Uśmiechnięta Agnieszka Woźniak-Starak pozuje z teściami na ściance. Dziennikarka wygląda naprawdę dobrze

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się w czwartek na Gali Herbapol Esencja Natury. Na ściance zapozowała z rodzicami zmarłego męża.

Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do codziennych obowiązków. Ostatnio została przyłapana w centrum handlowym z koleżanką, a w czwartek pojawiła się na specjalnej gali zorganizowanej w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Nawet w klasycznej czerni wyglądała świetnie. 

Agnieszka Woźniak-Starak z teściami na ściance

Dziennikarka wygląda coraz lepiej. Choć z pewnością jest jej bardzo ciężko po stracie męża, stara się odnaleźć szczęście na nowo. Wspierają ją rodzice Piotra Woźniaka-Staraka, którzy razem z nią pojawili się na Gali Herbapol Esencja Natury. 

Przejrzyjcie przygotowaną przez nas galerię. Dziennikarka wraca do formy. 

CW

Agnieszka Woźniak-Starak na Mazurach. Opowiedziała o specjalnej wizycie.

Więcej o:
Komentarze (267)
Uśmiechnięta Agnieszka Woźniak-Starak pozuje z teściami na ściance. Dziennikarka wygląda naprawdę dobrze
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Anka

  Oceniono 87 razy 79

  Impreza Herbapolu którego właścielem jest Starak więc się pojawili.

 • Gość: MS

  Oceniono 122 razy 74

  I co w tym dziwnego i złego? Bardzo dobrze ją rozumiem. Sama wiosną straciłam męża. Nie noszę żałoby, umawiam się na spotkania ze znajomymi, robię zakupy w centrach handlowych, pojechałam na wakacje tam, dokąd planowaliśmy... Ale nie ma dnia, żebym nie o Nim nie myślała, samotnego wieczoru, żebym nie płakała... A ci wszyscy ziejący nienawiścią w komentarzach poniżej po prostu nie zaznali takiej tragedii, a ich małe mózgi nie są w stanie sobie wyobrazić, co się wtedy czuje...

 • Gość: Renia

  Oceniono 99 razy 43

  No i bardzo dobrze. Co? Mają się też położyć do trumien? Życie toczy się dalej... Obie panie wyglądają pięknie i trzymają fason.

 • Gość: gosc

  Oceniono 55 razy 39

  Widac, ze staraja sie trzymac fason, ale nikt z nich nie wyglada dobrze - pojawili sie, bo taki jest obowiazek biznesowy. Pani Agnieszka nie jest odrzucona przez rodzine, bo by jej tam nie bylo, gdyby nie byla mile widziana, gdyz jest to firma panstwa Starakow.

 • Gość: gość

  Oceniono 62 razy 34

  Nie, nie wygląda dobrze

 • Gość: A kysz, padlino!

  Oceniono 57 razy 33

  Tak, taaaak... teściowie pod ścianka to zajebista perspektywa. Szczególnie w okresie żałoby.
  Jestem pod wrażeniem.

 • Gość: gość

  Oceniono 53 razy 25

  Wbrew temu, co głoszą obrzydliwe komentarze, nie została wyrzucona z rodziny. To impreza firmy ojczyma Piotra, jakby nie była mile widziana, to by jej nie było.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX