Michał Malitowski jest szczęśliwie zakochany. "Rewia" podaje, kim jest jego wybranka. Ponoć jest sporo młodsza

Michał Malitowski niedawno rozstał się z partnerką po 17 latach bycia razem. Teraz wszystko wskazuje na to, że znowu jest szczęśliwie zakochany i u jego boku pojawiła się nowa kobieta.

Na początku września media obiegła informacja, że Michał Malitowski i jego partnerka, Joanna Leunis, nie są już razem. Tancerka nie chciała szerzenia się plotek ani snucia domysłów, dlatego opublikowała oficjalne oświadczenie na Facebooku. Byli razem od 2002 roku, a trzy lata temu para powitała na świecie swoją córkę Lię Michele. 

Michał Malitowski szczęśliwie zakochany

Głos zabrał także tancerz. Po raz pierwszy przyznał się publicznie, że do niedawna zmagał się z depresją. Wyznał, że trudno było mu się odnaleźć w otaczającej go rzeczywistości. W tych trudnych chwilach właśnie doszło do jego rozstania z matką jego córki. Ze smutkiem przyznał wtedy w oświadczeniu, że "każda choroba umacnia w prawdziwej miłości i przyjaźni, ale również pogłębia dystans, zrywa słabe więzi, przynosi rozczarowania co do zachowania tych, którym dotąd ufało się najbardziej".

Jednak jak donosi "Rewia", spotkał kobietę, z którą "randkuje" od kilku tygodni. Osoba, która zdradziła, kim jest owa wybranka, związana jest z produkcją tanecznego show.

Jest sporo młodsza od Michała, ale bardzo dojrzała, związana z branżą taneczną. Nie bała się jego choroby ani tego, że najważniejszą osobą w jego życiu pozostaje córka - czytamy w tygodniku.

Dowiadujemy się także, że kobieta poznała już bliskich Malitowskiego. Podobno złapała ona świetny zwłaszcza z jego siostrą Anną. Życzymy im, żeby to uczucie trwało jak najdłużej!

Depresja to poważna choroba. Jak wspierać osoby, które na nią cierpią?

AW

Więcej o:
Komentarze (28)
Michał Malitowski jest szczęśliwie zakochany. "Rewia" podaje, kim ona jest. Ponoć jest sporo młodsza
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Lyona

  Oceniono 45 razy 33

  To teraz wiadomo dlaczego się rozstał ze „starą i brzydką żoną” bo wymienił na „nową młodszą ładniejszą” ot tyle..

 • Gość: Anka

  Oceniono 35 razy 27

  Czyli powodem rozstania była kochanką, teraz już może spokojnie ja ujawnić bo minął jakiś czas i wszystkim będzie chciał wmówić, że teraz dopiero się poznali. Śmiech na sali...

 • Gość: Iza

  Oceniono 29 razy 25

  Dupek i tyle jak baba zasłaniał się depresja spadaj na drzewo!

 • Gość: Zuza

  Oceniono 30 razy 24

  Wiedziałam!!! To było od początku podejrzane. Facet nigdy w próżnię nie odchodzi, nawet kiedy się zapiera że tak właśnie jest. Okrutne, mają małe dziecko, na które po wielu latach się zdecydowali, a ten się nagle odkochał.
  Nie jestem absolutnie za tym, żeby ludzie byli ze sobą na siłę, ale gdzieś głębiej uważam, że gość zachował się nieodpowiedzialnie. Szkoda dziecka.

 • Gość: sceptyczna

  Oceniono 18 razy 16

  Panie Michale niestety nie jest pan wiarygodny. Szkoda córeczki i byłej partnerki , której bardzo dużo pan zawdzięcza.

 • Gość: 67hy

  Oceniono 16 razy 12

  I wszystko jasne..kochanke mial, chcial odejsc od zony i zeby ratowac swoj PR wymyslil histore o depresji. Sprytne ale chamskie

 • Gość: dole

  Oceniono 13 razy 11

  To jest tempo! W ciągu dwóch miesięcy rzucić żonę, złapać depresję i znaleźć kochankę. I to wszystko takim lekkim tanecznym krokiem. W sumie to nie ma się czemu dziwić, wielu nie tańczy a stosuje ten sam krok.

 • Gość: Margaret

  Oceniono 10 razy 8

  Strasznie to rozstanie przeźywał strasznie widać wieszać się chciał a tu zamiennik ot nowa zdobycz i jak szybko 😅

 • Gość: Gabi

  Oceniono 8 razy 6

  nie wzbudza mojego zaufania i wygląda na niezłego narcyza. Malutkie dziecko zostawił, szkoda w ogóle słów, jeszcze to uzasadnia bardzo sprytnie. Nie ma depresji aż tak silnej, by uniemożliwiała mu wykonywanie pracy zawodowej, więc niech NIE przesadza, a przesadza.....usprawiedliwia swój beznadziejny czyn

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX