Michael Douglas pierwszy raz o uzależnieniu syna od narkotyków. "Bałem się, że go stracę''

Syn Michaela Douglasa doświadczył najciemniejszych stron życia. Aktor bał się, że narkotyki go zabiją. Po latach spędzonych w więzieniu zaczyna nowe życie.

Michael Douglas ma troje dzieci, w tym 40-letniego Camerona. Podobnie jak ojciec interesuje się aktorstwem, jednak problemy z prawem i narkotykami nieco pokrzyżowały jego zawodowe plany. Złapano go na posiadaniu heroiny, a później wyszło na jaw, że handluje metaamfetaminą. Cameron Douglas spędził siedem lat w więzieniu, jednak od 2017 roku jest już na wolności i układa sobie życie na nowo.

Michale Douglas bał się o życie syna

Po latach Michael Douglas i jego syn zdecydowali się udzielić wywiadu, w którym opowiedzieli o tym trudnym dla nich czasie. Jak przyznaje sam Cameron, uzależnienie w pewnym momencie zaczęło rządzić jego życiem.

Nienawidziłem ludzi, którzy stoczyli się przez narkotyki, jednak sam nie mogłem przestać brać - mówił na łamach tygodnika "People" syn aktora. 

Bezradni również okazali się rodzice, którzy bali się, że narkotyki dosłownie zabiją ich ukochane dziecko.

Były momenty, kiedy nadzieja słabła. Życie stało się serią kryzysów. Myślałem, że na zawsze go stracę - wyznał Michael Douglas. 

Przez pewien czas syn Michaela Douglasa brał kokainę bez opamiętania. Teraz wie, że niewiele brakowało, by doszło do tragedii.

To podstępna moc, zdumiewająca moc uzależnienia. Gdy znajdziesz się tak daleko od króliczej nory, istnieje kilka opcji: jest więzienie, a potem śmierć- mówił Cameron w rozmowie z People

Cameron Douglas po opuszczeniu więzienia wyszedł na prostą. Obecnie wraz ze swoją partnerką Viviane Thiebes wychowuje niespełna dwuletnią córkę, a także stara się wskrzesić swoją aktorską karierę.

Nie tylko zagraniczne gwiazdy eksperymentują z narkotykami. Daniel Martyniuk opowiedział, dlaczego pali marihuanę.  

RG

Więcej o:
Komentarze (18)
Michael Douglas pierwszy raz o uzależnieniu syna od narkotyków. "Bałem się, że go stracę''. Wiemy, dzięki czemu 40-latek wyszedł na prostą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 14 razy 12

  Jak widać na zdjęciach, zdecydowanie z wiekiem przybywa mu urody.

 • Gość: uhu

  Oceniono 11 razy 11

  więzienie mu pomogło. otrzeźwiło go. dobry taki wstrząs

 • racionalist

  Oceniono 10 razy 8

  Da rade, pochodzi z dlugowiecznej rodziny (dla niewtajemniczonych - Kirk Douglas zyje, ma 103 lata).

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 7

  czasami mam wrażenie, że dzieci są przereklamowane, taki dzieciar z piekła rodem, na dodatek miał w s z y s t k o omal psychicznie nie wykończył ojca, co pewne ! Wiem jak to jest bo sama mam problemy z dzieciarem już dorosłym, alkoholizuje się na potęgę, nie pomaga NIC ! To już trwa tak długo, że nie mam nadziei.

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 0

  Redaktory, jak się wychowuje niespełna?

 • Gość: kobieta_po_40

  Oceniono 13 razy -13

  My, Polacy, bardzo kochamy naszych obrzezanych przyjaciół.
  Szalom, panowie Douglas! Wszystkiego dobrego.
  Szalom, Adaś! Pozdrów brata!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX