Była żona Kamila Durczoka zabrała na ściankę ich syna. Kamil Durczok junior schudł i ściął długie włosy

Marianna Dufek pojawiła się ostatnio na modowej imprezie w Katowicach. Na ściankę zabrała syna. 22-latek zmienił się nie do poznania.

Kamil Durczok był żonaty przez ponad 20 lat. Z Marianną Dufek rozwiódł się w 2017 roku. Owocem ich miłości jest dorosły już syn Kamil. Chłopak często pojawiał się kiedyś z ojcem podczas branżowych wyjść i razem z rodzicami pozował do zdjęć. Ostatnio sfotografowany został jednak tylko z matką. Jego metamorfoza jest widoczna gołym okiem. 

Kamil Durczok junior na ściance z mamą

Marianna zabrała syna na KTW Fashion Week. Korzystając z obecności fotoreporterów stanęła z nim na ściance. Chłopak nieźle wyrósł i wyprzystojniał. Zrezygnował z długich włosów "na Biebera" i zrzucił zbędne kilogramy. Do zdjęć pozował w t-shircie i czarnej marynarce. Prezentował się bardzo elegancko i nieco poważnie. 

Przejrzyjcie przygotowaną przez nas galerię. Znajdziecie tam fotografie Kamila Durczoka juniora zarówno te sprzed kilku dni, jak i te sprzed kilku lat. Do kogo bardziej podobny jest 22-latek?

CW

Kamil Durczok na ściance z poprzednią partnerką. 

Więcej o:
Komentarze (98)
Była żona Kamila Durczoka zabrała na ściankę ich syna. Kamil Durczok junior schudł i ściął długie włosy
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 70 razy 66

  Nie przekarmiajcie dzieci, potem resztę życia muszą walczyć z tendencją do tycia

 • Gość: MARIA

  Oceniono 58 razy 38

  Dobrze, że Marianna rozstała się z Kamilem. Nie wiem jak ona wytrzymała z nim tyle lat. Tyle wstydu i upokorzeń musiała z nim przejść. Marianno życie przed tobą, jesteś fajną babką. Życzę ci poukładania sobie życia na nowo, z czystą kartą z pewnością będzie prościej !

 • Gość: neith

  Oceniono 29 razy 25

  Wreszcie chłopak wygląda przyzwoicie. Oby tak dalej. A za spasienie dziecka obojgu rodzicom należy się kop w wiadomą część ciała.

 • Gość: nie wiem

  Oceniono 47 razy 25

  Co tej kobiecie dolega, że tak nienaturalni szczerzy zęby? Bez urazy, ale wygląda jak psychiczna.

 • baby1

  Oceniono 54 razy 24

  Czy aby 22 letni chłopak nie powinien zakuwać na studiach, a nie chodzić na ścianki. Rośnie nam pokolenie debili, ale za to dzieci z równie debilowatych celebryckich rodzin.

 • valla

  Oceniono 46 razy 20

  Kolejne wybitnie utalentowane beztalencie promowane przez mamusie?

 • gznj0b

  Oceniono 20 razy 18

  Dajcie mu spokoj, niech sobie pogra na kompie.

 • Gość: gosc

  Oceniono 19 razy 17

  a po co go tam zabrała ???? żeby sobie pooglądał to popie...ne towarzystwo ?---tatuś brylował i skonczył w szambie ----więc chyba dla przestrogi .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX