"Taniec z Gwiazdami". Kontuzjowany Adam Adamonis i tłum gwiazd za kulisami. Wszyscy patrzymy na zaokrąglony brzuch Joanny Moro

Szósty odcinek dziesiątej edycji "Tańca z Gwiazdami" w telewizji Polsat był tym setnym. W programie gościło więc mnóstwo gwiazd z poprzednich sezonów. Na widowni pojawiła się m.in Olga Kalicka, Joanna Moro i Beata Tadla. Nie zabrakło zaskoczeń. Z Sandrą Kubicką wyjątkowo zatańczył Wojtek Jeschke.

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" zaczął się od smutnych wieści. W szóstym odcinku zabrakło Adama Adamonisa, który doznał poważnej kontuzji i nie mógł zatańczyć z Sandrą Kubicką. Na szczęście modelka nie musiała opuszczać programu i wystąpiła z Wojtkiem Jeschke. Kto jeszcze gościnnie pojawił się w studiu ATM?

"Taniec z Gwiazdami" - odcinek szósty

Na widowni pojawiło się sporo znanych twarzy. W pierwszym rzędzie zasiedli m.in Rafał Maślak, Aneta Zając, Beata Tadla, Karolina Szostak, Kasia Dziurska, czy Ewelina Lisowska. Te dwie ostatnie wspierały Olę Kot, która tańczy z ich tanecznym partnerem, Tomaszem Barańskim. Dziewczyny będą musiały wysłać sporo SMS-ów, bo prezenterka Eska TV nie poradziła sobie zbyt dobrze. 

To była zbrodnia dla quickstepa. Żeby nie było swingu?! Był quickstep albo chodzony, albo skakany. O mamamia - skomentowała Iwona Pavlović. 

Ola Kot, Tomasz BarańskiOla Kot, Tomasz Barański East News

Za kulisami programu obecna była także Joanna Moro. Aktorka po raz pierwszy pojawiała się wśród kamer z tak pięknie widocznym, zaokrąglonym brzuszkiem. 

Joanna MoroJoanna Moro AKPA

Program nadal trwa. Jak myślicie, kto dziś pożegna się z show?

CW

Ola Kot wystąpiła w "Kole Plotka". Jak poradziła sobie z wyzwaniami? 

Więcej o:
Komentarze (7)
"Taniec z Gwiazdami". Adam Adamonis jednak nie wystąpił. Na widowni Joanna Moro z zaokrąglonym brzuchem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Tomasz

  Oceniono 6 razy 4

  Jacek ciągle wymyśla podnoszone figury, żeby Baśce nie poplątały się nogi w tańcu i żeby nie musiała się uczyć żadnych innych figur tylko trochę popląsać na parkiecie i ułatwia Jej w ten sposób tzw. taniec bo Ją ciągle tylko dźwiga więc jaki to jest Jej taniec? - żaden. Baśka powinna odpaść, żeby Jej utrzeć nosa bo to zazdrosna , agresywna i mściwa dziewucha. Nie znoszę tej zezuli. Przyjrzyjcie się Jej twarzy jak oczekuje na wyniki głosowania, ma zaciętą gębę zmróżone te zezowate ślepka i zaciśnięte pięści jakby chciała zaraz kogoś pobić i skoczyć mu do oczu bo do kłótni jest pierwsza. Okropieństwo, nic kobiecej delikatności tylko mściwość w tych kaprawych oczkach.DNO.

 • Gość: Damian

  Oceniono 5 razy 3

  Co to za żona to Szatańskie ziele, jak bez żadnej żenady , w obecności męża, córki i rodziny całuje w usta obcych facetów - Jacka i Wojtka ? Rafał powinien tę imprezowiczkę kopnąć zdrowo w zad bo to wykolejona dz........, bez honoru, łasa na forsę i wyuzdane imprezy. Szkoda słów, jak można zachwycać się takim CZYMŚ.

 • Gość: Iza

  Oceniono 6 razy 2

  Najlepiej jakby odpadła ta okropna zezowata Szatanica, a Grabowski i Ibisz powinni już przestać ciągle wyjeżdżać z tym Premierem, Oceniajcie wreszcie Monikę, a nie wchodźcie w tyłek Millerowi. ŻENADA. To są manipulacje, a nie prawdziwe oceny. DNO.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 1 raz 1

  kochani ponoc jest wolność slowa i prasy??? i co w tym takiego,że napisałam zaokraglony brzuch? to sensacja? ma byc kwadratem? prostokatem? i wy to uważacie.... komentarz zawiera tresci niedozwolone// ha,ha,ha.. Stuknijcie sie w łeb

 • Gość: Zeus

  Oceniono 2 razy 0

  @Adamonis

  Dlaczego nie odrazu Gromowladny ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX