Samolot księcia Williama i księżnej Kate miał problemy z lądowaniem. Podróż przyjęła niespodziewany obrót. Krążyli w powietrzu dwie godziny

Książę William i księżna Kate otarli się o katastrofę lotniczą. Książęca para miała problem z lądowaniem, a samolot, którym podróżowali, musiał niespodziewanie zmienić kurs.

Książę William i księżna Kate uczestniczą w dyplomatycznej wizycie w Pakistanie. Podczas przelotu książęcej pary do Islamabadu wystąpiły komplikacje, które uniemożliwiły im dotarcie na miejsce. 

Problemy z lądowaniem książęcego samolotu

W czwartek książę William i księżna Kate mieli wybrać się do Islamabadu. Lot, który planowo miał zająć im jedynie 26 minut, przedłużył się aż do 2 godzin. Wszystkiemu winna była silna burza, która wprawiła maszynę w turbulencje. Pilot dwukrotnie próbował wylądować w bazie lotniczej Rawalpindi i międzynarodowym porcie lotniczym w Islamabadzie, jednak manewr stwarzał zbyt duże ryzyko. Ostatecznie William i Kate powrócili do miasta Lahaur, z którego wystartowali.

Jak informują zagraniczne media, książęca para ponownie spróbuje się dostać do Islamabadu, jednak wszystko będzie zależało od panujących warunków atmosferycznych. Książę William w rozmowie z dziennikarzami przyznał, że wraz z małżonką czują się dobrze. Fani Rodziny Królewskiej mogą odetchnąć z ulgą. 

Książę William i księżna Kate podczas wizyty w Pakistanie:

RG

Więcej o:
Komentarze (10)
Książę William i księżna Kate mieli problem z lądowaniem. Ich samolot musiał zawrócić
Zaloguj się
 • Gość: Aleks77

  Oceniono 4 razy 2

  W którym konkretnie momencie otarli się o katastrofę lotniczą, bo nie rozumiem... W ten sposób to każdy, kto wsiada do samolotu, ociera się o katastrofę lotniczą.

 • bodzio24680

  Oceniono 1 raz 1

  Jak widać można zawrócić kiedy lądowanie jest ryzykowne.

 • Gość: Hipokryci

  Oceniono 7 razy 1

  Krążyli dwie godziny. Czyli spalali paliwo i zatruwali środowisko dwie dodatkowe godziny. Napiszcie ile to dwutlenku węgla i ile innych toksyn plus jaki to koszt? U co prywatny jet czy nie ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX