.

Natalia Siwiec wzięła udział w kolejnej sesji zdjęciowej. Zdjęcia robiono w jednym z warszawskich klubów, który znajduje się na 31. piętrze. Modelka tym razem prezentuje sukienki. Pozowała w obcisłej kreacji w mocnym, czerwonym kolorze. Jednak uwagę internautów zwróciło coś innego.

Natalia Siwiec podczas sesji zdjęciowej

Pod postem, jaki dodała celebrytka, żeby pochwalić się efektami swoje pracy, pojawiło się wiele komplementów pod jej adresem. Internauci przede wszystkim chwalili to, że odcień sukienki idealnie pasuje do jej urody i wygląda świetnie. Jednak niektórzy z nich spojrzeli na to, co się działo za oknem budynku i dostrzegli mistrza drugiego planu. Okazał się nim mężczyzna, który dbał o czystość klubu.

I kawałek tego pana na drugim planie - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Jego obecność rozśmieszyła także Natalię Siwiec, która odpisała rozbawiona:

Zrobił robotę. 

To nie pierwszy raz, kiedy na zdjęciu, jakim pochwalił się jakiś celebryta, znalazł się nieproszony gość. Taką sytuację miała m.in. Małgorzata Rozenek, na ujęciu której można dostrzec jednego z jej synów, wychylającego się zza muru. Bardzo często też w lustrach odbijają się osoby, które pracują przy sesjach zdjęciowych.

AW

Więcej o:
Komentarze (18)
Natalia Siwiec wzięła udział w sesji zdjęciowej, ale nie wyszło idealnie. Modelka sama śmieje się z mistrza drugiego planu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gisc

  Oceniono 13 razy 11

  Czy Pani Natalia coś w życiu reprezentuje sobą, jakieś zajęcia, zainteresowania.
  Zdjęcia są tylko prezentujący modę.

 • Gość: Jajko

  Oceniono 10 razy 8

  Szkoda jej. Wiecznie z tą plastikowa mina. Sztuczna. Podciagnieta.. zobaczymy za parę lat... Wyretuszowana stara nastolatka

 • Gość: Olaf

  Oceniono 17 razy 5

  Bez filtrów wyglada na 50-tkę, widuję ją niestety na żywo

 • Gość: Lol

  Oceniono 5 razy 3

  Co ona ma z tą twarzą?nie przypomima juz siebie...szkoda.

 • louis_von_cypher

  Oceniono 2 razy 2

  po dubaju nic nie jest takie samo.

 • ipardjd

  Oceniono 1 raz 1

  tak tandetnie skadrowane zdjęcia jak nr 2 (noga za oknem), 3 (półka? przy prawym uchu), 5 i 6 (jawnie waląca się architektura), a w ogóle pstrokacizna planu drugiego na kilku zdjęciach, woła o pomstę do nieba.
  widać: jaki "artysta fotograf", taka modelka i odwrotnie": jaka modelka, taki "artysta fotograf", z naciskiem jedynie na słowo fotograf z datakiem przymiotna mierny, zatem na pewno nie fotografik.

 • Gość: Nika

  0

  To grafik nie mógł przyciąć zdjęcia by nie było widać tego kawałka faceta, jak obrabiał je w Fotoszopie?

 • rasta-mw

  0

  mi przeszkadza gniazdko przy podłodze, słabe to

 • dura_lex

  Oceniono 12 razy 0

  Wow, Photoshop, 2 kilo silikonu i 3 kilo szpachli robią robotę. Tyle się narobili na na ulicach tyle piękniejszych kobiet chodzi. Tylko ślepców i głupców zbyt wielu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX