Edyta Pazura kilka razy chciała odejść od Cezarego. "Byłam spakowana. Czarek biegł do drzwi i zmykał je na klucz". Wyznała, jakie postawiła mu warunki

Edyta Pazura była gościem programu Magdy Mołek "W roli głównej". Celebrytka opowiedziała o tym, że początki jej związku z Cezarym Pazurą nie były łatwe. Zdradziła, że kilka razy chciała rozstać się aktorem.

Edyta Pazura i Cezary Pazura są dziś szczęśliwym małżeństwem z długim stażem. Początkowo nikt im jednak nie wróżył "happy endu". Celebrytka miała 19 lat, kiedy zaczęła spotykać się z o 26 lat starszym aktorem. Wówczas spadł na nią ogromny hejt. Okazuje się, że to bardzo odbiło się na ich związku. W rozmowie z Magdą Mołek Edyta Pazura przyznała, że nim urodziła dziecko, kilkakrotnie chciała rozstać się z gwiazdorem.

Na początku było ciężko. Darliśmy koty. Było to spowodowane też tym, że media nam nie dawały spokoju, że postrzegano nas bardzo źle. To też się przenosi na dom, na relacje domowe. Myślisz, że ja wcześniej nie byłam spakowana? Byłam spakowana. Czarek biegł do drzwi i zmykał je na klucz, żebym nie wyszła. To było przed dziećmi. Miałam dość, bo ja tego świata nie znałam - wyznała ze łzami w oczach.

Podobnych sytuacji było więcej:

Na samym początku, kiedy jeszcze nie było Amelii, była taka sytuacja, że przyszłam bardzo mocno zapłakana. Byłam aż sina z płaczu. Miałam tego po prostu dość. Na 100 procent byłam wyładowana tymi kłamstwami, jak to jest manipulowane. Popatrzyłam mu prosto w oczy i powiedziałam: "Czaruniu, nie zasłużyłam na to, naprawdę". Spakowałam się, stanęłam przy drzwiach i Czarek wtedy pobiegł. Nie zamknął drzwi, ale powiedział, że nigdzie nie idę. Jakoś mnie przetrzymał wtedy - powiedziała. 

Edyta Pazura postawiła warunki

Edyta Pazura w wywiadzie przyznała też, że jej związek przetrwał między innymi dlatego, że postawiła Cezaremu twarde i konkretne warunki. 

Dzień dobry, jestem z Nowej Huty. Zostałam tak i tak wychowana. Chcę, żeby moje życie wyglądało tak, a nie inaczej. Chcę mieć rodzinę, dzieci. Żebyśmy się szanowali, kochali i byli sobie wierni. Żebyśmy byli ze sobą na dobre i złe. Jeśli zgadzasz się na moje warunki, okej. Jeśli nie, do widzenia, żegnaj Gienia - opowiadała.

Blogerka dodała także, że początkowo ukrywała przed bliskimi, że chodzi na randki z aktorem. Tajemnica wyszła na jaw za sprawą paparazzi, którzy zrobili zakochanym wspólne zdjęcie, a to ukazało się w kolorowej prasie. Ostatecznie Pazura uznała, że wszystkie te nieprzyjemne doświadczenia tylko ją wzmocniły i ukształtowały. 

AG 

Edyta Pazura pochwaliła się uroczym filmikiem. Pokazała, jak Cezary smaruje kremem do opalania swoją małą córeczkę

Więcej o:
Komentarze (80)
Edyta Pazura kilka razy chciała odejść od Cezarego. "Byłam spakowana. Czarek biegł do drzwi i zmykał je na klucz". Wyznała, jakie postawiła mu warunki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ala

  Oceniono 84 razy 40

  najbardziej żałosne są kobiety które się chwalą tym że planowały odejść a...zostały. Dla własnej wygody. Nie wzbudzają szacunku, a pogardę. Godne podziwu są te, które nie szantażowały, a naprawdę zaczęły żyć samodzielne. Bo to wymaga odwagi.

 • Gość: gość

  Oceniono 39 razy 27

  Nie spotkałam się z żadną wypowiedzią tej dziewczyny która byłaby spójna. "postawiłam Czarusiowi warunki: Będziemy na dobre i na złe" - chcąc chwilę wcześniej odejść bo są "niewygody"..... I to stwierdzenie: " żadna 19-latka tyle nie przeżyła..."- skąd się takie pustaki biorą??? Aaaaa.... z Nowej Huty....

 • Gość: mam innego nicka

  Oceniono 37 razy 27

  Ale za to dziś ma nowe sztuczne ząbki, silikonowe piersi...eh, a tak mogło się fajnie żyć...

 • Gość: ala

  Oceniono 33 razy 25

  O czym myśli kura uciekająca przed kogutem? "Może biegnę za szybko?"

 • Gość: asha

  Oceniono 35 razy 23

  Popłakałam się. Ze śmiechu.

 • valla

  Oceniono 68 razy 22

  Kasa ja zatrzymala? Bo chyba nie miłość do podstarzałego zapomnianego pajaca....

  Masakra......

 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 21

  Nie chciała mediow
  I plotek A teraz sama biega na ścianki pozowac oraz udziela wywiadów w telewizji.

 • Gość: AAA

  Oceniono 19 razy 19

  To on już nie lata z różańcem po granicach?
  Jako dobry katolik z czwartą czy też piątą ślubną babą nie powinien odpuszczać tak ważne MISJI!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX