Sekret rodziny królewskiej wyszedł na jaw. Królowa Elżbieta II od lat używa tajnego pseudonimu. Wymyślił go książę Filip

Królowa Elżbieta II ma wiele tajemnic. Jedna z nich właśnie wyszła na jaw.

Królowa Elżbieta II to ulubienica Brytyjczyków. 93-latka jest też najbardziej znaną monarchinią na świecie. Nad jej bezpieczeństwem czuwa więc mnóstwo ludzi. Królową oraz jej bliskich obowiązują specjalne procedury. Jedna z nich została właśnie upubliczniona przez brytyjski serwis "The Sun".

Królowa Elżbieta II czy Sharon?

Dla swoich poddanych Królowa Elżbieta II to po prostu "Królowa Elżbieta II". Okazuje się jednak, że na królewskim dworze monarchini używa tajemnego pseudonimu. "The Sun" podaje, że ochrona od lat zwraca się do niej per "Sharon" lub po prostu "S". Co ciekawe, kryptonim wymyślił książę Filip. Inspiracją było słowo "suwerenność". 

"Sharon" jest jednak zarezerwowana wyłącznie dla ochroniarzy. Mąż królowej mówi do niej "Lilibet", a książę William "Gary". Tak jest już od dzieciństwa. Nie umiał on bowiem wymówić słowa "granny", czyli "babunia" i tak już zostało. Co ciekawe, księżniczka Charlotte i książę George także zwracają się do królowej Elżbiety II po swojemu. Mówią "Gan-Gan".

Coś nam się wydaje, że głowa Wielkiej Brytanii będzie musiała zmienić swój tajny pseudonim.

Od jakiegoś czasu Królowa Elżbieta II ma konto na Instagramie. Pamiętacie jej pierwszy post?

Więcej o:
Komentarze (5)
Królowa Elżbieta II od lat używa tajnego pseudonimu. Wymyślił go książę Filip. Sekret rodziny królewskiej wyszedł na jaw
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Co za bzdury!!!
  Od razu wiedziałam, ze to jest przepisane z The Sun (brukowca dla nierozgarnietych).

 • Gość: Paul Pal

  Oceniono 2 razy 0

  Byłem palaczem w jej mości kominku. Tajemnicą było palenie jak i podcieranie się przez mość Geyzeta W.

 • Gość: wte

  0

  Gary Kóper

 • kurarakurarow

  Oceniono 3 razy -1

  Książę mówi: "Gary" - i pokazuje zlew

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX