Agata Duda spotkała się z uczniami w Paryżu. W dwóch stylizacjach zadała szyku. Postawiła na modny wzór

Agata Duda wybrała się w oficjalną podróż do Paryża. Spotkała się tam z uczniami, których pochwaliła za to, że są najlepszymi ambasadorami Polski za granicą.

Agata Duda niedawno odbyła kolejną oficjalną podróż. Tym razem odwiedziła Paryż, gdzie wzięła udział m.in. w ceremonii wręczenia dyplomów maturalnych absolwentom Sekcji Polskich we Francji, a także spotkała się ze społecznością Szkoły Polskiej im. Adama Mickiewicza. Na każdym z tych wydarzeń wyglądała elegancko. Zobaczcie, jakie stylizacje wybrała.

Jak oni się kochają! Andrzej Duda udowodnił, jak ważna jest dla niego żona:

Agata Duda zadała szyku w Paryżu

Pierwsza Dama była zaszczycona, że mogła pojawić się w szkole, która ma wyjątkowe znaczenie. Jest to najstarsza polska placówka oświatowa poza granicami Polski. Podczas spotkania z uczniami wzięła także udział we wspólnej lekturze noweli "Katarynki" Bolesława Prusa, która należy do zbioru dzieł tegorocznej edycji Narodowego Czytania. Nie ukrywała swoich zachwytów nad postawą osób, które tam poznała.

Jesteście wspaniałymi ambasadorami Polski we Francji, a swoją motywacją i zaangażowaniem dajecie piękny przykład postaw patriotycznych - zwróciła się do młodych ludzi.

Agata Duda miała na sobie garsonkę w jeden z najmodniejszych wzorów tej jesieni, czyli w pepitkę. Założyła do niej czarne buty na obcasie oraz zdecydowała się na swoją ulubioną fryzurę. Prezentowała się z klasą. Jej zdjęcia możecie zobaczyć tutaj:

Podczas drugiego z ważniejszych spotkań, na którym wręczała dyplomy maturzystom, zjawiła się w obcisłej sukience, złożonej z jakby dwóch części. Góra była w jasnym kolorze, a dół czarny. Po raz kolejny udowodniła, że nie bez znaczenia przez wielu jest uznawana za ikonę stylu.

AW

Więcej o:
Komentarze (49)
Agata Duda spotkała się z uczniami w Paryżu. W dwóch stylizacjach zadała szyku
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: una

  Oceniono 51 razy 41

  Przestańcie w końcu o niej pisać ! Nie przypominam sobie aby pisano o tej kobiecie inaczej jak tylko "zadała szyku" , jaką kieckę na d**ę nałożyła etc. I tak mamy smutę w kraju, zatem darujcie nam tego żenującego spektaklu i nie przypominajcie jaką miernotę wybraliśmy na prezydenta z pakietem czyli pożal się boże małżonką !

 • Gość: ewela

  Oceniono 41 razy 31

  Jak to możliwe że jako Polka, wmiarę obserwująca życie polityczne w kraju nie znam głosu tej Pani.

 • golass

  Oceniono 27 razy 19

  to nie sa dobre stylizacje. to sa ladne ubrania, ktore nie sluza zadnemu stylowi, bo ta pani stylu nie ma.

 • ivonna49

  Oceniono 19 razy 13

  Szkoda, że jedyną rolą pani Dudy jest zadawanie szyku! Ubierają ją z klasą, to fakt. Ale to nic nie znaczy. "To, kim jesteś, jest nieskończenie ważniejsze od tego, co posiadasz." Pozwoliła pani zamknąć sobie usta, i tak panią oceni historia.

 • Gość: Garni

  Oceniono 17 razy 13

  ona tylko "szyku zadaje"
  tyle ma do powiedzenia

 • Gość: LOKY

  Oceniono 17 razy 11

  OBRZYDLIWA KOBIETA JAK JEJ MĄŻ

 • Gość: jawe00

  Oceniono 15 razy 11

  ZADAJE SZYKU - Paniusia pisusia żona przestępcy, niemowa i do tego z garbem, szyk że aż furczy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX