Masakra w domu amerykańskiego gwiazdora. Jego syn zadźgał matkę. Później zginął z rąk policji

Ron Ely 15 października 2019 roku został oskarżony o morderstwo żony. Okazało się, że w morderstwo wrabia go jego własny syn. Policja, która orzekła śmierć żony aktora, rozpoczęła poszukiwania podejrzanego - Camerona Ely'ego. W trakcie zatrzymania mężczyzna został postrzelony i zginął na miejscu.

Ron Ely znany jest szerszej publiczności dzięki głównej roli w serialu "Tarzan" z lat 60-tych, a także "Przygody Tarzana" (1992 rok). Na swoim koncie ma również role m.in. w takich produkcjach, jak: "Fantastyczna wyspa", "Renegat", czy "Prawnicy z Miasta Aniołów". Obecnie aktor ma 81 lat i nie występuje w telewizji. Teraz jednak znów jednak jest na ustach całego świata. Wszystko dlatego, że wieczorem 15 października w jego domu wydarzyły się dantejskie sceny. Zginęły bowiem dwie osoby - syn gwiazdora i jego żona. 

Ron Ely oskarżony o morderstwo?

Zagraniczne media podają, że syn aktora - Cameron Ely - zadzwonił pod numer 911 i powiadomił służby, że jego 81-letni, niepełnosprawny ojciec zaatakował swoją żonę. Nagrania od służb ratunkowych ujawniły, że dzwonił młody mężczyzna, który jak podaje "Daily Mail", był "zdyszany, niezrozumiały i zapłakany”. Mężczyzna miał powiedzieć:

Ojciec próbował zaatakować matkę!

Kiedy policja przyjechała do ekskluzywnej nieruchomości Hope Ranch w hrabstwie Santa Barbara, okazało się, że 62-letnia Valerie Ely nie żyje. Kobieta została zadźgana nożem. Na jej ciele znaleziono bowiem wiele ran kłutych. 

Ron Ely stracił syna

Ostatecznie jeszcze tego samego wieczoru policja uznała, że podejrzanym nie jest aktor, ale jego syn - Cameron Ely. Jednak podczas próby zatrzymania okazało się, że mężczyzna ukrywa się w domu rodziców. Po starciu z oficerami policji, uznano, że stanowi zagrożenie. Cameron w efekcie został zastrzelony o godzinie 21.40 - podaje portal Heavy.com.

Podczas przeszukiwania podejrzany znajdował się poza domem. Stanowił zagrożenie i w odpowiedzi czterech funkcjonariuszy wystrzeliło, śmiertelnie go raniąc - powiedział szeryf lokalnej policji.

 Portal podaje, że Ron Ely żyje. Aktor trafił jednak do szpitala. 

 

AG 

Komentarze (14)
Horror w domu amerykańskiego gwiazdora. Jego syn zadźgał matkę. Później zginął z rąk policji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: 'ijjjj

  Oceniono 52 razy 52

  Ten artykuł napisał absolwent gimnazjum ? Styl jak z kiepskiego wypracowania.

 • Gość: kakapo

  Oceniono 40 razy 40

  "Jednak podczas próby zatrzymania okazało się, że mężczyzna ukrywa się w domu rodziców. Po starciu z oficerami policji, uznano, że stanowi zagrożenie. "
  "Podczas przeszukiwania podejrzany znajdował się poza domem. Stanowił zagrożenie i w odpowiedzi czterech funkcjonariuszy wystrzeliło, śmiertelnie go raniąc"

  Czy Wy tam czasem czytacie swoje wypociny?

 • zarnik73

  Oceniono 29 razy 29

  Styl redaktora powala, a nawet rozkłada na łopatki ;)

 • flying_ben

  Oceniono 9 razy 7

  Prawdziwy amerykański koszmar.

 • melamed

  Oceniono 8 razy 6

  To policja orzeka o czyjejś smierci?

 • Gość: Gosc 2

  Oceniono 7 razy 5

  Bez komentarza.....

 • Gość: cojapacze

  Oceniono 4 razy 4

  Bez składu i ładu.

 • Gość: juhuhuj

  Oceniono 2 razy 2

  Myślałem, że to mnie głowa nie działa i nie rozumiem. Ale to jednak defekt autora!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX