Kate i William na uroczystości w górach. Miała okazje, by założyć ulubione kozaki. W tych butach nie pokazuje się w Anglii! Za to William ledwo ukrył wzruszenie

Księżna Kate i książę William są w Pakistanie. Na tę okazję wybrali bardzo wygodne stylizacje. Uwagę zwracają zwłaszcza buty księżnej. Ponadto książę William poznał kobietę, która dostała imię po jego zmarłej matce.

Książę William i księżna Kate wyjechali z wizytą dyplomatyczną do Pakistanu. Odwiedzili m.in.  dolinę Bumburet, gdzie spotkali się z ofiarami katastrofy powodzi z 2015 roku. Podróż okazała się bardzo wzruszająca, zwłaszcza dla Williama. 37-latek spotkał tam bowiem młodą kobietę o imieniu Diana. Takie imię dostała na cześć królowej ludzkich serc, która odwiedziła Pakistan w 1991. Babcia kobiety spotkała się wówczas z księżną Walii. 

Księżna Diana odwiedziła nas mniej więcej w tym czasie, kiedy urodziła się moja wnuczka. Właśnie dlatego daliśmy jej na imię Diana. Mój prawnuczek ma natomiast na imię William - opowiadała jedna z Pakistanek. 

Okazuje się, że imienniczka matki Williama, stara się pomagać innym tak, jak robiła to księżna. Dlatego też pracuje jako wolontariuszka i pomagała ludności cywilnej podczas powodzi, jaka miała miejcie w Pakistanie  w 2015 roku. 

Książę William nie krył wzruszenia. Widać było, że ta historia zrobiła na nim ogromne wrażenie. 

Księżna Kate w ulubionych kozakach

Kate i William nie próżnowali i odwiedzili także Pakistańczyków, którzy mieszkają w górach. Księżna była doskonale przygotowana na taką ewentualność, dlatego pojawił się w Pakistanie w swoich ulubionych, zamszowych kozakach. Kate już niejednokrotnie miała na sobie te właśnie buty, prawdopodobnie są więc bardzo wygodne. Te pochodzą ze sklepu Really Wild i kosztowały 315 funtów, co w przeliczeniu daje ponad 1500 złotych. Podczas wycieczki po górach buty jednak trochę się zabrudziły. Czy więc zobaczymy je jeszcze kiedyś na nogach Kate?

Z tej samej kolekcji była także kamizelka księżnej. Ta z kolei jest warta 495 funtów czyli niemal 2500 złotych. Całą stylizację uzupełniały brązowa koszula oraz pozłacane 18-karatowym złotem kolczyki. Za biżuterię księżna zapłaciła 96 funtów (473,4 zł).

Książę William także postawił na bardziej casualową i zarazem wygodną stylizacją. I tak beżowe spodnie z miękkiego materiału połączył z szarą koszulą. Zrezygnował też z pantofli na rzecz porządnych traperów. 

I jak podobają się wam Kate i William w takiej odsłonie?

AG 

Więcej o:
Komentarze (18)
Książę William w Pakistanie spotkał kobietę, która w wyjątkowy sposób uczciła Dianę. My patrzymy też na buty Kate. Piękne ale brudne
Zaloguj się
 • Gość: Anna

  Oceniono 7 razy 7

  "Książę William także postawił na bardziej casualową i zarazem wygodną stylizacją" czy leci z nami dziennikarz?

 • Gość: how

  Oceniono 3 razy 3

  umieram z ciekawości, ile kosztowały beżowe spodnie Williama z miękkiego materiału,
  może poświęcicie im osobny "artykuł"?

 • Gość: kk

  Oceniono 3 razy 3

  Kto pisze te bzdury i ile mu za to płacą?

 • Gość: Kasia

  Oceniono 2 razy 2

  Myślę, że nigdy już nie zobaczymy jej w kozakach, które się pobrudziły! Od razu powinna je wyrzucić przecież tak robi każdy szanujący się gimnazjalista na stażu w plotku

 • Gość: Aga

  Oceniono 7 razy -3

  No I juz sie wyprzedaly😂🤷

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy -4

  Wycieczka turystyczno-krajoznawcza na koszt podatników.
  Gazety pisały, że Kate zazyczyla sobie w samolocie specjalny kontener do przewiezienia wszystkich ciuchów.
  Czemu ma służyć ta maskarada w ubogim, pasterskim kraju?

 • Gość: Kejtiii

  Oceniono 22 razy -10

  Kate w tej spódnicy wygląda jakby wyciągnęła ją ze śmietnika, a kamizelka jakby wybierała się na ryby . . . To wędkarze nad pierwszym lepszym jeziorze w Polsce lepiej się ubierają . . .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX