Meghan Markle prawie rozpłakała się podczas wywiadu. Wiemy, na jakie pytanie zareagowała tak emocjonalnie

Meghan Markle bardzo rzadko udziela wywiadów. Kiedy jednak już to robi, zawsze jest to szeroko komentowane. Nie inaczej jest teraz, kiedy podczas rozmowy z dziennikarzem księżna była bliska płaczu.

Meghan Markle i książę Harry odbyli ostatnio podróż po Afryce. Wizyta na kontynencie była bardzo męcząca, a o młodej mamie znów pisały wszystkie serwisy na świecie. Jeden z dziennikarzy postanowił zapytać ją, jak radzi sobie z nadmiernym zainteresowaniem mediów jej życiem. Takiej reakcji chyba sam się nie spodziewał. 

Meghan Markle prawie się rozpłakała podczas wywiadu

Dwa tygodnie temu książęta Sussex rozpoczęli wojnę z tabloidem, który ujawnił treść listu Meghan do ojca. Pokazali tym samym, że nie jest im na rękę, kiedy światowe media rozpisują się na temat ich prywatnego życia. Okazuje się, że księżna tę sytuację, jak i wiele innych bardzo przeżyła. Podczas ostatniego wywiadu odpowiadając na pytanie dziennikarza, jak radzi sobie z ciągłym "atakiem" mediów na jej osobę, prawie się rozpłakała. 

Spójrz, każda kobieta, zwłaszcza gdy jest w ciąży, jest naprawdę bezbronna. Dla mnie stało się to naprawdę trudne, a kiedy masz dziecko... Niewiele osób pytało, czy wszystko w porządku. Dziękuję za to pytanie - odpowiedziała Tomowi Bradby'emu z ITV.

Materiał z wizyty w Afryce wyemitowany zostanie w ITV już w najbliższą niedzielę o godzinie 21:00 brytyjskiego czasu. Po tak mocnej zapowiedzi sądzimy, że cały wywiad będzie jeszcze ciekawszy.

Tak wyglądał ostatni dzień Meghan i Harry'ego w Afryce. 

Więcej o:
Komentarze (87)
Meghan Markle prawie rozpłakała się podczas wywiadu. Wiemy, na jakie pytanie zareagowała tak emocjonalnie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 45 razy 27

  biedna... nikomu nie było by do śmiechu jakby po nim jechali- tak mili państwo, postawcie się w jej sytuacji, codziennie hejt od nieznajomych , którzy Cię nie znają, ale wiedzą lepiej.

 • Gość: Matylda

  Oceniono 37 razy 19

  Mniejsza z tym, czy aktorka, czy nie. Też jest człowiekiem i też ma uczucia. Postawcie się w jej sytuacji- fala hejtu od każdej możliwej osoby, tabloidy wymyślają bzdury a na dodatek jest matką.

 • Gość: ...

  Oceniono 52 razy 18

  Wychodząc za Harry'ego na pewno zdawała sobie sprawy, że spotka ja jakaś krytyka, ale to co odstawiły brytyjskie media przeszło ludzkie pojęcie - za pomalowanie paznokci na czarno zjechali ja bardziej niż Andrew za jego pedofilskie przygody. Przecież to chore.

 • oloros11

  Oceniono 11 razy 7

  Widziałem wywiady z nią w U S. Świetna dziewczyna aż jej szkoda bo trafiła w żmijowisko po prostu

 • Gość: k

  Oceniono 41 razy 5

  Meghan wygląda bardzo młodzieńczo i świeżo.
  Kate przy niej, to mimo botoksu i wypełniaczy, kilkanaście lat starsza matrona.
  i.iplsc.com/ksiezna-kate-w-pakistanie/0009B1C04H59WS8S-C122-F4.png

 • hummer_my_vehicle

  Oceniono 2 razy 2

  O Ku....

 • Gość: Jo

  Oceniono 3 razy 1

  No i wszystko jasne. To aktorka! A przecież aktorka to nie człowiek i całe jej życie polega na grze. No przecież nic dodać i nic ująć.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  "Świeczki w oczach"?
  Co to za słownik gimnazjalny i co to za bzdury panno CW??? (chyba WC)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX