Joanna Kulig zakończyła zdjęcia w Paryżu. Z tej okazji pochwaliła się fotką z aktorką z "Igrzysk śmierci". "Au revoir, przyjaciele"

Joanna Kulig wzięła udział w zdjęciach do zagranicznej produkcji. Na Instagramie dodała zdjęcie z Amandlą Stenberg, znaną z roli Rue w filmie "Igrzyska śmierci".

Rola w filmie Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna" otworzyła Joannie Kulig drzwi do międzynarodowej kariery. Po tym, jak promowała produkcję w Stanach Zjednoczonych i pojawiła się na czerwonym dywanie na rozdaniu Oscarów, branża filmowa ją pokochała i doceniła jej talent, a aktorka dostała propozycje zagrania w zagranicznych filmach.

Joanna Kulig z Amandlą Stenberg

Polka niedawno skończyła nagrania do musicalu "The Eddy", który pojawi się na Netflixie. Produkcja będzie telewizyjnym debiutem nagrodzonego Oscarem reżysera Damiena Chazelle’a. To duży sukces naszej aktorki, gdyż gra ona w nim główną rolę! Wcieli się w postać Mai, utalentowanej kobiety zmagającej się z problemem alkoholowym. Oprócz niej w produkcji zobaczymy też Amandlę Stenberg. I to właśnie z nią Joanna Kulig dodała zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie.

Do widzenia, drodzy przyjaciele - napisała.

Te słowa sugerują, że zdjęcia do produkcji już się skończyły. Nie wiadomo jednak jeszcze, kiedy ośmioodcinkowy dramat muzyczny trafi na ekrany. Wiemy za to, że w serialu pojawią się dialogi w trzech językach: francuskim, angielskimi oraz arabskim, a jego akcja toczy się w Paryżu. Jak dowiedział się "Super Express", za dzień zdjęciowy Kulig zgarniała blisko 100 tysięcy złotych. 

AW

Więcej o:
Komentarze (19)
Joanna Kulig zakończyła zdjęcia w Paryżu. Pokazała na Instagramie zdjęcie z gwiazdą filmu "Igrzyska śmierci"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Mmagi

  Oceniono 30 razy 26

  Brawo Pani Joasiu☺

 • Gość: hallo

  Oceniono 19 razy 13

  No i fajnie

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Mega zdolna kobieta!

 • Gość: n

  Oceniono 7 razy 5

  ta aktorka umie zagrac każdą twarz, nawet najpiękniejszą

 • ochujek

  Oceniono 3 razy 3

  Obie ładne.

 • Gość: blanka

  Oceniono 8 razy -4

  przereklamowana

 • Gość: i tyle

  Oceniono 22 razy -22

  Joanna Kulig zakończyła wzdęcia w Paryżu.
  I żaden murzyn jej nie napadł, bo omijała metro

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX