Dominika Figurska-Chorosińska zasiądzie w Sejmie. Choć aktorka z "M jak Miłość" przed wyborami nie wiedziała, ilu jest posłów

Dominika Figurska-Chorosińska dostała swoją szansę i weszła do Sejmu z listy PiS. Przed wyborami zdążyła zaliczyć kilka wpadek, ale nie zniechęciło to jej wyborców.

Dominika Figurska-Chorosińska startowała do Sejmu z listy Prawa i Sprawiedliwości. Pytana przed wyborami o to, ilu posłów zasiada w Sejmie, a ilu senatorów w Senacie, zasłaniała się tym, że "jest humanistką".

Dominika Figurska-Chorosińska w Sejmie

Dominika Figurska-Chorosińska próbowała zdobyć serca wyborców już kolejny raz. Do tej pory bez skutku startowała w wyborach do Parlamentu Europejskiego w czerwcu, rok temu zaś została radną PiS w wojewódzkim sejmiku mazowieckim. Jak widać, kariera radnej Chorosińskiej nie przypasowała, bowiem wystartowała w wyborach do parlamentu w tę niedzielę. Teraz już wiemy, że krzesło radnej w sejmiku zamieniła na fotel posła w Sejmie.

Dominika Figurska-Chorosińska przed samymi wyborami zasłynęła jednym wywiadem dla Radia ZET, w którym została zapytana o kilka kwestii dotyczących Sejmu, Senatu i funkcji prezydenta. Aktorka znana z ról w "M jak miłość" i "Smoleńsku" nie wiedziała, ilu posłów w Sejmie zasiada, nie wiedziała, jaki był pierwszy niekomunistyczny premier Polski, nie wiedziała również, w jakim wieku obywatel może startować w wyborach prezydenckich. Kiedy o jej wywiadzie zrobiło się głośno, nagrała własną kontrę i przyznała, że "jest humanistką i nie ma głowy do liczb".

Dominika Chorosińska ma bliżej niezidentyfikowane poglądy, bowiem nie wypełniła powszechnych kwestionariuszy, które zazwyczaj wypełniają kandydaci na posłów. Nie wiadomo, czym chce się w Sejmie zajmować. Na jej stronie znajdziemy cokolwiek nieaktualne informacje sprzed wyborów do Parlamentu Europejskiego. Wtedy Chorosińska pisała, że leży jej na sercu ochrona praw rodziny i praw kobiet (co nie przeszkadzało jej zdradzić męża, zajść w ciążę i wrócić do niego i dzieci - Chorosińska nazywała to później "kryzysem w związku"). Przed wyborami otrzymała poparcie od Marka Jurka, który tak zachęcał swoich fanów do oddania na nią głosu:

Do Sejmu pod Warszawą warto – moim zdaniem – głosować na Dominikę Chorosińską (z którą wspólnie występowaliśmy na Narodowym Marszu Życia).

Dominika Chorosińska w wyborach parlamentarnych w niedzielę otrzymała 9396 głosów. Była ostatnia na liście PiS, ale uzyskała czwarty wynik na liście.

Więcej o:
Komentarze (66)
Dominika Figurska-Chorosińska zasiądzie w Sejmie. Aktorka z "M jak Miłość" przed wyborami nie wiedziała, ilu jest posłów
Zaloguj się
 • 162tony

  Oceniono 46 razy 44

  Doskonały ruch PISu, puste oczy, w główce sianko, podnosi rękę kiedy inni z PISu podnoszą.
  hihihi, hahaha, uśmieszek i "nie wiem"...
  Ot jak to w PIS.

 • Gość: gość

  Oceniono 44 razy 42

  Rzygam na takie wybory jak to to . Nic nie wiedzaca baba jaga. Z kim będzie zdradzać męża?Z którymi posłami się skuma.

 • Gość: poostak

  Oceniono 34 razy 34

  Typowa przedstawicielka tej partii

 • Gość: Kaśka

  Oceniono 27 razy 27

  Pusta( głowa), ale POSŁUSZNA.

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 25

  No właśnie, to świadczy o wyborcach tej pani. Taki PiS ma elektorat. Ale faktem jest, że to zdyscyplinowany elektorat.

 • Gość: mania

  Oceniono 23 razy 23

  wstyd dla ludzi, którzy na nią głosowali !!!! wstyd i hańba !!!!

 • Gość: ddd

  Oceniono 18 razy 18

  Koledzy z hotelu poselskiego zacierają ręce z radości, wreszcie jakaś kobieta która lubi przygody.

 • Gość: gosc

  Oceniono 18 razy 18

  wolne żarty PIS sobie strzela w noge zatrudniając takich ludzi !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX